הורים טובים מדי - על הספר

Kalla

New member
לא רק עליהן.

נראה לי שכל הספרים בנושא חינוך כתובים יום באותו סגנון של קביעות ושיטות בלתי מתפשרות ובלתי גמישות.

ליביתי

New member
הדבר האחרון (כמעט) שאני זקוקה לו

זה ספר שיגיד לי שזה בסדר לתת "פליק חינוכי" (מושג שמכיל סתירה פנימית עצומה). וכדי להבין שבגידול ילדים צריך ורצוי להציב גבולות, מספיק לי לגדל את הילדון ולקרוא פה בפורום... גם אני כנראה אמנע מקריאת הספר (או לפחות לא אשקיע מאמצים להגיע אליו).

צימעס

New member
בדיוק.

ולכן אני לא מתכונת לקרוא אותו. טטריס זה באמת רעיון לא רע. גם סוליטייר

טאשקה

New member
מסכימה עם Kalla . גם הספרים שדוגלים

בגישה הפוכה מזו שמוצגת בספר המדובר, קיצוניים משהו לכיוון השני, לטעמי.

יש. "איך לדבר כדי". הולךבשביל הזהב.

הם אפילו מביאים בעצמם את המקרים בהם צריך בעצם להפוך את כל העיקרון שהם מציבים, על פיו (לא זוכרת באיזה מהארבעה זה מובא). אני כבר צריכה להתחיל לבקש מהם אחוזים
אם הוא שטחי לך יותר מדי, תקראי את "הורים משוחררים ילדים משוחררים". הוא בהחלט עמוק ומראה שמדובר לא רק ב"שיטת טריקים חיצונית" אלא בעקרונות תקשורת עמוקים ואמיתיים מאוד שניתן להשתמש בהם לא רק עם הילדים. והכי יפה זה לראות את הילדים משתמשים באותן מיומנויות באופן טבעי בשיחות עם אחים או חברים

שרון123

New member
חבל שאת לא

מתכוונת לכתוב ספר לחינוך ילדים. אני הייתי בטוח קונה אותו...

אלדורית

New member
נו, את רואה למה התפלאתי כשהמלצת

על הסדנה של אורלי פוקס-שבתאי? גם לי הספיקה הכתבה בעיתון. כשלא יהיה לי באמת שום דבר לבזבז עליו את הזמן אני אולי אתיישב לקרוא ספרי חינוך גרועים. לפני זה אני מעדיפה לשחק טטריס.

אני כבר לא יודעת על מה אני כועסת

יותר, על הספר המדובר (למרות שלא קראתי. התקציר שלך מספיק לי) או על העובדה שד"ר שולמית בלנק הופיעה בכתבה בחדשות (ערוץ 2 כמדומני) בנוגע לנגע האלימות בבתי הספר. אין ספק שגישתה החינוכית המוצגת בספר, היא זו שתמנע את נגע האלימות
.

למעלה