תשלום לביביסיטרית עבור סד"ג של 18+ שעות (כולל לילה)

תשלום לביביסיטרית עבור סד"ג של 18+ שעות (כולל לילה)

שלום,
כמה אמורים לשלם לביביסיטרית (אזור רמת גן) לשני ילדים (4.5, 8)+ כלב להוצאה מהגן ומבית הספר ושהייה איתם כולל בלילה, עד למחרת בבוקר (לקיחה לגן ולבית הספר) ? הילדים הולכים לישון ב - 20:30~, השכמה 06:00~ (תתכן גם השכמת לילה קצרה (-: ).
יום טוב ותודה רבה מראש על התשובות (-:

iameden

New member
אצלנו זה כ 30-40 לשעה

תלוי בגיל הבייביסיטר וכו ....
מציעה לשאול גם בפורום הורים לפעוטות ופורום הורים לילדי יסודי. אולי יהיו מנוסות ממני

תודה על העצה + מוודאת ש - 30-40 ש"ח לשעה 'סופרים' גם בשינה ?

עדן תודה רבה. אשאל גם בפורומים הנוספים שהצעת.

הביביסיטרית בת 21. רק מוודאת - אצלכם זה 30-40 ש"ח לשעה כולל 'ספירת' שעות הלילה כשעה רגילה ?

יום טוב ושבוע טוב

iameden

New member
ליותר מיום

בדרך כלל עושים איזה שהוא תחשיב גלובלי שנשמע הגיוני לכל הצדדים.
לדוגמא, אם מדובר על 24 שעות מתוכן 12 שעות הן בלילה, אפשר לומר למשל שעל 12 שעות משלמים 40 שקלים ומוסיפים עוד סכום ללילה שהוא סביר אך כמובן לא 40 שקלים...
נאמר 600 שקלים לכל הזמן.
אבל את גם מתארת מצב שהם בגן. על הזמן הזה מן הסתם לא צריך לשלם לה אלא אם היא מצופה לעשות דברים בבית בזמן הזה...
מקווה שגם בפורומים נוספים יוכלו להיות לך לעזר מניסיון ההורים באזורים השונים.

עדן תודה רבה + חידודים והתחבטויות

עדן, תודה רבה.

ברור היה לי שעושים תחשיב שאינו בהכרח מכפלה של שעות. הדילמה אכן היתה לגבי כמה משלמים ללילה. לגמרי לא התייחסתי לשעות הגן/בית ספר (שהרי אז, הביביסיטרית כבר משוחררת הביתה. זה רלבנטי ל - 24 שעות).

אכן השאלה היתה גם על הדילמה של כמה משלמים ללילה (הנחתי עשר שעות לערך משמונה בערב עד שש בבוקר, נניח בלי השכמות ביניים של הילדים). האם 100 ש"ח ללילה לא נמוך מדיי - שהרי זה כאילו 10 ש"ח לשעה. נכון שהביביסיטרית אמורה לישון בלילה, אבל עדיין, זה לא הבית/המיטה שלה, היא לא בדיוק משוחררת בזמן הזה לעשות כרצונה.

iameden

New member
אם הילדים ישנים מ 8

וקמים באזור 6, נאמר, נראה לי הגיוני לשלם 150 שח על הלילה ועל השאר את הסכום המוסכם.
בסופו של דבר זו איזו הערכה כללית לכל הזמן שנמצאת וזה צריך לצאת סכום הגיוני. לי נראה הגיוני לשלם כחצי מהתעריף על הזמן בלילה (למרות שכשתזמיני בייביסיטר כשתצאי בערב, תשלמי סכום מלא).
אם את מרגישה שצריך יותר או שהבייביסיטר מבקשת יותר וזה מקובל עליך, אז זה לשיקולך כמובן...

למעלה