מחפשת גנים פרטיים לגיל 4-6

במבינו6

New member
מחפשת גנים פרטיים לגיל 4-6

היי בנות, אני מחפשת גנים פרטיים, למחקר באוניברסיטה העברית, וגם לידע כללי שלי, לילד הבכור שלי. אני אשמח לשם ולטלפון של גנים פרטייים בכל הארץ. מקווה שנמצא מקום חדש להשתקע בו, ועל הדרך לסיים את התואר :) תודה לעונות

iameden

New member
אני לא כל כך מבינה את הבקשה ..

את מעוניינת שיכתבו לך המלצות על גנים פרטיים בכל הארץ? מדוע? כדי שתעברי לאן שיש גן שכזה? כדי לסיים עבודה באיזה נושא?

iameden

New member
הבקשה לא כלכ ברורה... לא נראה לי שיהיה לך הרבה שיתוף פעולה

אולי אם תכתבי קצת יותר על המחקר ועל הסיבה שאת רוהצ שיכתבו לך שמות וטלפונים של גנים...
גם לא ברור הצורך האישי שלך בגן פרטי לצורך מעבר בית?

במבינו6

New member
אני מנסה לסיים את התואר ובמקביל לחפש מקום עם חינוך טוב לילדי

כלומר, שאלת המחקר שלי עדיין לא סגורה עד סופה, אך העיקרון המנחה הוא בחינת החינוך הפרטי כגורם שידחוף את החינוך הציבורי לקראת ייעול, או לחילופין, החינוך הפרטי כגורם המחזק ומשמר את אי השוויון בחינוך. אני סטודנטית לחינוך....
ובפן היותר אישי, אני מקווה למצוא אזור שיש בו חינוך טוב כדי לעבור אליו. בירושלים כמעט ואין אופציות התפתחות מבחינת המקצוע של בעלי, ולכן אנו רוצים לעזוב למרכז, או לצפון או לדרום, בתנאי שאמצא חינוך יאות לילדים שלי. מקווה שאצליח לפגוע בשתי ציפורים בבת אחת :)
סליחה אם חרגתי מתקנון הפורום או פגעתי במישהו, זו ממש לא הכוונה

iameden

New member
לא פגעת ולא חרגת אך בקשות כה כלליות נוטות שלא לקבל מענה

בכל מקום יש חינוך פרטי טוב לילדכם.
אבל- חינוך פרטי הוא חינוך לשנתיים בערך.
מה שצריך באמת לעניין אותך זה החינוך שאחרי הגנים הפרטיים- החינוך הציבורי. זה משהו שישפיע על ילדכם לעוד שנים רבות.

לגבי חינוך פרטי שאני מכירה. אני מכירה כמה מקומות בערים שונים. רובם נחשבים בסה"כ כטובים... איך זה יכול לעזור לך מבחינת העבודה?

במבינו6

New member
מאוד יעזור לי

רשימה של גנים פרטיים בכל הארץ, ולא משנה אם הם שייכים למעמד הגבוה או הנמוך. למטרות המחקר זה מעולה. אשמח מאוד לקבל רשימה כזו. אני אצור איתם קשר ונמשיך משם :)

iameden

New member
את יכולה למצוא רשימה כזו באינטרנט באתרים שונים

מציעה לך לחפש גנים פרטיים, פעוטונים, משפחתונים וכדומה...
את כל המדע הזה אפשר למצוא די בקלות והוא די זמין.

למעלה