איך מוחקים מס' סלולרי מהפייסבוק

איך מוחקים מס' סלולרי מהפייסבוק

לפני כמה ימים חבר התקין לי אפליקציה שרואים איך אני רשום בזכרון הטלפון אצל הצד השני.

תוך כדי התקנה, הוא הכניס את מס' הנייד שלי והתחבר דרך הפייסבוק.

מחקתי כבר את האפליקציה, ואני ממש לא בעד שהמס' שלי יופיע אצל צוקרברג...

יש דרך למחוק אותו לחלוטין?

ניסיי להכניס מס' פיקטיבי, אבל בהמשך הוא שואל אותי מה קוד האימות שנשלח לטלפון...

shoosh2607

Member
מנהל
קודם כל

האפליקציות האלה (נוק נוק ודומיו) הן רוגלות. טוב שמחקת.
שנית - פרופיל - אודות. אין שם אפשרות הסרה? אני לא יכולה לבדוק כי אני מסרבת בתוקף להכניס את המספר שלי לפייסבוק.
שלישית - יש לך ווטסאפ? אז לצוקי כבר יש את המספר

&nbsp

כמה דברים

אין שם אפשרות של מס' טלפון (בפרופיל - אודות) ובכל מקרה, ידוע שפייסבוק שומרת את הנתונים של משתמשיה. בגלל זה אני מעדיף לשנות ולשים מס' טלפון פיקטיבי...

מה הקשר ווצאפ לפייסבוק?!

shoosh2607

Member
מנהל
אז ככה

1. בפרופיל - אודות - תחת יצירת קשר (בצד) מופיע הטלפון. אולי ניתן להסיר משם.
2. אי אפשר לשים פיקטיבי כי צריך קוד אישור.
3. פייסבוק רכשה את ווטסאפ לפני כשנה באחת מהעיסקאות הגדולות בתחום
&nbsp
&nbsp

BobboVilla

New member
מעטות הבעיות שבאמת אין להן פיתרון, זה בעיקר עניין של מאמץ

ולפעמים של כסף.
&nbsp
בגדול הפיתרון הוא לקחת מספר וירטואלי באופן זמני, לשנות את המספר אליו באתר של פייסבוק, ואז לבטל את המספר הזה. אם אתה בגולן אז אתה יכול לעשות את זה בחינם ובקלות, למרות שיכול להיות שאם לא היה לך קודם מספר וירטואלי אז השירות זמין רק למי שמשלם 99 ש"ח לחודש - אני לא בטוח. לחילופין, יש שירותים רבים ואפליקציות שונות ש"מוכרות" לך מספר וירטואלי. תעשה חיפוש בחנות האפליקציות על המילה "Burner", או תחפש חברות שמספקות DID. דוגמא לספק אחד - http://www.telecallmart.com , אבל אולי צריך לרכוש גם יתרה כדי לקבל סמסים (חייבים יתרה כדי לקבל שיחות, כך שזה הגיוני שתצטרך יתרה גם כדי לקבל הודעות). אני חושב שאפשר לקחת גם מספר מגוגל (Google Voice), אבל יכול להיות שזה רק אם החשבון מוגדר בתור אמריקאי, וגם אם לא אז בעצם אתה נותן לגוגל עוד מידע עליך (לא שממש חסר לה
).

מה זה בדיוק מס' וירטואלי?

זה משהו שניתן להשתמש בו? לא כ"כ הבנתי מה זה ואיך להשתמש.

זה כמו תא קולי וירטואלי, שימושי כמובן...

חפש בגוגל...
יש עוד דרכים ארוכות ,שלא ניראה לי שתתאמץ בשבילהן, אחרי שלא חיפשת בגוגל ״מספר סלולארי וירטואלי״...

BobboVilla

New member
מספר ווירטואלי זה מספר שלא (בהכרח) שייך למפעילה

אלא לגוף שמפעיל שירות של שיחות על גבי האינטרנט (מה שנקרא VOIP או VOB). לצורך הפשטות תחשוב על סקייפ, למרות שיש עוד מאות/אלפי חברות שמאפשרות לעשות את זה. אתה יכול לקנות מסקייפ מספר "אמיתי" שאפשר להתקשר אליו מכל טלפון, ולא רק מסמארטפון עם האפליקציה או ממחשב עם התוכנה. זה מספר ווירטואלי, כי אתה בעצם משלם עבור השימוש בו, ולאחר שאתה מפסיק לשלם אז הוא חוזר לספק.
&nbsp
הפיתרון שהצעתי הוא לקנות מספר ווירטואלי (אולי אפשר להשיג בחינם מספר של Google Voice אם הם עדיין מספקים את השירות הזה), לשנות בפייסבוק את המספר למספר הווירטואלי הזה, לקבל קוד אימות, לשים אותו, ואז לבטל את המספר הווירטואלי. מבחינת פייסבוק אתה שמת מספר אחר שלך, והוכחת את זה על ידי כך שהזנת את קוד האימות. מבחינתך אתה שילמת כמה גרושים כדי שלפייסבוק לא יהיה המספר האמיתי שלך. הלינק שהבאתי הוא של ספק שמאפשר לך לקנות מספר ווירטואלי בארה"ב ב-1$ לחודש (כמובן שאתה צריך אפילו פחות מחודש, אבל זה ספק שאני מכיר). יש גם אפליקציות בגוגל פליי, אבל מכיוון שלא ניסיתי אף אחת כזו אז אני לא יכול להמליץ.

למעלה