שרשור שאלות לסופ"ש

• פותח הנושא ds31
  • פורסם בתאריך

sivi massivi

New member
טופיק נפרד ועצוב

מקווה שתבינו. פייסבוק חסמו לי את החשבוןהפרטי שלי בגלל שפרסמתי קצת (ושאני אומרת קצת אני מתכוונת לזה) על וול של אנשים אחרים כל זה לא היה משנה לי אלא אם בחשבון הזזה לא היו מופיעות תמונות של בנמשפחה יקר שהלך לעולמו והן המקור היחיד. קיבלתי מהם מייל שאומר שעברתי על חוקי הפייסבוק והםלא ישחזרו לי את החשבון משום שיבה האם נתקלתם בדבר כזה?האם יש לזה פתרון? אני יושבת ודומעת כבר יומיים.

פייסבוק מאוד קשוח בנוגע לספמאריות

לכן מספיק שידווחו עלייך פעם אחת כדי להדליק אצלם נורה אדומה. החדשות הטובות הן ששום דבר הוא לא סופי וכל דבר שאי פעם היה בפייסבוק [גם אם נמחק] - עדיין נשאר. את יכולה לנקוט בהליכים המתאימים עם הנהלת פייסבוק לצורך שחזור הפרופיל שלך, אך לצערי אני לא מודעת להליכים האלו ולכן כאן העזרה שלי נגמרת.

malim2

New member
כרטיס חבר בפייסבוק שנעלם

יש לי חבר בפייסבוק שפתאום נעלם מרשימת החברים שלי אני יודעת שעדיין יש לו כרטיס אבל גם כשאני עושה חיפוש בפייסבוק אני לא מצליחה למצוא את הכרטיס שלו. האם מישהו מכיר תקלה כזאת? יש אפשרות לפתור את זה? בתודה מראש יום טוב וחג שמח

malim2

New member
אני יודעת להכנס לפייסבוק שלו

כשאני נכנסת הכרטיס קיים אבל הוא לא מופיע לא ברשימת החברים שלי ולא ברשימות של חברים משותפים. מישהו יודע האם זאת תקהל או משהו שניתן לפתור.

malim2

New member
יכול להיות

אבל למה אני לא רואה אותו ברשימות אצל חברים משותפים וגם לא מוצאת את השם בחיפוש כשבמאה אחוז הכרטיס קיים

shoosh2607

Member
מנהל
לא

אם הוא חסם אותך את לא תראי אותו בשום מקום (גם לא ברשימות של חברים משותפים)

shoosh2607

Member
מנהל
מי שחסם צריך לבטל את החסימה

ואולי גם להציע לך חברות מחדש (אני לא בטוחה בזה)

../images/Emo41.gif לא יוצאות לי התראות ../images/Emo41.gif ++

אני נתקלת בתגובות שאנשים כתבו לי גם על תמונות שלי וגם לדברים שהישארתי על הפרופיל שלהם - ובכלל לא יצאה לי התראה על העניין. ההגדרות של ההתראות מתייחסות רק למייל, מה שאני מעדיפה לוותר. איך מסדרים את זה בבקשה
ועוד משהו קטן - לאן נעלם הקישור לכל הקישורים שפרסמתי
תודה וחג שמח

הניה44

New member
בהרשמה לפייסבוק צריך ליצור אי-מייל של פייסבוק

הם כותבים לי שלא הצליחו ליצור איתי קשא במייל, ושאני אזין כתובת מייל חוקית. נרשמתי עם כתובת המייל שיש לי...

בעיה בעריכת המידע של תמונות בעמוד

היי, פתחתי עמוד בפייסבוק והוספתי לו תמונות באלבומים. כשאני נכנסת לעריכת המידע של תמונה ומנסה להכניס טקסט (ולשמור), אני מקבלת את ההתראה: "You do not have permission to perform this action".
מה יכולה להיות הבעיה ומה אני צריכה לעשות?

למעלה