שרשור שאלות לסופ"ש

• פותח הנושא ds31
  • פורסם בתאריך

גילושיט

New member
תודה, אבל

אני לא רואה שום הגדרה בlists שקשורה בכלל לצ'אט. ועוד שאלה - מי שהכנסתי לקבוצה מסוימת יוכל לדעת על כך?

אולי בהגדרות של הצ'אט?

אני מצטערת שאני לא יכולה לעזור יותר מזה, מעולם לא התעסקתי בהגדרות של הרשימות או של הצ'אט.

shoosh2607

Member
מנהל
את פותחת רשימה חדשה

למי שאת לא רוצה שיראה אותך ואז בתוך הצ'אט, בגלגל שיניים, את לוחצת על limit availability ושם את מגדירה שחברי הקבוצה הזו לא יראו אותך. למיטב ידיעתי הם לא מודעים לכך שהם בקבוצה

argamon

Member
../images/Emo35.gif האם יש תקלה בפייסבוק ?

חג שמח: קורה כך בקישורי שירים שונים מאתר youtube שאני מדביק באחד הדפים בפייסבוק, ואדגיש שזה לא קורה בכל שיר, קורה כך : אני מדביק את השיר בדף הפייסבוק ולא מופיעה כרגיל תמונה של הלהקה או הזמר. > אני חוזר לגלישה לאחר פחות משעה ורואה שהתמונה הופיעה. באחד השירים שצירפתי ולא הופיעה תמונה, ניסיתי לצאת מהפייסבוק ולחזור מיד אבל לא הופיעה תמונה אלא רק לאחר כשעה. האם יש בעיה של איטיות לגבי חלק מהאפשרויות בפייסבוק ?

זו לא תקלה זה באגון ../images/Emo3.gif

זה בכל אופן יעלם לך אחרי שעה או פחות, הבעיה שזה חוזר מידי פעם..

פרטיות אלבומים

אני רוצה להגדיר חלק מהאלבומים לפרטיות של "חברים של חברים" רק למקרה בו אחד החברים שלי מתויג ורק החברים שלו יוכלו לראות. אני יודעת שזה היה קיים כשהכניסו את הפייסבוק החדש, אבל אני לא מוצאת את זה עכשיו. תודה!!!

בהגדרות האלבום

אבל! בפייסבוק, בממשקו החדש, תמונות שבהן חברים מתויגים יהיו פתוחות לחבריהם. מדובר בתמונות המתויגות בלבד ולא באלבומים המלאים, אלא אם הגדרת אחרת.

את בטוחה?

אני חייבת לציין שאחרי ששינו את הפייסבוק, זה רשם לי שהתמונה תהיה פתוחה למי שמתויג ועכשיו זה לא רושם. חשבתי ששינו את זה שוב..

מוזר.

בדקתי תמונה אקראית אצלי וגם אצלי לא רשום עכשיו שזה פתוח לחברים של המתויגים. בכל מקרה כדי להגדיר פרטיות של אלבום צריך להכנס אליו ומשם לאפשרות edit album שנמצאת למעלה משמאל.

כיצד אני מגדירה את מקומי

לאחרונה ראיתי אצל מס' חברים שלי שכתוב להם "קרוב לתל-אביב" או כל עיר אחרת. איך מגדירים את זה?

ההגדרות הן בסטטוס..

בתיבה שאת כותבת את הסטטוס יש לך חלון שאת יכולה ללחוץ עליו ולשנות מאיפה את כותבת את הסטטוס.

MoRoSH11

New member
שאלה, שאני די בטוחה שאני יודעת את התשובה עליה

אבל רק בשביל הספק. מנהלי קבוצה מסוימת בפייסבוק לא יכולים לראות מי נכנס לקבוצה והסתכל עליה (בלי שהוא חבר שם)? כמו שאי אפשר לראות מי הסתכל לי בפרופיל, ככה גם לגבי קבוצות, נכון?

shoosh2607

Member
מנהל
יש תוסף

שעובד על כל הדפדפנים מלבד אקספלורר - שם ניתן לראות מי אישר אותך לאחרוונה, מי חסם, מי מחק וכו' כאן

למעלה