צור קשר עם פייסבוק , איך ?!

Geffen878

New member
צור קשר עם פייסבוק , איך ?!

לפני איזה שלוש שבועות פלוס מינוס , המשתמש שלי נחסם. פתאום אני רוצה להיכנס למשתמש והוא אומר לי שהוקפאתי , שנחסמתי. שמעתי שבפעם הראשונה שחוסמים זה משתחרר אחרי שבוע-שבועיים , ואצלי זה לא היה ככה . עכשיו בשביל לשחרר את החסימה אני צריכה לשלוח להם מכתב (סוג של) התנצלות . ואז הם ישחררו לי אותו .. אבל הקטע הוא שא-י-ן להם באתר מייל או משהו ליצירת קשר ! סליחה שאני אומרת את זה, אבל הם ממש מפגרים ומטומטמים . מי לא שם מייל ליצירת קשר ברשת חברתית כמו פייסבוק ?! אז בבקשה , אם למישהו יש מייל ליצירת קשר עם האחראים על הפייסבוק ישראלי שיגיד לי .. אני חייבת לשחרר כבר את החסימה ..

KaNiJa

New member
קודם כל - אין כזה דבר "הפייסבוק הישראלי"...

להבדיל ממיקרוסופט וגוגל שהן חברות ענק שיש להן סניפים בכל העולם, פייסבוק זה -רק- אתר אינטרנט ויש להם מרכז אחד בארה"ב שמטפל בכל המשתמשים ברחבי העולם (250 מליון משתמשים פעילים, מתוכם 120 מליון משתמשים שנכנסים יום יום). פייסבוק אמנם לא הכי פשוטים, אבל אם מחפשים - בסוף מוצאים. מכיוון שיש להם מאות מיליונים של משתמשים, אי אפשר לפרסם אי-מייל אחד שכולם יפנו אליו. לכן, יש להם באתר "מרכז עזרה" שדרכו, אם צריך, אפשר למלא טופס שנשלח אליהם ומופנה ישירות לאנשי התמיכה הרלוונטים. קישור למרכז העזרה מופיע בתחתית כל עמוד בפייסבוק. בגרסא העברית - בקצה השמאלי, ובגרסא באנגלית (help center) - בקצה הימני. מכיוון שפייסבוק יצאו עם הגרסא העברית לפני שכל מרכז העזרה תורגם, ומכיוון שבכל מקרה, פניות לפייסבוק אי אפשר לכתוב בעברית... מומלץ להשתמש בגרסא האנגלית - Help Center, שם יש תשובות בכל נושא.

למעלה