מחיקת חברים בפייסבוק

Purple Mushroom

New member
מחיקת חברים בפייסבוק

לאחרונה פייסבוק השתנה, ואני לא מצליח למחוק אנשים\חברים לשעבר, שאני כבר לא ממש בקשר איתם. איך כן מוחקים בכל זאת? כנ"ל בתפוז + חסימה. פעם היתה לי בעיה הפוכה. תודה למגיבים\בות, ושבת שלום
. נ.ב: נכנסתי דרך חלון עריכה\סטטיסטיקות של הבלוג שלי, מישהו נכנס דרך הודעה שלי בשנת 2007
. שבת שלום
=]

meital always

New member
../images/Emo14.gif הסרת חברים

כמה דברים לגבי הסרת חברים מהפייסבוק: א. אופן הביצוע- נכנסים לדף הפרופיל של החבר הזה, ואז בצד שמאל (למטה) מקליקים על Remove from Friends . אפשרות שניה- נכנסים אל Friends (בשורה הכחולה העליונה שבדף הפייסבוק שלך), מגיעים לחבר המדובר ומקליקים על הסימון X שבצד ימין שלו. ב. הסרת חבר אינה רוורסבילית, כלומר אי-אפשר "להחזיר" אותו לאחר מכן, אלא רק לשלוח לו מחדש בקשת חברות שתדרוש את אישורו. ג. כשמסירים חבר הוא לא מקבל הודעה על כך, כלומר הוא לא ידע מכך אלא אם יכן יבדוק בקפדנות את רשימת החברים שלו ויגלה מי חסר. ד. משהו שהרבה אינם יודעים: יש גולשים שמסירים חבר מסוים כדי שהוא לא יוכל לצפות במידע שבפרופיל או בפעולות שלהם. אין צורך בכך! ניתן להשאיר אדם ברשימת החברים ודרך קטגורית Privacy לחסום רק אותו (או גם אחרים) מלצפות בחלק גדול מהמידע, כמו תמונות, שינוי סטטוס, כתיבה על הקיר ועוד, או אפילו לחסום אותו לגמרי. בהצלחה...

Purple Mushroom

New member
תודה רבה על התגובה

נכנסתי לפני מספר דקות לפייסבוק, ועשיתי זאת. מקווה לזכור להמשך ולעתיד. נ.ב: פייסבוק מאוד ממכר, אין לזה סוף. מאוד מעניין, אבל צריך להגביל. תודה רבה שוב, כל טוב, ושבת שלום
=]
.

R n L

New member
פייסבוק אכן ממכר אבל כך גם תפוז, לא? ואינטרנט

בכלל

למעלה