AmitNHB

New member
בעיקרון אלכסנדר גוסטפסון היה אמור להיות אבל אחרי שהתבטל לו הקרב האחרון בשל פציעה, לא ברור איפה זה עומד. אני מניח שבינו לבין משידה למוסאשי - אלו יהיו היריבים הבאים של ג'ונס. אני לא ראוה אותו עולה ל HW בעתיד הממש הקרוב, למרות שמאוד היתי רוצה שזה יקרה.

yair_bar

New member
מנהל
לא עדיף במקום קרב בין מאצ'ידה למוסאשי לעשות פשוט הטלת מטבע ולהחליט בצורה פחות משעממת מי מהם מנצח בהחלטת שופטים?

BeniTaz

New member
*מוסאסי! מוסאשי זה מ-K-1 (אגב, הוא חטף בראש שם ממוסאסי גם).
בכל אופן לכלכת יאיר.. מוסאסי נלחם בקרב האחרון עם פציעה בברך, הוא נפצע לפני הקרב ולא דיווח כדי לא להרוס את האירוע. הפציעה שלו הרבה יותר רצינית ומשמעותית והיתה יכולה לגרום לו נזק רב יותר מהחתך של גוסטפסון (לא שאני מאשים את גוסטפסון) אבל בגדול מוריד את הכובע בפני מוסאסי שנלחם עם פציעה לא קלה שמצריכה ניתוח מיידי. אגב.. 34 נצחונות בקריירה, רק 5 החלטה זה לא רע בכלל.

yair_bar

New member
מנהל
חחח ברור לך שהעתקתי מעמית כדי שלא יעלב בחיי שכתבתי מוסאסי ואז תיקנתי לצורת הכתיבה שלו.

עזוב, אני זוכר כמה קרבות שלו. מול מאצ'ידה זה לא יהיה אטרקטיבי

Luke R

New member
גוסטפסון ביקש את מצ'ידה אם הקרב יתקיים, אני מניח שזה יהיה על ה-n1c
לדעתי, רעיון טוב, ומאצ'אפ טוב.

AmitNHB

New member
אני באתי לתקן מיידית אבל אז נזכרתי שאי אפשר לתקן כאן...

yair_bar

New member
מנהל
עזוב, מצאתי פתרון לבעיה היחידה שהייתה ב-FB אפשר לעשות block למשתמש ספציפי ולהמשיך לראות את התכנים של הקבוצה, למעט הפרסומים שלו. כמובן שזה מונע גם את מתקפת ה Notifications

yair_bar

New member
מנהל
לאחד בעיה, לשני...
זה דווקא לא נכון.

אפשר הכל. צריך רק ללמוד את השיטות. ניתן להגיב לאדם ע"י אזכור שלו @name ואז זה מסמן בהודעה שאתה מתייחס למשהו שהוא כתב

AmitNHB

New member
אבל אם אתה עושה בלוק זה לא מעלים את המשתמש לחלוטין כלפיך ? כלומר אם הוא יכתוב משהו באיזה שרשור ואני אגיב לו והוא יגיב לי ואני אגיב לו... האם לא תראה את זה כאילו אני מדבר אל עצמי ? היה עדיף אילו היה אפשר לעשות רק notification block, שזה אומר יעני "לא מספיק חשוב בשביל שתתריע לי על מה שהמשתמש הזה עושה..."

Formontera

New member
אם גוסטפסון - מאצ'ידה יהיה על הnc1 אני רוצה לראות את מוסאסי מול טישיירה.. המנצח יקבל את הטייטל שוט הבא..

למעלה