שאלה: החבר'ה ב TUF כרגע מתחרים ב MW. מה יקרה

שאלה: החבר'ה ב TUF כרגע מתחרים ב MW. מה יקרה

בעתיד? הרי הם לא יכולים לחתוך משקל כמו שצריך בגלל קרב בערך פעם בשבוע. קשה לחתוך כל כך הרבה בכזו תדירות, לא?

האם רובם יעברו ל WW?

AmitNHB

New member
זה בד"כ מה שקורה. אחרי שהעונה נגמרת הלוחמים

חוזרים\יורדים קטגורית משקל.

moriarty

New member
הקרבות שם הם לא פעם בשבוע

הם פעם בכמה שבועות. היחידים שעשויים להילחם בתדירות גבוהה יותר הם אנשים שנכנסים דרך ה-wild card.
זה נכון שקצת יותר קשה ושצריך לשמור על משקל, וראינו כמה פעמים אנשים מתקשים מאד בחיתוך בבית TUF.
יש המון דוגמאות של לוחמים שירדו קטגוריות אחרי שיצאו מ-TUF כמו רשאד אוונס, קושצ'ק ועוד, אבל יש גם הרבה דוגמאות של לוחמים שנשארו בקטגוריה שלהם.

cat food

New member
מעל 60 אחוז יורדים קטגוריה

אחרי טאף. ואני מדבר על אלה שנשארים בUFC.
כלומר הרוב המוחלט בטאף נלחם יותר קרוב למשקל שהוא מסתובב ביום-יום מאשר משקל שנהוג להלחם בו.
המיקרים בהם זכורים מאבקים עם משקל בטאף זה מהעונות הראשונות של הסידרה. היום זה כבר חצי אוטומאט:
סיימת טאף, היו אף סי עדיין רוצים אותך ?
אתה יורד קטגוריה.

moriarty

New member
יש לך סטטיסטיקה בנושא?

בדיקה לא מייצגת שערכתי בעצמי (מבין אלו שנשארו ב-UFC):
עונה 1: גריפין, סאם הוגר, נייט קוורי ובונאר נשארו בקטגוריה, סאנצ'ז, סוויק ופלוריאן ירדו. 4:2
2: לוק קואומו וג'וש בורקמן נשארו, רשאד, ווייטהד, קית' ז'רדין, סטיבנסון, גרוז'ל, מרקוס דייויס, מלווין גילארד וסת' פטרוזלי ירדו קטגוריה. 2:7.
3. ביספינג והאמיל ירדו, אד הרמן וקנדל גרוב נשארו. 2:2
4. מאט סרה, כריס לייטל, טראביס לותר, פיט ספראט חורחה ריברה ופטריק קוטה נשארו, פיט סל וריץ' קלמנטי ירדו. 6:2.
5. דיאז נשאר גמבוריאן ירד. 1:1
6. דנציג ירד. 0:1
7. סדאללה ירד, דולוואי נשאר. 1:1
8. אסקודרו, ויני מאגלז וביידר נשארו. 3:0
9. רוס פירסון ירד, אנדרה וינר, ווילקס ודהמרקוס ג'ונסון נשארו. 3:1.
10. נלסון, ברנדון שאוב, מיטריון, ג'ון מאדסן, וקימבו סלייס נשארו, מקסוויני ירד. 5:1.
11. כריס מקריי, קייל נוק וקורט מגי ירדו, ניק רינג וסת' בזינסקי נשארו. 2:3.

נמאס לי לבדוק, אבל אני חייב להודות שאני מופתע מאד מהתוצאות. הייתי בטוח שאלה שירדו הם מיעוט מבוטל.

BeniTaz

New member
רובם כבר לא ב-UFC

חלקם הרבה מאוד זמן: הוגר, קוורי, בונאר, פלוריאן, קומו, ברקמן, וויטהאד, ג'ארדין, סטיבנסון, גורז'ל, דיוויס, פטרוזלי, קנדל גרוב, מאט סרה, לייטל, לות'ר, ספראט,ריברה, סל, קלמנטי, אסקודרו, ווינר, ווילקס, ג'ונסון, מדסן, קימבו, מקסוויני, מקריי.

לא שזה משנה בעניין הדיון.. רק ממש הופתעתי לגלות את כמות הלוחמים שפרשו מה-MMA. הרבה ממה שחשבתי.

moriarty

New member
נכון, אבל זו היתה השאלה

כמה מבין אלו שהוחתמו ב-UFC ירדו מחלקה.

למעלה