מה לעשות במקרה שחברה טובה

בעיקר ישיבת אור החיים

שעם כל הכבוד זה ישיבה ענקית שכל מי שיש לו קשר לדת כבר נמצא שם! אם הוא היה למשל בנתיבות עולם, אור שמח, אשרי האיש, בקיצור, ישיבה רצינית יותר, הייתי מסתכל בהסתכלות שלי יותר טוב.

girl number six

New member
ברור - אשתו גרשה אותו

וכבר לא הייתה לו אישה להכות. אם הוא יתחתן שוב, הוא יכה את הכלה החדשה

ארטיימר

New member
ממ

נורת אזהרה ראשונה כבר קיימת אצלה.. כי אם היא בוחנת אותו (בלי להכנס לזה בכלל שבחינות זה לא טוב , פוגע באמון ובקשר) אבל היא מרגישה צורך לבחון.. היא בעצמה לא כ"כ בטוחה.. זה עצוב, איזה סוג של עבר פלילי...? התנתקות... או אלימות...

סמים זו בעיה קשה מאד

זו התמכרות לכל החיים. שלא תעיז ללכת על זה. אני אתן לך טלפון של אנשי מקצוע שיסבירו לה מה זו התמכרות לסמים.

zאבי19

New member
שטויות!!

אני מכיר אישית חברים ממש טובים שלי שיצאו מזה לגמריי!! תפסיקי לבלבל את המוח!

תקשיב טוב

למדתי על הנושא לא מעט, היו לי שיחות עם אנשי מקצוע ולא שיחות עם "חברים". אז את השטויות תשמור לדברים אחרים.

zאבי19

New member
ישלי המון חברים שהיו בזה...

את למדת תיאוריות... אני מכיר אנשים.. אז את השטויות את תשמרי לכל מה שאת לומדת... תפסיקי עם זה ישלי לפחות 3 חברים שהיו בזה עמוק! ועכשיו לגמרי בחוץ!

א. דבר יפה ומכבד

כי כשאתה מדבר באופן מכובד זה הופך אותך לאדם טוב יותר. ב. אני לא מדברת רק על תיאוריות, אני מכירה מקרוב אדם שמנחה קבוצות של מכורים אנונימיים, לא מזמן הוא חגג "בר מצווה" לנקיות שלו מהסמים. הוא מגדיר את עצמו "מכור נקי" וכך כל אנשי המקצוע שהם עצמם מכורים. בנוסף, מחקרים מוכיחים שלמכורים חסר הורמון מסויים שהם "מוסיפים" אותו בעזרת הסם. אז עם עובדות כאלה לא מתווכחים. אולי החברים שלך הם יחידי סגולה, או כאלה שלא באמת עברו גמילה ולכן הם לא מסוגלים לספר לך דברים כהוויתם.

zאבי19

New member
סליחה אם נפגעת...

אבל אני יברר זאת לעומק... אני אשאל אותם... לילה טוב, סליחה אם הייתי גס או אגרסיבי מידי...

לא נפגעתי.

אדם צריך להיות קרוב אלי כדי שאפגע ממנו. אבל כן היית גס/ אגרסיבי. בכל מקרה אני שמחה שהבנת ותברר את זה. לילה טוב.

הסברתי כבר

למדתי לא מעט על התחום הזה. וזה לא "עושים", זו המציאות הכואבת. אגב, לא חסרים חרדים שנפלו לזה. הייתי ברטורנו, פתחו שם "כוילל", תראה את החברה לא תבין מה הם עושים שם. הייתה לי שיחה עם אחד מהם, צמחו לי קרניים...

שםאנילא

New member
תקשיבי...לא יודע מה למדת ומה לא ל

תקשיבי...לא יודע מה למדת ומה לאלמדת... ולא אספר לך מהיכן הידע שלי אל תדאגי ב"ה הקב"ה זיכה אותי בכמה מתנות בחיים שלי...זה לא שהשתמשתי.. כלל ראשון מכל דב רניתן לצאת ומה שאת מגדירה בתור אין אפשרות זה לא כך..אלא המאמץ קשה ביותר וההנאה מהמוצר מושכת יותר מאשר להשקיע במאמץ...גם אם הגוף כבר התרגל לצרוך חומר מסוים...זה הקושי יש מלא סוגי סמים שמשום מה גם מקוטלגים בתור לא קלים כאשר ההיפך הוא הנכון היות ויש אינטרס מאחורי זה... כרגע הסם הכי ממכר כאן זה הסיגריות שהמצחיק זה שהם מאושרות בהכשר הבג"ץ... רק מה מדובר במונופולים שחולשים על הרבה רשויות...כמו דברים אחרים...שזה לא המקום לפרטם. תכלס לעניננו באשר לבחורה...השאלה איזה סמים הוא צרך ומה היא מוכנה לעשות בשביל זה...והיא צריכה גם לקחת בחשבון את ההתמודדות שלו בנושא... רק שלא תגיד שהוא מכור לגראס...אני לא מאמין שאחד כבד יגיע ללמוד בישיבה "ולהשתמש" בכתרה של תורה... כמה זמן הוא יחזיק מעמד???? ח"ו איני בא לפגוע בך או משהו...רק רציתי להעמיד כמה דברים על דיוקם...אנשים שומעים סמים וישר נבהלים... אז פליז...נא לעדן את הנושא לאור הנסיבות שעדיין לא ידוע לנו במה הוא השתמש...

אוקיי, מסיגריות לא נהיים הזויים

ולא מתנדנדים ברחוב כל הזמן... אולי זה דבר ממכר שגורם אולי למחלות, אבל לא נפש.

שםאנילא

New member
אתה מדבר על השפעה זמנית ומעמיד מול מה שאמרתי

סמים קשים באמת... כשאתה לוקח גראס ההשפעה חולפת ואילו סיגריה שנחשבת לאותה הרמה ממכרת אותך...

טוב אני בחיים לא צרכתי סמים ב"ה אז אני לא

לומר כלום. אבל מה שאומרים שזה ממכר, וזה גורם לך לרצות יותר קשים

שםאנילא

New member
הקשים כדוגמת הירואין ממכרים..אני רק באתי לומ

לומר שישנם סמים שהם אפילו יותר קלים מסיגריות...אבל הם מחוץ לחוק כי יש כאן אינטרס כספי מטורף מול כל איגודי הטבק העולמיים... ואל תדאג גם אני ב"ה לא צרכתי סמים

למעלה