סקר- מתנות סוף שנה לצוות הגן -רעיונות

• פותח הנושא kees
  • פורסם בתאריך

kees

New member
סקר- מתנות סוף שנה לצוות הגן -רעיונות

סוף השנה מתקרב במהירות האור ובעוד חודש כבר מסיבת סוף שנה בגן רצה הגורל ושוב אני ועד ההורים (התחמקתי מזה בהתחלה אבל בסוף "הופל" עלי התיק אז קדימה רעיונות למתנות לצוות מכל ילדי הגן והוריהם וככה על הדרך- הנסיך מסיים השנה שנתיים בגן המופלא ואני רוצה לקנות מתנה אישית מאיתנו לגננת והסייעת אז יש צורך גם ברעיון למתנה אישית תודה מראש......

גליאל

New member
גם אני בועד והנסיך שלי מסיים 4 שנים בגן

למרות שהוא יישאר שם בצהרון. אני באותה בעיה! כעקרון הגן קונה בעצמו מתנות לילדים - ועוד איזה מתנות. לגננות קנינו סטים עם קרמים שונים. לגן קנינו בריכת פלסטיק ענקית - דבר יפיפיה ושימושי לחצר הענקית שלהם! הילדים נהנים כל הקיץ! שנה שעברה קנינו בית גדול מפלסטיק שהם שמו בחצר. הילדים מאוד מאוד אוהבים. לפני שנתיים עם אני זוכרת נכון - קנינו בימבות חדשות לחצר. אוף - כל הילדים שלי עוברים את הגן הנפלא שלה אז כבר התבלבלתי מה ומתי קנינו.

אצל גל הועד רכש בשנתיים שעברו...

פעם סט קרמים באריזה יפה לגננות ולשאר הצוות. ובשנה הקודמת יומנים מסוגננים.

kees

New member
אנחנו לא קונים מתנה לגן אלא לכל אחד מהצוות

שנים הם קיבלו סטים של קרמים וסבונים מבודי שופ שנה שעברה הבאנו להם פיות מדהימות לקישוט לא בא לי שוב לקנות קרמים ......... אם כבר אז בסבון של פעם או משהו כזה אבל מחפשת עוד רעיונות וגם רעיון למתנה אישית שלנו לגננת ולסייעת העיקריות לאות תודה על שנתיים מדהימות

אני יודעת שהרבה אנשים מזמינים

ברכות אישיות על עבודות יצירה. אולי תיצרי משהו אישי עם כתוב מיוחד של לגננת באהבה..

kees

New member
אני ? ליצור? יזכרו אותי לדראון עולם../images/Emo3.gif../images/Emo7.gif

וההורים לא יסלחו לי בחיים. עם שתי ידיים שמאליות עדיף שאקנה משהו מה שכן אני משקיעה בברכות ובמילה הכתובה............

שhira

New member
יש בכל הקניונים את אלו שיוצרים בעץ או פימו

לרב אפשר להזמין מהם דברים שיהיו יותר ייחודיים עם ברכה. אני דווקא מעעדיפה לא לכתוב ברכה על השעון/מגבת וכו' לא יודעת כמה הגננת הכי אוהבת בעולם יבוא לה לתלות באמצע הסלון שעון עם הקדשה מהגן. אבל זה טעמי. בכל מקרה דברים לקישוט הבית גם מאוד יפה רק להקפיד שבמקום שאפשר להחליף. אולי מצעים? חלוק מפנק עם מגבת טובה (שיוכלו להשתלב עם הקרמים משנים קודמות)

אנשים הזמינו אצלי עבודות יצירה

עם טקסטים שמיועדים במיוחד לגננת ואפילו ממוענים אישית עם שם הילד. - על גבי חמסות דוגמאות אחרות. לא יודעת איך אצלכם..פה זה ממש רץ.

כרגע בשלבי הקמה..

אבל לדפי יש דוגמא של משהו שעשיתי ברמת העיקרון..בקרוב אעלה אתר..

limooor

New member
מה התקציב לכל ילד??

גם אני השנה שוב בועד (אלוהים יודע למה הסכמתי שוב) לא משנה שנה שעברה קנינו מצעים עם תמונה של הילד על המצעים מהמם 50 ש"ח לילד השנה עדיין אני לא יודעת מה נקנה אבל נשאר יותר כסף כי השנה החלטנו שלא מביאים צלם אמא אחת תצלם ואני יערוך את תמונת המחזור ככה ישאר יותר כסף

שhira

New member
חייבת לשאול, למה תמיד מתנות עם תמונה של הילד?

לפני שנה נתנו לנו כריות עם תמונה של הילד. הכריות מבחינתי לא שימושיות וסתם תופסות מקום אם אני רוצה שישתמשו בהן צריך ציפה כי אחרת התמונה תתלכלך- ואז בשביל מה התמונה?? תיק חולצה וכו עם התמונה והשם של הילד אני לא אוהבת. גם לא רוצה שכל אחד ידע את שמו וגם קשה לי שכשמתבלה לזרוק (בכל זאת תמונה של הילד מזכרת מגיל מסויים בדר"כ תמונה שאין לי כתמונה על CD או באלבום) אני חושבת שלקנות לכל ילד אלבום יפה לשים בו תמונת מחזור ואולי עוד 2-3 תמונות של הילד מתקופות בגן ועל הכריכה לכתוב משהו מהגן זה הרבה יותר שימושי כך ישאר איתו עד גיל 80 כשיראה לנכדים את תמונות ילדותו יזכר גם בגן מה שעם תיק / כובע וכו לא יהיה

kees

New member
להדגיש- מתנות לא לילדים אלא לגננות והסייעות

הילדים מקבלים מהגן השנה איזה דיסק עם משחקי מחשב שמורכבים מתמונות שצולמו כל השנה במהלך הפעילות בגן הכאב ראש שלי הוא הצוות (8 במיספר)

b o t t e n

New member
אצלנו גמני הועד, וקונים מתנות גם לילדים וגם ל

לצוות. עד כה היה לנו- יופ האם- חמסה עם ברכה אישית (הכנתי לבד) פסח שעבר- סט מגבות וקיט מקיאג' סופשנה- פורצלן לחלב סוכר לצוות. כרטיס מתנה לסטימצקי לגננת עפ"י בקשתה. ראש השנה - תפוחים ודבשים איכותיים בכלי יפה. פסח האחרון - מצעים. לילדים- לפני שנה- מגבת חוף עם תמונה. לימי הולדת: לפני שנה- ספר, הזנה מתלה לציורים עם ערכת ציור (הכנה עצמית) השנה לסופשנה- ככה"נ תיק גן/גב עם תמונה. ועודני מתחבטת בשאלת המתנה לצוות. מתנה לגן- מה שביקשו לפני שנה - לא מצאתי והתקציב והרעיון עומדים משחק הרכבה שנקרא קליק.

למעלה