לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1252912,529 עוקבים אודות עסקים

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'ניתוח בריאטרי חוזר'
ניתוח בריאטרי חוזר
<< ההודעה הנוכחית
05/05/2019 | 22:54
8
101
שלום לחברי הפורום.
שמי יניב ועברתי לפני 7 שנים שרוול קיבה אצל ד"ר סקרן באסותא תל אביב וירדתי קרוב ל -70 ק"ג ממשקלי טרם כניסה לניתוח (140 ק"ג). הניתוח עבר בהצלחה והשיג את יעדו....אבל... לאחר שנתיים התחלתי לא לשמור על המשקל והשמנתי למשקל 115 כיום עם 42 BMI. יודע שיש חשיבות עצומה לשמירה על המשקל ואורך חיים נכון.
אני מעוניין בניתוח רביזיה בריאטרי חוזר למיני מעקף או מעקף קיבה.
השאלה שלי נוגעת לזכאות לפי חוק ביטוח ממלכתי - האם קו"ח מאוחדת שאני חבר בה תאשר לי לעבור ניתוח חוזר כשאני עם "זכאות" של 42 BMI.
ובנוסף האם יש המלצה על המנתחים הבאים שיש להם נסיון בריבזיה בריאטרית: משה רובין, דוד גויטיין או אניה פייגין? הבנתי שלד"ר כן יש ניסיון בניתוח חוזר.
ומה הסיכונים בניתוחים חוזרים?
תודה על כל עצה או המלצה.
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'שלום יניב'
שלום יניב
06/05/2019 | 08:28
6
43
מצער לשמוע על העלייה במשקל  ממה נבעה בעלליה מהתרחבות השרוול או מאכילת מאכלים עתירי קלוריות ,למה אני אומר  את זה כי כל ניתוח אחר באם לא תשמוור  לא תרד במשקל ,הBMI שלך 42 ואתה בקריטריון של אישור היתוח שזה BMI  40  בניתוח חוזר צריך לבחור מנתח טוב אניה פייגין מוכרת כמנתחת טובה 
בהצלחה !!!!

קובי

קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'תודה על התגובה.. שאלה נוספת'
תודה על התגובה.. שאלה נוספת
06/05/2019 | 21:46
5
47
היום הייתי אצל דיאטרנית בריאטרית בקופה היא אומרת שהיום הנהלים השתנו מלפני 7 שנים ויש ועדה בראטרית בבית החולים שמקשה על אישור לניתוח חוזר מי שאינו מקפיד על כללי תזונה נכונה. 
מעוניין לעבור את הניתוח באסותא תל אביב - האם גם שם מתבצעת ועדה שמקשה? או שמדובר בבית החולים הציבוריים?

קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'וועדה'
וועדה
06/05/2019 | 21:53
43
מצטער אין לי מושג שאני עברתי את הטבעת לפני 18 וחצי שנה בכלל לא הייתה וועדה 
אני מציע להתקשר לאסותא ולשאול מה הפורצדורה לאישוריפ בכל מקרה בהצלחה
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שמה שהדיאטנית הבריאטרית הזו אומרת זה נכון'
אני לא בטוחה שמה שהדיאטנית הבריאטרית הזו אומרת זה נכון
17/05/2019 | 16:54
39
באסותא יש וועדה שבוחנת עניינית. אפשר לדבר שם עם האנשים בשיא הכנות, ולבטא את הקשיים שלך.
אם אתה אוכל בורקס, פיצות וצ'יפס להנאתך, בלי שום חשבון, ורוצה ניתוח שיעזור לך לרזות - ברור שכל וועדה צריכה למנוע ממך לעשות זאת. הלוואי שהוועדות היו מתנהלות כך, וטוב שהן החלו להקשות לאשר לאנשים כאלה.
אבל אם אתה אוכל כמויות גדולות של אוכל יחסית בריא, אפילו מקמח לבן, כי אתה רעב וירקות מבושלים עם עוף לא משביעים אותך מספיק, ואינך שבע בלי לחם, ופרוסה של לחם קל לא טעימה לך ולא משביעה אותך, ואפילו אם אתה אוכל אכילה רגשית לא בריאה (שוקולד, במבה) למרות שאתה משתדל להימנע מכך ככל יכולתך - אתה יכול להסביר זאת לוועדה בשיא הכנות, והם יאשרו לך.
לא ייתנו לאדם שלא מצליח להתמודד למרות ניסיונותיו הכנים - להשמין ולחלות כעונש על אי הצלחתו!

מה שמקשים על מי שלא מקפיד על כללי תזונה נכונה זה על מי שמזלזל ולא לומד ולא מנסה. לא מקשים על מי שמנסה אבל לא מצליח בגלל רעב או קושי רגשי מטופל. 
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'אני עברתי וועדה באסותא, לניתוח חוזר של החלפת טבעת'
אני עברתי וועדה באסותא, לניתוח חוזר של החלפת טבעת
17/05/2019 | 16:56
42
סיפרתי על הקשיים שלי (אני אוכלת שוקולד ובמבה), ולא הקשו עלי.
זה לא אומר הרבה, כי זה החלפת טבעת ולא מעקף קיבה כניתוח חוזר, וגם כי הוכחתי שיש לי גנטיקה בעייתית מאוד, שבה משמינים במהירות ומרזים לאט ובקושי, וגם הוכחתי השטבעת עוזרת לי מאוד להוריד תיאבון וכמויות אוכל. 
אבל אני יודעת שכנות ותמונה של בן אדם שמנסה לעזור לעצמו ככל יכולתו, הגם שהוא לא מצליח, הם דרך מצוינת לעבור את הוועדות האלה. 
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'ניתוח בריאטרי חוזר - אבנים בכיס מרה'
ניתוח בריאטרי חוזר - אבנים בכיס מרה
27/05/2019 | 15:39
1
26
שלום שוב,

כחלק מהבדיקות השיגרתיות לניתוח, גם חוזר אבחנו אצלי אבנים קטנות בכיס מרה בבדיקת US בטן. ככל הנראה האבנים נגרמנו עקב השרוול שעברתי..
לציין כי אין לי כאבי בטן ולא דלקת בכיס מרה.
יתר הבדיקה תקינה (עם מעט כבד שומני)....
האם הדבר מוכר או שכיח לקראת ניתוח חוזר?
והאם זה מונע מבחינה רפאית ניתוח?
תודה רבה לעונים!
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'אבנים בכיס המרה'
אבנים בכיס המרה
27/05/2019 | 17:59
20
הדברים   מוכרים ולא ימנעו ממך לעשות ניתוח 

בהצלחה!!

קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'ניתוח חוזר '
ניתוח חוזר
08/05/2019 | 06:04
28
שלום לך 
בכל סוג ניתוח קיימת האפשרות של עליה חוזרת במשקל גם במעקף קיבה.
מעקף קיבה הוא ניתוח גדול יחסית המביא איתו תופעות כאלו ואחרות, מומלץ להיות מודע לתופעות של הניתוח.
אני דווקא לא הייתי ממהר לבצע ניתוח לא הפיך בסדר גודל שכזה, הייתי הולך על ניתוח טבעת מעל השרוול.
ד"ר אניה פייגין וגם ד"ר גויטיין יכולים לבצע את הניתוח בהצלחה שניהם בעלי נסיון רב בתחום כולל ניתןחים חוזרים.
אכן יש צורך באישור וועדה מקצועית לצורך ניתוח חוזר, אם תדע להציג את הנתונים נכון לא תהיה לך כל בעיה לקבל את אישור הוועדה.

בהצלחה
קיצורי קיבה >>

הודעות אחרונות

17:20 | 06.09.19 אורחים בפורום
23:16 | 31.08.19 ד קובי
12:04 | 22.07.19 אורחים בפורום
21:22 | 09.07.19 אורחים בפורום
22:20 | 18.06.19 יניב 99
05:30 | 30.05.19 חיהלה ג
12:41 | 25.05.19 אורחים בפורום
09:45 | 16.05.19 אורחים בפורום
22:54 | 05.05.19 יניב 99
12:40 | 22.03.19 אורחים בפורום
20:58 | 19.03.19 maor2581
10:46 | 12.03.19 אורחים בפורום
13:07 | 02.03.19 שירילי22

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ