לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1251512,515 עוקבים אודות עסקים

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'שלושה שבועות עברו מאז נסיון הכנסת טבעת חוזרת'
שלושה שבועות עברו מאז נסיון הכנסת טבעת חוזרת
12/03/2019 | 11:46
7
87
כזכור לכם, לפני חצי שנה הוצאה הטבעת שהיתה לי 14 שנה על מעקף קיבה בשל חדירתה לקיבה (אירוזיה). חיכינו חצי שנה והטבעת הוכנסה מחדש כמובן שעברתי תהליך של אישור הועדה הבריאטרית ולאחר מכן ועדת חריגים. עד שכל זה אושר, נגשתי שוב במשקל של 70 קילו. מוכרח לאמר שהרוב הרים גבה. צוות מקצועי אמר שזה מיותר. גם אני חשבתי זה גבולי אבל הרצון לשמור על הקיים ניצח. אלא שלאחר הניתוח הארוך (שלוש שעות) ב 20 לפברואר, נחשמתי טוטאלית והרגשה רעה השתלטה על המצב. בחמישי בערב הוכנסתי שוב לניתוח. הבטן היתה מזוהמת לגמריי והטבעת הוצאה  
יצאתי מכל העניין בקושי רב ואילולא המקצועיות של אבינוח, הייתי במקום אחר רחמנא ליצלן  
אני מאוד אוהב את אבינוח, מאוד מעריך אותו. חושב שעשה עבורי מעל ומעבר ואין בפי מילים די לאמר לו תודה. 
איש אגדה
ותודה לכולכם שעושים מלאכת קודש בהתנדבות
רוייקו

קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'רועי ידידי'
רועי ידידי
12/03/2019 | 13:11
46
כואב לשמוע שוב על ההסתבכות עם הטבעות והמעקפים במשך 18 השנים שאני מכיר אותך  ,דדבר ראשון אני מאחל לך החלמה מהירה שתצא מכל  העסק הזה של הזיהומים  בבטן שיכולים  חס וחלילה להביא אותך למקום אחר ,
מה שאני מציע לך עכשיו לוותר על כל הניתוחים  מכל סוג שהוא ,לא יקרה כלום שתיהיה קצת שמן ,לא כל האמצעים כשרים לשמירה על המשקל  אתה יכול להגיע למקומות לא טובים במאבק הזה ,עדיף להיות שמנמן ובריא מאשר רזה וחולה ,וזה הכיוון שאתה הולך אליו ,במשקל 70 ק"ג לא צריך לעשות ניתוח ,אפילו שאתה נמוך זה משקל אידיאלי
שוב   כואב לי הלךב על מצבך ,מאחל לך הרבה בריאות

קובח

קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'למה היה זיהום?'
למה היה זיהום?
16/03/2019 | 21:22
2
41
האם אתה עדיין מאושפז עקב הזיהום? מה הטיפול שעושים בעקבותיו לאחר שהוצאה הטבעת?

כדאי להתעניין באמצעים החדשים שמדברים עליהם היום לעזרה לשמירה על המשקל - נדמה לי איזו גלולה שבולעים ומתנפחת בבטן או משהו כזה.
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'חלל הבטן הזדהם'
חלל הבטן הזדהם
17/03/2019 | 11:31
1
47
תוך כדי הפרדת הדבקויות מעי-כבד-קיבה נוצר נקב זעיר במעי שתוקן מייד אבל זה היה מספיק כדי לזהם את חלל הבטן. הטבעת הזדהמה גם כן וכל העסק התלקח תוך שעות למצב שחייב להוציא אותה. אבינוח הוא וירטואוז אבל לגוף יש את הכוחות שלו. באמת עד כאן. אני מקווה לשמור מעתה ואילך. אין ברירה
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'רועי איך מרגיש עכשיו?'
רועי איך מרגיש עכשיו?
17/03/2019 | 13:45
25
לצפיה ב-'וואוו רועי החלמה מהירה ידידי'
וואוו רועי החלמה מהירה ידידי
19/03/2019 | 09:31
2
28
איך אתה מרגיש? התאוששת?
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'עדיין מתאושש'
עדיין מתאושש
21/03/2019 | 16:20
1
25
גם ההרדמה, נראה שהסתבכה וגרמה לדלקת ריאות, ככל הנראה, בגלל תסחיף. עדיין משתעל. מכאן אמשיך לבד לשמור על המשקל. 

קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'תרגיש טוב ידידי , וכמובן הרבה הצלחה '
תרגיש טוב ידידי , וכמובן הרבה הצלחה
<< ההודעה הנוכחית
24/03/2019 | 10:29
9

הודעות אחרונות

17:20 | 06.09.19 אורחים בפורום
23:16 | 31.08.19 ד קובי
12:04 | 22.07.19 אורחים בפורום
21:22 | 09.07.19 אורחים בפורום
22:20 | 18.06.19 יניב 99
05:30 | 30.05.19 חיהלה ג
12:41 | 25.05.19 אורחים בפורום
09:45 | 16.05.19 אורחים בפורום
22:54 | 05.05.19 יניב 99
12:40 | 22.03.19 אורחים בפורום
20:58 | 19.03.19 maor2581
10:46 | 12.03.19 אורחים בפורום
13:07 | 02.03.19 שירילי22

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ