שלום. רוצה להתייעץ בבקשה.

שלום. רוצה להתייעץ בבקשה.

לפני שמגיעה לקיצורי קיבה וכולי רציתי לשאול על אלטרנטיבות שנשמעות פחות רדיקליות כמו כדורים, וזריקות קסנקס....
חוששץ מתופעות הלוואי, וגם לא מבינה כמה הם יעילים.
אני במשקל עודף של כשלושים קג.
תודה מראש

קובי ד11

New member
מנהל
שלום לך

קודם כל תבדקי בבקשה מה הBMI שלך והאם את בכלל מתאימה לניתוח האם ה BMI שלך 40 או 35 עם מחלות נילוות דבר שני ניתוח הוא הפיתרון האחרון לירידה במשקל אחרי /שנכשלו כל האמצעים האחרים.אל איזה כדורים וזריקות את מדברת
"קסנקס הינה תרופה פסיכיאטרית, אנטי-חרדתית" לא מאמין שכדורים כאלה יכולים להוריד 30 ק"ג במשקל לפני ניתוח צריך לחשוב על עזרה של דיאטנית תחשבי הייטב לםני כל צעד שאת עושה בהתיעצות עם רופא
בהצלחה!!!

קובי שלום ותודה רבה לתשובתך המהירה

אז ככה -

התבלבלתי בשמות. התכוונתי לסקסנדה שזה זריקות בעצם.
לא זוכרת מה הבי אמ איי שלי אבל הדיאטנית שאני הולכת אליה כבר חצי שנה בקביעות - אחת לשבוע או אחת לשבועיים היא גם דיאטנית בריארטרית והיא אומרת שיש לי זכות לניתוח.
הגעתי אליה לפני כחצי שנה במשקל 102 קג.
אני בת 59, גובה 1.68, שחיקת סחוס די רצינית בברכיים.
מאז שהגעתי אליה ירדתי שישה קג בחצי שנה.
שמהם כקילו אני עולה ויורדת כל הזמן.
נתקעתי שם.
בשבועות האחרונים אני םתאום שוב לא מסוגלת לשמור.
מתסכל אותי המצב.
אמנם היא די אופטימית מהירידה המתונה שלי, אבל...
לא יודעת.... אולי אני פשוט בשבוע רע, וצריכה לתת עוד צאנס להמשיך בדרך הזאת פלוס פעילות גופנית.....
[אני שוחה די בקביעות פעמיים בשבוע, אבל גם עם זה הפסקתי בשבוע האחרון... לא ממש יודעת מה יש לי, רוצה כל הזמן לישון]
אני תוהה מה הייתם עושים במקומי.....
הולכים על ניתוח.....
על כדורים...
על בלון...
או ממשיכים בתהליך האיטי עד מאוד, בהנחה שאכן אצליח להמשיך לרדת...
תודה שוב לכל תגובה

תודה שוב לתשובה. עשיתי החלטה כרגע

אני מתחילה להשתתף בקבוצה ונראה אם זה יעזור,
לפני שמגיעה לצעדים דרסטיים.
תודה שוב ובהצלחה לכולםן

קובי ד11

New member
מנהל
צודקת

צריך לעשות את כל המאמצים לפני שפוגשים את סכין המנתחים

אופירA

New member
מנהל
זריקות לעצם או כדורים - זה שיטות שאנו לא מכירים כאן

ולא יכולים לייעץ עליהן.
יש פה מעט מאוד משתתפים. בדרך כלל רק אני וקובי, המנהלים, עונים.

יש לך בערך BMI36, שזה מזכה בניתוח מי שיש לו מחלות נלוות להשמנה, והבעיה האורתופדית שלך נחשבת מחלה נלווית להשמנה (ואולי אפילו יש לך עוד מחלות נלוות).

הירידה שלך היתה מצוינת, הבעיה היא להמשיך לרדת או לשמור על התוצאה. וזו התמודדות כל החיים. וגם אחרי ניתוח יש התמודדות כל החיים.
בעיה.

בלון זה פרוצדורה שלא ממומנת ע"י סל הבריאות ולכן עולה הרבה כסף, ולא פותרת את הבעיה אלא לתקופה של כמה חודשים. אז אני אישית לא הייתי הולכת עליה מהסיבות האלה.
כדורים הייתי מנסה, אם יש.
קבוצת תמיכה בוודאי שהייתי מנסה, והלוואי שזה היה כלי שמתאים לי. אני יותר מאשמח אם זה כלי שיעזור לך ואפילו קצת.
למעשה, כל כלי עזרה שעוזר הוא חשוב, ולפעמים הפיתרון מורכב מכמות רבה של כלי עזרה, שכל אחד מהם עוזר רק טיפה, וביחד הם מצטרפים לעזרה גדולה.

לניתוח הייתי הולכת רק כפיתרון אחרון, ולא באופן שסותר כלי עזרה אחרים, כי גם אחרי ניתוח צריך במשך השנים (אחרי שהתיאבון חוזר ויעילות הניתוח פוחתת) להיעזר בכלי עזרה אחרים, אז מאוד כדאי להכיר אותם ולהשתמש בכל מה שעוזר אפילו קצת.

אופירה, תודה רבה רבה

התשובה שלך ממש פיכחה אותי.
חושבת שהחלטתי שאנסה עכשיו שילוב של דיאטנית, קבוצת תמיכה ודיקור.
המון המון תודה.
מקווה שאת בטוב [סימן שאלה, המקלדת שלי מקולקלת]......

למעלה