לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1250912,509 עוקבים אודות עסקים

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'שלום. רוצה להתייעץ בבקשה.'
שלום. רוצה להתייעץ בבקשה.
14/01/2019 | 05:07
7
155
לפני שמגיעה לקיצורי קיבה וכולי רציתי לשאול על אלטרנטיבות שנשמעות פחות רדיקליות כמו כדורים, וזריקות קסנקס....
חוששץ מתופעות הלוואי, וגם לא מבינה כמה הם יעילים.
אני במשקל עודף של כשלושים קג.
תודה מראש
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
14/01/2019 | 08:37
6
99
קודם כל תבדקי בבקשה מה הBMI שלך  והאם את בכלל מתאימה לניתוח האם ה BMI שלך 40 או 35 עם מחלות נילוות  דבר שני ניתוח הוא הפיתרון האחרון לירידה במשקל אחרי /שנכשלו כל האמצעים האחרים.אל איזה כדורים  וזריקות את מדברת 
"קסנקס הינה תרופה פסיכיאטרית, אנטי-חרדתית"  לא מאמין שכדורים כאלה יכולים להוריד 30 ק"ג במשקל  לפני ניתוח צריך לחשוב על עזרה של דיאטנית  תחשבי הייטב לםני כל צעד שאת עושה בהתיעצות עם רופא
בהצלחה!!!
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'קובי שלום ותודה רבה לתשובתך המהירה'
קובי שלום ותודה רבה לתשובתך המהירה
15/01/2019 | 00:18
5
76
אז ככה -

התבלבלתי בשמות. התכוונתי לסקסנדה שזה זריקות בעצם.
לא זוכרת מה הבי אמ איי שלי אבל הדיאטנית שאני הולכת אליה כבר חצי שנה בקביעות - אחת לשבוע או אחת לשבועיים היא גם דיאטנית בריארטרית והיא אומרת שיש לי זכות לניתוח.
הגעתי אליה לפני כחצי שנה במשקל 102 קג.
אני בת 59, גובה 1.68, שחיקת סחוס די רצינית בברכיים.
מאז שהגעתי אליה ירדתי שישה קג בחצי שנה.
שמהם כקילו אני עולה ויורדת כל הזמן.
נתקעתי שם.
בשבועות האחרונים אני םתאום שוב לא מסוגלת לשמור.
מתסכל אותי המצב.
אמנם היא די אופטימית מהירידה המתונה שלי, אבל...
לא יודעת.... אולי אני פשוט בשבוע רע, וצריכה לתת עוד צאנס להמשיך בדרך הזאת פלוס פעילות גופנית.....
[אני שוחה די בקביעות פעמיים בשבוע, אבל גם עם זה הפסקתי בשבוע האחרון... לא ממש יודעת מה יש לי, רוצה כל הזמן לישון]
אני תוהה מה הייתם עושים במקומי.....
הולכים על ניתוח.....
על כדורים...
על בלון...
או ממשיכים בתהליך האיטי עד מאוד, בהנחה שאכן אצליח להמשיך לרדת...
תודה שוב לכל תגובה

קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'תודה שוב לתשובה. עשיתי החלטה כרגע'
תודה שוב לתשובה. עשיתי החלטה כרגע
16/01/2019 | 10:31
2
77
אני מתחילה להשתתף בקבוצה ונראה אם זה יעזור,
לפני שמגיעה לצעדים דרסטיים.
תודה שוב ובהצלחה לכולםן
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
<< ההודעה הנוכחית
16/01/2019 | 15:41
1
50
צריך לעשות את כל המאמצים לפני שפוגשים את סכין המנתחים

קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'תודה קובי'
תודה קובי
17/01/2019 | 10:39
23
לצפיה ב-'זריקות לעצם או כדורים - זה שיטות שאנו לא מכירים כאן'
זריקות לעצם או כדורים - זה שיטות שאנו לא מכירים כאן
16/01/2019 | 19:58
1
51
ולא יכולים לייעץ עליהן. 
יש פה מעט מאוד משתתפים. בדרך כלל רק אני וקובי, המנהלים, עונים.

יש לך בערך BMI36, שזה מזכה בניתוח מי שיש לו מחלות נלוות להשמנה, והבעיה האורתופדית שלך נחשבת מחלה נלווית להשמנה (ואולי אפילו יש לך עוד מחלות נלוות). 

הירידה שלך היתה מצוינת, הבעיה היא להמשיך לרדת או לשמור על התוצאה. וזו התמודדות כל החיים. וגם אחרי ניתוח יש התמודדות כל החיים. 
בעיה.

בלון זה פרוצדורה שלא ממומנת ע"י סל הבריאות ולכן עולה הרבה כסף, ולא פותרת את הבעיה אלא לתקופה של כמה חודשים. אז אני אישית לא הייתי הולכת עליה מהסיבות האלה.
כדורים הייתי מנסה, אם יש. 
קבוצת תמיכה בוודאי שהייתי מנסה, והלוואי שזה היה כלי שמתאים לי. אני יותר מאשמח אם זה כלי שיעזור לך ואפילו קצת. 
למעשה, כל כלי עזרה שעוזר הוא חשוב, ולפעמים הפיתרון מורכב מכמות רבה של כלי עזרה, שכל אחד מהם עוזר רק טיפה, וביחד הם מצטרפים לעזרה גדולה. 

לניתוח הייתי הולכת רק כפיתרון אחרון, ולא באופן שסותר כלי עזרה אחרים, כי גם אחרי ניתוח צריך במשך השנים (אחרי שהתיאבון חוזר ויעילות הניתוח פוחתת) להיעזר בכלי עזרה אחרים, אז מאוד כדאי להכיר אותם ולהשתמש בכל מה שעוזר אפילו קצת. 
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'אופירה, תודה רבה רבה'
אופירה, תודה רבה רבה
17/01/2019 | 10:47
30
התשובה שלך ממש פיכחה אותי.
חושבת שהחלטתי שאנסה עכשיו שילוב של דיאטנית, קבוצת תמיכה ודיקור.
המון המון תודה.
מקווה שאת בטוב [סימן שאלה, המקלדת שלי מקולקלת]......

קיצורי קיבה >>

הודעות אחרונות

17:20 | 06.09.19 אורחים בפורום
23:16 | 31.08.19 ד קובי
12:04 | 22.07.19 אורחים בפורום
21:22 | 09.07.19 אורחים בפורום
22:20 | 18.06.19 יניב 99
05:30 | 30.05.19 חיהלה ג
12:41 | 25.05.19 אורחים בפורום
09:45 | 16.05.19 אורחים בפורום
22:54 | 05.05.19 יניב 99
12:40 | 22.03.19 אורחים בפורום
20:58 | 19.03.19 maor2581
10:46 | 12.03.19 אורחים בפורום
13:07 | 02.03.19 שירילי22

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ