בקשת חירום לאופירה

רומי 9121

New member
בקשת חירום לאופירה לאחר כ 6 שנים שנותחתי ע"י אבינוח ועשו לי טבעת , החל משלשום התחילו צרות, אין אפשרות לשתות אפילו כפית של מים, הכל יוצא בהקאה, התיבשתי לחלוטין והגעתי למיון חירום של הכללית, שם חיברו אותי לאינפוזיה עם פרמין נגד בחילות. התאוששתי לאחר האינפוזיה אבל היום שוב אותו מצב אין אפשרות להכניס כפית של מים - ישר מקיאה.
ניסיתי ליצור כל הבוקר קשר עם אבינוח, עם אסנת, סיגל, ברכה וכולם ואין תשובה מאף אחד. ניסיתי בקופת חולים לקבל הפניה לבית חולים כלשהו כדי לפתוח את הטבעת לחלוטין (אני סגורה על 5 וחצי) אבל קופת חולים אצלנו לא עובד היום.
מה אתם מציעים לי לעשות? בבקשה אם אפשר להתקשר אלי לטלפון 0526456151 שמי בפורום היה רומי,
שמי האמיתי הוא אחדות טובה. אופירה, אני יודעת שאת לא עונה בשבתות וחגים, אז בבקשה ממך לפני שנכנס החג , אנא תתקשרי אלי ותציעי לי מה לעשות זה ממש מקרה חרום. תודה.

קובי ד11

New member
מנהל
רומח 9121
אני מציע ללכת לפתוח את הטבעת עוד היום שלא תתיבשי את לא צריכה שום הפניה מקופת חולים תגשי ישר לחדר מיון, אני מציע ללכת לאסף הרופא שם יפתחו לך כמה שתבקשי או לכל בית חולים אחר גם באיכילוב או בבילינסון תעשי את זה עכשיו לא לחכות אפילו לא עד הערב
הנייד שלי 0546120005 קובי

רומי 9121

New member
קובי תודה לך על
העצה, הגעתי לבית חולים מעייני הישועה בבני ברק, פתחו לי לגמרי את הטבעת,
קיבלתי אינפוזיה נוזלים וכעת הכל בסדר. תודה לך.

אופירA

New member
מנהל
מס' טלפון חדש שלי: 054-2578131
כל המספרים הקודמים לא רלוונטיים. בוטלו.
תרשמי לך.
ברור שצריך היה לפתוח את הטבעת. הכל או חלק, לא משנה.
עכשיו תתאוששי מההתייבשות, תחזירי נוזלים, ותחזרי בהדרגה ובנחת לסגור את הטבעת - 3CC, עוד 1, עוד 1/2 וכך הלאה, לפי ההרגשה של ההגבלה.

רומי 9121

New member
אופירה, תודה לך
השלב הבא שלי הוא לא לסגור את הטבעת אלא להוציאה.
במשך 6 השנים שהיתה אצלי ושבהם עליתי וירדתי, והייתי עשרות פעמים לסגירות ופתיחות, החלטתי לוותר עליה.
תודה בכל אופן.

למעלה