לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1118111,181 עוקבים אודות עסקים

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'אורי בלום, בן 40, מת לאחר ניתוח קיצור קיבה'
אורי בלום, בן 40, מת לאחר ניתוח קיצור קיבה
<< ההודעה הנוכחית
05/12/2017 | 10:42
13
239
חדשות ממש מעכשיו...
מאוד מצערות וגורמות לחששות רבים.
אורי בלום בן 40 (בכיר בעיריית חיפה) מת אתמול מניתוח קיצור קיבה שעשה לפני חודש וממנו לא התעורר...
זה היה הניתוח השני וזה הסתיים אתמול בקריסת מערכות.
ניתוח במצב השמנת יתר ידוע שהוא מאוד מסוכן אבל עדיין זה מקרה מאוד חריג.
מישהו יודע עוד פרטים על המוות כתוצאה מהניתוח?
האם זה גורם לכם לחשוב פעמיים?

קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'מצער לשמוע'
מצער לשמוע
05/12/2017 | 14:41
73
בכל ניתוח יש סיכונים גם בניתוח קיצור קיבה ואני לא יודע את סוג הניתוח 
לכן מאשרים את הניתוחים למי שההשמנה שלו היא השמנה חולנית .
לא יודע  מה קרה במקרה הזה ,זה לא גורם לחשוב פעמיים זה לא ניתוח קוסמטי ,זה ניתוח להצלת חיים ,השמנת יתר גורמת לסכרת השמנת יתר גורמת לסתימת עורקים להתקפי לב ועוד צרות צרורות ,אם נשים על כף המאזניים ,את הסיכונים בניתוח והסיכונים בהשמנת יתר חולנית הראה לאן  הכף נוטה 
שוב מצער לשמוע ,אני לא יודע מה היה המצב לפני הניתוח ,באיזה מחלות היה המנוח חולה .

קובי
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'יש אחוז של סיבוכים ואחוז של מוות בכל ניתוח'
יש אחוז של סיבוכים ואחוז של מוות בכל ניתוח
05/12/2017 | 20:53
8
83
והאמת, שגם בלהוריד את הרגל לכביש יש אחוז (מאוד גדול) של סיכון לפציעה קלה או חמורה או למוות.
זה לא גורם לאנשים לחשוב פעמיים האם לרדת לכביש, האם לצאת בבוקר מהבית והאם לנהוג ברכב. למה? כי צריך לחיות חיים נורמליים, וכי צריך לכמת את האחוז של הסיכון.

אחוז המוות בכל הניתוחים בריאטריים בשנת 2011 היה 0.2%. כלומר אחד ל-500. בשנת 2014 הוא היה 0.1%. כלומר אחד ל-1000.
זה כולל את אחוז המוות בניתוחים חוזרים, שהוא גבוה הרבה יותר מאשר בניתוח ראשון. וכן יש לזכור שאצל מנותחים שכבר סובלים מבעיות בריאותיות חמורות, אחוז המוות גבוה מאשר אצל מנותחים בריאים. 
מכאן המסקנה, שאחוז המוות במנותחים בריאים בניתוח ראשון הוא זניח באופן קיצוני.
בכל אופן, אחוז המוות מהמחלות שמייצרת ההשמנה גבוה הרבה הרבה יותר...

לכל נפטר מה-14 שנפטרו בשנת 2014 יש שם, משפחה וסיפור חיים. אצל כל אחד מהם, המוות היה 100% ולא 0.1%. ולא משנה אם הנפטר מת בשנת 2014 או נפטר אתמול, כמו המנוח. וגם לא משנה מה הנסיבות שגרמו למותו עקב הניתוח. 
במקרה של המנוח, מדובר היה באדם שגם סבל מהרבה בעיות בריאותיות, וגם היה אחרי ניתוח חוזר. כך ששום שינוי לא חל באחוזי המוות הידועים, עקב פטירתו המצערת מאוד. 

לכן אין שום סיבה לשינוי במחשבה האם ללכת לניתוח קיצור קיבה.
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'לא מבינה למה עושים את הנתוח הזה'
לא מבינה למה עושים את הנתוח הזה
06/12/2017 | 16:56
7
61
הרוב אחרי 3 שנים משמינים בחזרה ועולים עוד יותר במשקל מאשר קודם, הבת שלי עברה ניתוח כזה היא וחברותיה שגם עברו כולם עולות בחזרה במשקל אז בשביל מה זה טוב? גם הבחור  הזה עבר ניתוח בשנית משקל, צריך לסדר את המוח אולי אז זה יעזור.

קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'את לא מבינה כי חסר לך מידע רפואי'
את לא מבינה כי חסר לך מידע רפואי
06/12/2017 | 21:09
5
50
בנוגע למטבוליזם של השמן המורבידי והצורך שלו בעזרה ניתוחית להקטנת הרעב.
כדי לפתור בעיה של שומן מורבידי, צריך עזרה גם בטיפול פסיכולוגי, וגם בניתוח, והכל לפי העניין, כי כל שמן מורבידי סובל מבעיות שונות אחרות ממשנהו, ואין אחד דומה לשני.

בנוסף, מי שעבר שרוול ועלה במשקל, יכול לעשות טבעת על השרוול ולהמשיך לעזור לעצמו. טבעת זה ניתוח קל מאוד ולא מסוכן, עם 0 אחוזי מוות.
רוב מנותחי השרוול עולים במשקל אבל לא מחזירים את כל משקל היתר שסבלו ממנו קודם לכן, אלא רק חלק ממנו. זה המידע שנצבר אצל רופאים ומנותחים אחרי מעל 10 שנות שרוול, ואינני יודעת מאיפה דלית מידע כאילו "אחרי 3 שנים הרוב משמינים בחזרה יותר מהמשקל הקודם". זה מופרך ומדומיין לחלוטין, ואין לזה שום בסיס. 

ספרי לנו, בבקשה, האם בתך וכל חברותיה הגיעו כבר למשקל שהיו בו לפני הניתוח?
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'אופירה, יש לי תוספת קטנה לדברים שכתבת'
אופירה, יש לי תוספת קטנה לדברים שכתבת
07/12/2017 | 08:57
2
45
אני הייתי בעברי עם BMI של 46 (כיום BMI של 36 ללא מחלות נלוות, ואני ממשיכה בתהליך ההרזיה שלי).

אצלי באופן אישי הבעיה היתה פחות נושא של רעב - אלא בעיקר בחירות לא נכונות באוכל, ונשנשת. או בניסוח אחר: אכלתי הרבה ג'אנק פוד במקום אוכל מזין, ונשנשתי במהלך היום רק "קצת שוקולד" כל פעם וכך חיסלתי חבילה או שתיים של שוקולד ביום.

למיטב הבנתי (ושוחחתי על כך עם מנותחת קיצור קיבה ועם דיאטנית שעובדת עם מנותחי קיצור קיבה באחת מקופות החולים) - במצבים כאלו של נשנשת, הניתוח הרבה פחות מועיל מאשר במקרים כמו שאת מציינת של צורך בהקטנת הרעב.

אני לא מנסה לשלול את הניתוח. ברור לי שלך ולעוד מנותחים רבים הניתוח היה ממש מציל חיים ושיפר לכם את הבריאות ואת איכות החיים בצורה משמעותית. אבל אני לא חושבת שאפשר להכליל את הפתרון הזה על כלל "ציבור השמנים", ומי ששוקל את ההמלצה או האישור של הניתוח חייב לבדוק את ההתאמה של הטיפול למטופל.
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'את מחזקת את דבריי, במילים אחרות -'
את מחזקת את דבריי, במילים אחרות -
07/12/2017 | 14:10
1
41
אני כתבתי: "כדי לפתור בעיה של שומן מורבידי, צריך עזרה גם בטיפול פסיכולוגי, וגם בניתוח, והכל לפי העניין, כי כל שמן מורבידי סובל מבעיות שונות אחרות ממשנהו, ואין אחד דומה לשני".
וגם את בדברייך מראה שכל אדם הבעיה שלו נובעת מסיבות אחרות ומתבטאת בצורת התנהגות אחרת, ולכן הטיפול צריך להיות לפי העניין.

ברור שניתוח אינו פיתרון ראשון לאנשים שבוחרים בחירות גרועות מאוד באוכל ואין להם מודעות תזונה. לכן הדרישה לפני ניתוח היא שאדם יהיה לאחר ניסיון בדיאטות בעבר, שלא הצליחו, ויש דרישה לביקור אצל דיאטנית, וועדה שבודקת את עדות הדיאטנית על אופי בעיית האכילה ועל היסטוריית ההשמנה והניסיונות לרדת במשקל. 

לכן כמו שאת לא חושבת שצריך לשלול את הניתוח, גם אני במקביל לא חושבת שהוא פיתרון יחיד וראשון, אלא פיתרון אחרון בהחלט, וגם אז בשילוב טיפולים מתאימים נוספים!
ברור לכל שהניתוח הוא לא מחליף מודעות לתזונה נכונה והשתדלות לנהוג על פיה. ולכן, למרות שהניתוח קיים בסל הבריאות, לא כל אחד זוכה לו, אלא רק מי שעובר וועדה קפדנית בהחלט. 

התפרצת כאן לדלת פתוחה, כי אני מעולם לא כתבתי שצריך להכליל את הפיתרון הזה על כלל ציבור השמנים, אלא עניתי לאשה שטענה: "אני לא מבינה בשביל מה בכלל צריך את הניתוח הזה"...
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'בהחלט מחזקת, עם הרחבה מסוימת'
בהחלט מחזקת, עם הרחבה מסוימת
07/12/2017 | 19:43
30
ישנם הרבה אנשים כמוך שהניתוח הציל להם את החיים והבריאות, ושיפר את איכות החיים שלהם בצורה משמעותית.

אבל חשוב לזכור שהניתוח הוא לא טיפול פלא (וגם לא טיפול לעצלנים שרק רוצים קיצורי דרך) אלא פשוט כלי להרזיה, ממש כמו ספורט או תפריט של דיאטנית. וממש כמו שתפריט צריך להיות מותאם אישית, כך גם הטיפול בניתוח צריך להתאים למנותח. לדעתי הלא מקצועית, הרבה ממקרי הכשלון של הניתוח בהרזיה (במובן הזה שהניתוח הצליח, ללא סיבוכים, אבל המנותח עלה במשקל בצורה משמעותית אחרי ההרזיה הראשונית) נובעת מחוסר התאמה או חוסר בתיאום ציפיות לגבי ההשפעה של הניתוח. בסופו של דבר, אי אפשר להתחמק מהעובדה שכדי לרזות צריך לאכול פחות, לאכול בריא, ולהתעמל - גם אחרי ניתוח.
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'הגעתי מהראשי, ויש לי עקרונית בעיה עם ניתוחים'
הגעתי מהראשי, ויש לי עקרונית בעיה עם ניתוחים
08/12/2017 | 18:36
1
30
שכוללים הרדמה מלאה ולא מבוצעים בבתי חולים שיש בהם מחלקת טיפול נמרץ רצינית
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'חדר טיפול נמרץ'
חדר טיפול נמרץ
09/12/2017 | 15:32
12
מסכים איתם 

קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'השמנה אחרי ניתוח'
השמנה אחרי ניתוח
09/12/2017 | 15:13
18
כל  ניתוח משמש כל עזר לירידה במשקל ואפשר לרמות כל ניתוח 
זה שאת כותבת הרוב עולים אחרי זה במשקל .מניין לך את הידע הזה יש לך סקרים ,זה שהבת שלך ןכמה חברות העלו שוב במשקל זה לא אומר הרוב 
כמה את מכירה 5-10 אנשים זה לא רוב כמי שנמצא בפורוםם הזה 17 שנה אני מכיר הרבה מאוד אנשים שרזו  ,הניתוח מאושר בוועדה למי שיש לו השמנה חולנית ולא למי שרוצה לרדת כמה קילו בשביך להראות טוב 
יש הרבה שמרמים את הניתוח וקל מאוד לרמות כל סוג של ניתוח 

הרבה בריאות בהצלחה   
קובי

קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'עדיף להיות שמן חי מרזה מת'
עדיף להיות שמן חי מרזה מת
10/12/2017 | 01:15
2
12
קיצור קיבה זה לא קסם, זה מסוכן, אחת מתופעות הלוואי היא מוות.
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'לסופרמן'
לסופרמן
10/12/2017 | 07:44
5
קיצור קיבה זה לא קסם זה רק כלי עזר לירידה במשקל.
כל ניתוח מסוכן זה ברור גם להיות שמן ברמה חולנית זה מסוכן מאוד ,סכרת שיכולה להביא לכריתת אברים ולמוות ,טיגליצרידים שגורמים לסתימת עורקי הלב והתקפי לב ולמוות ,ועוד הרבה מחלות קשות, נשים שלא יכולות להיכנס להריון בגלל עודף המשקל \אתה יודע כמה אנשים מתים מסיבוכים אלפים או יותר אז שים על כף המאזניים ותראה לאן הכף נוטה ,אני לא יודע בן כמה אתה וכמה אתה שוקל עדיף לרדת במשקל הדיאטה רגילה 

הרבה בריאות

קובי
קיצורי קיבה >>
לצפיה ב-'השמן חי עד שהוא מת (מסכרת, בחלקים...) '
השמן חי עד שהוא מת (מסכרת, בחלקים...)
10/12/2017 | 08:50
4
גם מנותח קיצור קיבה חי עד שהוא מת. והוא בכלל מת שמן. מהניתוח, לא מההרזיה!!!
אין פה שום שמן חי ורזה מת. 
ובכלל, אחת מתופעות הלוואי של החיים היא מוות. או מזקנה, או מתאונת דרכים. 

אז בלי דמגוגיות. 
משרדי הבריאות בכל העולם לא מורכבים מצבירי מטומטמים. יש סטטיסטיקות ברורות כמה בריאות מביא הניתוח וכמה חולי מביאה השמנה מורבידית.
ולכן הניתוחים בסל הבריאות ומביאים בריאות לאנשים.
כמו ניתוחי השתלת לב וכל סוגי הניתוחים האחרים שמיועדים להבריא בני אדם חולים. 

על סיכוני המוות בניתוחי קיצור קיבה כבר כתבתי בצורה מסודרת ומפורטת בשרשור זה, בלי דמגוגיות.
יש להבין שאלו סיכונים קטנים מאוד מאוד בעולם הכירורגי, כלומר יחסית לסוגי ניתוחים אחרים.
מה עוד שאין מחייבים איש לעבור ניתוח. שכל אחד יחליט איך הוא רוצה לחיות.
בקיצור, תיכנסו לפרופורציות באמצעות השכל, ולא להגיב מהבטן. 

קיצורי קיבה >>

הודעות אחרונות

00:21 | 12.12.17 אורחים בפורום
23:07 | 10.12.17 אורחים בפורום
19:19 | 08.12.17 אורחים בפורום
14:30 | 08.12.17 אורחים בפורום
17:53 | 06.12.17 nitsanr01
09:42 | 05.12.17 אורחים בפורום
12:16 | 04.12.17 אורחים בפורום
09:50 | 30.11.17 אורחים בפורום
16:02 | 29.11.17 אורחים בפורום
13:53 | 29.11.17 אורחים בפורום
13:30 | 21.11.17 אורחים בפורום
23:54 | 18.11.17 מעיין 2610
19:21 | 18.11.17 אורחים בפורום
14:58 | 17.11.17 דורית51

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ