היי לא ממש יודעת מה לעשות

סיגל197

New member
היי לא ממש יודעת מה לעשות

אני אחרי שנים עם טבעת..ירדתי במשקל עם השנים לא היה ממש קל עם זה שלא ניתן לאכול הכל והקאות .יש לי דליפה . עליתי במשקל ..קבעו לי להחליף בטבעת אחרת ..פעמים כבר התקשרו שאין מקום בחדר ניתוח ודחו לי .טרם יודעים מתי..(בבית חולים) חשבתי לעשות במקום טבעת ניתוח שרוול אחרי שראיתי איך סובלים מזה פחות.רק שזה יקח בטח זמן האם יש דרך לקצר..אני אחרי כל הבדיקות ..תודה לעונים

קובי ד11

New member
מנהל
ניתוח בבית חולים ציבורי

יש בתי חולים שהתור ארוך מאוד ולא משנה סוג הניתוח ,יש בתי חולים שהזמנים יותר קצרים ,תבררי איפה התור יותר קצר ,או שאת רוצה לעבור את הניתוח אצל מנתח ספציפי ,לפני ניתוח כדאי לקבוע תור למנתח ולהתיעץ איתו לגבי סוג הניתוח

קובי

סיגל197

New member
תודה קובי

אכן אני רוצה מנתח מסוים והוא ממליץ לי על טבעת..כמו שאמרתי קבעו לי ניתוח ודחו ..השאלה אם יש אפשרות שאעשה את ניתוח השרוול בלי לעבור הכל מחדש כי אני אחרי כל הבדיקות..

קובי ד11

New member
מנהל
ניתוח

תתיעצי עם המנתח שלך לגבי סוג הניתוח ,יש בעיה בבתי חולים ציבוריים שקובעים תןר לניתוח ואז קורה משהו חריג ודוחים הבדיקות של ניתוח טבעת ושרוול הן אותן בדיקות
באם יש לך ביטוח מושלם או ביטוח בחברת ביטוח פרטית תוכלי לעשות בפרטי לבחור את המנתח וזמן ההמתנה ממש קצר

קובי

ד קובי

New member
ניתוח חוזר

היי סיגל
לא משנה באיזה ניתוח תבחרי , טבעת שוב או שרוול, התהליך ישאר זהה.
עדיין תצטרכי לעבור את כלל הבדיקות הנחוצות לניתוח.
לגבי תור ארוך , בית חולים ציבורי נותן ראשית העדפה למקרי חירום ורק אחר כך למקרים אלקטיביים (מוזמנים מראש).
אולי כדאי לבדוק בית חולים פרטי שבו עובד המנתח שאת מעוניינת שינתח אותך.

סיגל197

New member
יש לי מושלם וזה בכללית

עברתי את הבדיקות וועדה ..רק מה שקראתי באיזה מקום שאם יש בקע לא ממליצים לעשות שרוול ..חבל שאין פה איזה רופא שיענה לי על זה(לא שקובי לא עוזר חלילה) קובי תודה

קובי ד11

New member
מנהל
מושלם בכללית

בפורום אין רופא , תקבעי פגישה עם רופא מנתח שיענה לך על כל השאלות זה שאת קוראת באינטרנט לא שווה כלום ,מגיע לך מהכללית מושלם השתתפות על יעוץ רופא , 3 פעמים בשנה תנצלי את זה

קובי

אופירA

New member
מנהל
בפורומים יועצים מנותחים בעלי ניסיון ולא רופאים

יש ברשת פורומים בראשות רופאים שמייעצים למנותחים, למשל ד"ר רזיאל. צריך לחפש אותם ברשת.
בכל אופן, כל רופא ייעץ לך לגבי הניתוח שהוא מאמין בו, ולכן הייעוץ יהיה שונה מרופא לרופא. ד"ר אבינוח, זה שאת מעוניינת לבצע אצלו את הניתוח, מעדיף ניתוחי טבעת. לא מעניין אותו איכות החיים של המנותח, כי הוא עצמו אינו טיפוס שסובל מרעב ואינו מנותח טבעת (ובוודאי שהוא אינו אישה בת 50 פלוס...), וסבור עפ"י ניסיון חייו הפרטי לחלוטין, שהמנותח לא צריך לאכול כלום, רק לשתות (וכך איכות האכילה שלו תהיה כנראה טובה...), שאין סיבה שהוא יהיה רעב. הוא אינו מכיר בבעיות הנפשיות הגורמות לרעב. הוא מתעלם גם מהמצבים הפיזיים השונים שכל מנותח טבעת נתקל בהם, כגון אנשים שלא יכולים לשתות אם הם מצרים את הטבעת הרבה, וסובלים מרעב אם הם פותחים אותה כדי היכולת לשתות. בקיצור - הייעוץ שלו לגבי הטבעת לא יפתור לך את הבעיות...

באתר "טבעת" שלי ריכזתי את כל המידע שהצטבר בידי, העשוי לשפר את איכות החיים של כל מנותח ומנותח. המידע הצטבר מניסיונם של מנותחי טבעת רבים מאוד, ולכן יכול להקל על כל סוגי הבעיות שמנותחים שונים נתקלו בהם.
אם לא קראת אותו עדיין, חובה לקרוא.
[URL='http://www.g-band.co.il']www.g-band.co.il[/URL]

אם תתייעצי פרונטלית מול מספר מומחים מלבד ד"ר אבינוח, לפחות 2, ועם עוד כמה רופאים מייעצים ברשת, תהיה לך תמונה רחבה יותר במעט על הניתוחים השונים ועל הדעות השונות של המנתחים השונים. אולי זה ייתן לך תמונה מה את מרגישה שנכון לגבי עצמך.
במקרה זה את זקוקה לייעוץ של מומחה לניתוח חוזר, ניתוח שונה אחרי טבעת, שהוא הרבה יותר בעייתי ומסוכן, ויכולה להיות בו גם בעיה של שרוול רחב מידי בגלל הטבעת שהיתה על הקיבה לפני כן, ולכן אפקטיביות נמוכה יותר של הניתוח. במקרה זה, יש רבים שממליצים דווקא על מעקף קיבה אחרי טבעת ולא על שרוול אחרי טבעת, הגם שהיום יש ניסיון רב גם בשרוול אחרי טבעת. בכל אופן, צריך להיות מנותחים ע"י הרופא המנוסה יותר בשרוול אחרי טבעת.
במקרה זה מומלץ להתייעץ עם ד"ר אנדריי קידר מביילינסון, המומחה לניתוחים חוזרים.

למעלה