הטבעת ואני בבקשה עזרה

טוני97

New member
הטבעת ואני בבקשה עזרה

היי לפני 4 ימים עשיתי טבעת האמת אני כבר רוצה להוציא את זה ממני זה אפשרי? ועוד שאלה כואב לי באיזור הטבעת האם זה בסדר ?

קובי ד11

New member
מנהל
הוצאת טבעת

אני בהלם מהבקשה שלך ומהרעיון שלך להוציא את הטבעת ,מה קרה אחרי 4 ימים , הגוף הוא שלך ,ופי מייטב דעתי את יכולה לעשות בו מה שתרצי ,קשה לי להאמין שאיזה מנתח יסכים לעשות את זה בלי אישור מפסיכיאטר בקשר למצבך ,כל ניתוח יש בו סיכונים ,גם בהרדמה , גם בניתוח עצמו,קחי את זה ברצינות ,קשה לי להאמין שהפסיכיטר אישר לך את הניתוח,אין לך כאבים בטבעת ,אולי יש לך כאבים באזור הפורט וזה טבעי אחרי ניתוח
תחשבי טוב לגבי הרעיון שלך ו אני 16 שנה אחרי הניתוח ומבסוט

בהצלחה!!!!!

קובי

אופירA

New member
מנהל
הקושי יוצר רגשות מטעים

אם עשית ניתוח טבעת, מסתמא שלא החלטת עליו לפני 4 ימים, אלא לפני זמן הרבה יותר רב, ושקלת הרבה את החלטתך.
כך שאם כאשר את כאובה, את מרגישה שאת רוצה להיפטר מהטבעת, ברור שזו לא החלטה אלא תוצאה של רגשות סוערים עקב הכאב, הבלבול, חוסר הוודאות וחוסר האונים. אלו רגשות, ולא רצונות אמיתיים.

התמיכה של אנשים שעשו בעבר את הניתוח באלו שהניתוח אצלם חדש, מועילה להסרת הספקות והבלבול, ולכן יש הפורום הזה ויש הייעוץ הטלפוני שלי. גם לנו הוותיקים חשוב לחלוק את ניסיוננו עם החדשים, לא פחות מאשר הצורך של החדשים לקבל מידע מהוותיקים.
לכן אני מציעה לך להתקשר אלי בטלפון או לכתוב פה בפורום את הסיבות שאת מרגישה רצון להוציא את הטבעת, ולהסביר איזה כאבים יש לך, ולקבל תמיכה והסברים שיסירו את חוסר הוודאות.
כאבים בתקופה זו בהחלט סבירים. ובכל זאת, אני ממליצה לך להתקשר אלי ולברר הכל.

אופירה, טל' 03-5781855, לא בשבת.

למעלה