יום הולדת לטבעת

קובי ד11

New member
מנהל
יום הולדת לטבעת

16 שנה לטבעת והכל בסדר ,שימשיך כה עוד הרבה שנים טובות.

מזללללל טובבבבבב!!!!!!

אני אשמח אם תוכל לפרט קצת על המשקל/סגירות/פתיחות/הקאות/סיבוכים חלילה וכו' במהלך השנים האלה?
א' זה מעניין לשמוע (הייתי בטוחה שתחת הכותרת "יומולדת לטבעת" יהיה סיפור אבל ראיתי שזה סוכם במשפט אחד).
ודבר שני, אני לפני הניתוח והרבה אומרים לא לעשות, ושאחר כך אפשר להשמין מהר שוב, ושהטבעת אפקטיבית למס' שנים בלבד... ועוד כל מיני דברים שאני מקווה שלא יקרו..

קובי ד11

New member
מנהל
שלום לינוי

הסיפור שלי די מוכר פה בפורום.עברתי את הניתוח בדצמבר 2000 ירדתי תוך חצי שנה 55 ק"ג ,מאז סגרתי פעמיים את הטבעת האמריקאית הישנה ,ומאז כ 13 שנה אני לא נוגע בטבעת תודה לאל במשך השנים הקאתי אולי 5 פעמים ,בגלל אכילה מהירה ,במשך הזמן העלתי 7 ק"ג הטבעת משמשת ככלי עזר לירידה במשקל הטבעת משמשת בתור שוטר ,כמובן אפשר לרמות כל סוג של ניתוח באכילת מאכלים עתירי קלוריות או לנשנש מתוקים שוקולדים .יש הרבה הצלחות לצערי גם יש כישלונות ,כמי נמצא בפורום הזה משנת 2001 שהיה פעיל מאוד אני מכיר את הנושא של הצלחות וכישלונות ,היום בעידן הפייסבוק הפורום זה מחזיק מעמד בגלל שאני לא מוותר
מאחל לך בהצלחה הבה בריאות

קובי

יפה

אחרי הניתוח סגרת פעמיים וזהו? לא פתחת אף פעם?
ומה הכמות שאתה יכול לאכול?
והאם אפשר לבלוע כדורים?

ועוד שאלה

הבנתי שלפתוח או לסגור עולה 100 ש"ח למבוטחי כללית.
אתה יודע מה המחירים בשאר קופות החולים? והאם יש הבדל במחירים בהתאם לסוג הביטוח (למשל כללית זהב לעומת כללית פלטינום)
תודה

אופירA

New member
מנהל
מאין המידע הזה?

כירורג של קופ"ח כללית לא אמור לקחת שקל עבור פתיחה או סגירה של הטבעת.
מי שלוקח כסף עבור זה הוא כירורג שאינו של קופת חולים כללית, כלומר ד"ר אבינוח, למשל, שעושה עבור מבוטחי כללית את הפעולה באופן פרטי, כי הוא כירורג של קופ"ח מכבי. וכן רופאים אחרים של מאוחדת וכד'.
ד"ר אבינוח לוקח סכום כסף עבור כל פתיחה וסגירה של כל מבוטח שאינו מבוטח מכבי. עבור מבוטחי מכבי הפתיחה והסגירה אצל ד"ר אבינוח היא חינם. וכך גם מבוטחי מאוחדת מקבלים סגירה ופתיחה בחינם אצל כירורג של מאוחדת וכן הלאה.

לכן אין קשר לסוג הביטוח, אלא לסוג הקופה שאליה משתייך הרופא שאליו פנית לפתיחה או לסגירה. אם תשתפי בתהליך שאת עברת, נוכל להדריך אותך.
לי לא ידוע שם של כירורג של הכללית, ויש לברר בקופה על כירורגים הפותחים וסוגרים טבעות.

כלומר אפשר לעשות פתיחה או סגירה אצל כל כירורג של כללית

כבר מהסגירה הראשונה?
לא אמורים לחזור לרופא המנתח למס' פעמים לאחר הניתוח? ואז הוא אמור לעשות את הפתיחה או סגירה?
והאם יש הבדל אם הרופא המנתח סוגר או כירורג של קופת חולים?

אופירA

New member
מנהל
את צריכה להבין משהו

את לא נותנת לי יותר מידי פרטים על הניתוח שלך, אבל אני מבינה מבין השורות שנותחת אצל ד"ר אבינוח.
אז בשנה הראשונה רצוי לפתוח ולסגור אצל הצוות של ד"ר אבינוח, כי יש להם סדר של סגירות ופתיחות שאת לא יודעת עדיין בעצמך. רק אחרי שאת מבינה בעצמך כמה לסגור וכמה לפתוח בכל מצב ומקרה, אפשר ללכת לכירורג אחר.

לא כל כירורג בקופה פותח וסוגר טבעות. רק מי שמכריז שהוא יודע לעשות זאת ונותן את השירות הזה. עד כה לא שמעתי על שום רופא של הכללית שעושה את זה. כך שכל ההסבר שנתתי לך זה כדי שתביני שסוג הביטוח המשלים שיש לך בכללית בכלל לא רלוונטי למחיר הסגירה והפתיחה, אלא המחיר נקבע לכל חברי הקופות שאינן מכבי, כי ד"ר אבינוח הוא לא רופא של כללית או מאוחדת או לאומית, אלא של מכבי.

לגבי הסגירות בשנה הראשונה המבוצעות אצל ד"ר אבינוח, רצוי מאוד להתקשר אלי ולהתייעץ איתי בשנה הראשונה, כדי להבין איך לסגור נכון עבורך, ולא להגיע למצב של סיכון שלפעמים הסגירות הקיצוניות של רופאי אבינוח עלולות להביא. בד"כ אין בעיה עם השיטה של אבינוח לסגירות, אבל יש מקרים שכן. וכל מקרה לגופו.
בכלל, רצוי שתקראי את המידע באתר טבעת שלי (g-band.co.il), שמסביר את הנושא הזה במפורט.

טל' 03-5781855, אופירה, לא בשבת

אופירA

New member
מנהל
באתר שלי יש גם סיפור הניתוח שלי

והוא בטח יעניין אותך. היום כמובן אני 8 שנים אחרי הניתוח, ולא 4 כמו בסיפור.
במשך השנים האחרונות עליתי במשקל, אבל רוב הירידה נשארה על כנה, ברוך ה'.

קובי ד11

New member
מנהל
טבעת

לא פתחתי אף פעם ,לא היה לי צורך אני אוכל הכל לא באותה כמות כמו לפני הניתוח ,לא פיתות לא לאפות ,הכל במידה ,ברור שאני לוקח כדורים והרבה לצערי

קובי

למעלה