ניתוח שרוול בשבוע הבא

רונית432

New member
ניתוח שרוול בשבוע הבא

אחרי התלבטויות ולבטים החלטתי באמצע יולי לעבור ניתוח שרוול עברתי את כל הבדיקות ונקבע לי ניתוח לשבוע הבא במדיקל סנטר. עברתי ועדה ביום ראשון האחרון. השאלה שלי למי שכבר עבר ניתוח, האם דיברתם בטלפון או נפגשתם עם המנתח מעבר לפגישה הראשונית שלכם? הקשר היחידי שלי הוא עם המזכירה של המנתחת וגם זה בעיקר במייל (טלפונית רק פעמיים). הצוות עצמו של מדיקל סנטר בועדה וגם טלפונית מקסים, אבל יש לי שאלות ודאגות שרציתי לעלות בפני המנתחת האם זה מקובל לדבר טלפונית אתם לפני הניתוח כדי לשאול שאלות?

OllaKag

New member
אני דיברתי עם המנתח פעם אחת

בפגישה שבה הוא נתן לי המלצה לניתוח, ופעם שנייה ביום של הניתוח עצמו, אז שאלתי את כל השאלות שרציתי במידה והיו לי.
אבל אני שאבתי את רוב המידע מפורומים כמו זה.

רונית432

New member
שיחה עם המנתח לפני הניתוח

תודה על הפידבק.
למרות שאישרו לי בועדה את הניתוח, התוצאות של בדיקת הרנדוסקופיה היו שיש לי בקע סרעפתי בקע סרעפתי אזופגיטיס דרגה A, הרופא שביצע את הניתוח לקח ביופסיה מפצע, כדי לבדוק אם זה חיידק, וגם בקע קטן בושט עם רירית מודלקת. כשאמרו לי את זה אחרי הבדיקה ביום חמישי האחרון הייתי בטוחה שידחו לי את הניתוח (זה מה שאמר לי הרופא גסטרו). אבל משום מה עברתי את הועדה - הכירורג רק ביקש לעקוב אחרי זה ולקחת כדורים לדלקת. (לא אנטיביוטיקה כי מחכים לתוצאות לראות אם זה חיידק). העברתי את התוצאות למנתחת אבל נראה שהניתוח קורה. אל תבינו לא נכון, אני שמחה שאני לא צריכה לחכות אבל קראתי אצל אחד המנתחים האחרים באתר שהוא לא מנתח אם יש דלקת בושט לדוגמא... האם למישהו שעבר את הניתוח היו תוצאות דומות בבדיקת הגסטרוסקופיה?

OllaKag

New member
זה משנה את התמונה

ניסית לפנות למזכירה של הרופא המנתח ולקבוע איתו שיחה לפחות טלפונית?

אופירA

New member
מנהל
חייבת לדבר עם המנתח, לפרט כל הנתונים

יתכן שיציע לעשות לך דווקא מעקף קיבה במקום שרוול.
יתכן שיציע לדחות.
בקיצור - הוא חייב לדעת על הממצאים הללו, לפרטיהם, ולשקול יחד איתך את המהלכים.

joymax2014

New member
אתה יכולה להיפגש עם המנתח

ניתן להיפגש עם המנתח באופן פרטי דרך קופת חולים בעלות של 170 שקל

למעלה