מנתחים

BanichyE

New member
מנתחים

שלום וברכה
לפני כשנתיים, התחלתי בתהליך לקראת ניתוח בריאטרי.
לאחר המלצה של הדיאטנית, החלטתי לתת הזדמנות נוספת לשינוי קונבנציונאלי, שלצערי אני נמצא היום "בסיומו", נקודת האור היחידה היא שאני עם 10 ק"ג פחות.
תחושות חוסר השליטה ובעיקר ההריון של זוגתי, הביאו אותי, שוב, לידי החלטה שאני חייב לעשות את הניתוח בהקדם, אחרת לא אזכה להיות אב לצאצא שבדרך.
אני מאוד מבולבל בעניין המנתחים והתהליך.
את הבדיקות שעלי לבצע לפני הוועדה אסיים בשבועיים הקרובים.
רופאת המשפחה אמרה כי אני צריך לקבוע תור אצל כירורג כחלק מהתהליך.
מה שחשוב לי להבין זה,
האם ישנו הבדל גדול בין ביצוע הניתוח בבית חולים ממשלתי לבין בית חולים פרטי?
מה שמעניין אותי בסוגייה זו זה בעיקר התמודדות עם סיבוכים בעת ולאחר הניתוח וגם האפשרות לתור מוקדם ככל הניתן.
האם ניתן לקחת מנתח פרטי בבית חולים ממשלתי?
רופאים מנתחים מומלצים? וגם מה הדרך לקביעת תור לייעוץ?
תודה ובהצלחה לכולם

OllaKag

New member
היי בני :)

קודם כל בהצלחה בתהליך.
אני עשיתי ניתוח שרוול לפני חצי שנה.. ואני 37 קילו פחות.. מרגישה מצויין!!
זה ניתוח מציל חיים!!!
אני ממליצה לעשות באופן פרטי בשביל להתנתח אצל רופא מומחה ולא מתמחה..
אני חברת מכבי ולכן התנתחתי באסותא בבאר שבע אם ד"ר אמנון אבנת, ד"ר פשוט מדהים ומקצוען אמיתי!!!
היחס באסותא מושלם במיוחד ברגעים קצת קשים אחרי הניתוח..
לי כל התהליך לקח מיום ההחלטה לעשות ועד שולחן הניתוחים כ3 חודשים..
שיהיה המון בהצלחה!!

קובי ד11

New member
מנהל
מנתחים

שלום לך ,דבר ראשון תבדוק האם אתה בBMI של אישור מהוועדה לעשיית הניתוח ,שלא יהיה מצב של פול גז בניוטרל
אני בעד ניתוחים בבית חולים פרטי ,כמובן באם יש לך את הביטוחים המאפשרים את זה.וכי למה בבית חולים פרטי אתה בוחר את המנתח ,בבית חולים ציבורי אתה לא יודע מי ינתח אותך,בבית חולים ציבורי משך ההמתנה ארוך,בפרטי הכל צ'יק צ'ק .
בבית חולים ציבורי אתה מוזמן לניתוח ואז קורה משהו וחדרי הניתוח תפוסים ישלחו אותך הביתה ,בבית חולים פרטי אין כזה דבר.בבית חולים פרטי יש את כל המיכשור ,למקרה ויש בעיה דע לך שבאסותא ,מתבצעים ניתוחים הרבה יותר מסובכים מניתוחי קיצור הקיבה ,אין לי מושג אם אפשר לקחת מנתח פרטי בבית חולים ציבורי.
זאת דעתי

בהצלחה

BanichyE

New member
תודה

כרגע סיימתי לעשות את כל הבדיקות ונותר לי תור לסיכום אצל הדיאטנית לפני הוודעה.
בנוגע לבית חולים או בית חולים פרטי, לי ממש אין ידע בנושא אבל זה מה שהדיאטנית אמרה לקחת בחשבון שבידה ויש סיבוך אז מעבירים לבית חולים רגיל ולא משאירים בפרטי.
כרגע מה שיותר מעניין אותי זה קביעת תאריך לניתוח כמה שיותר מוקדם ופחות איפה הוא יתבצע או העלות שלו אז אני מתכוון לפנות לאסותא.
בנוגע לBMI, בשבועות האחרונים אני יורד במשקל ויש שיפור במדדים של לחץ הדם והסוכר, אז אני מקווה שזה לא ייפגע לי באישור.

למעלה