שאלות בניתוחי פלסטיקה

אופירA

New member
מנהל
אין לי ניסיון בזה. קופות החולים מאשרות רק במצב של פצעים ונזק

קובי d11

New member
זרועות מדלדלות
שמח לשמוע על הירידה של 40 ק"ג כל הכבוד ,תשמרי על ההשגים,ברור שאחרי ירידה גדול במשקל יש עודפי עור בבטן בזרועות ,אפשר לעשות ניתוח להסרת עודפי העור ,ניתוח די קשה אולי בזרועות יותר קל מאשר בבטן ,לא יודע אם כדאי לך להיכנס לסרט הזה ,שיש לך קצת עודפי עור ,אני מכיר 2 בנות שעשו את זה ,אבל אצלן היה עודפי עור ממש גדולים ,ההחלמה איטית ,אבל התוצאות אחלה . אין השתתפות של קופת חולים במיקרים כאלה , תחשבי שוב האם כדאי כל העסק הזה .אני מפנה אותך לפורום המשורוולים פה בתפוז ,שם בטוח שיעזרו לך בהצלחה במה שתבחרי הרבה בריאות שמירה על המשקל

קובי

מירים16

New member
ניתוח פלסטי אחרי מעקף קיבה

אני אחרי מיני מעקף קיבה, ירדתי 30 קג׳ ונשארתי עם הרבה עור בזרועות וברגלים. מהניסיון שלכם, האם קופת החולים ממנת ניתוח פלסטי? אני במכבי. איך התהליך?

קובי d11

New member
ניתוח פלסטי

לפי מייטב ידיעתי קופת חולים לא ממנת ניתוחים לעודפי העור ,כל עוד זה לא גורם לפצעים כתוצאה משפשוף ,זה אומר עור עודף בבטן ,זה בקופת חולים כללית כדאי לבדוק מה קורה במכבי , כדאי להשאיר את הניתוח לסוף תהליך הירידה במשקל

קובי

גלית 1967

New member
קופות החולים ממנות ניתוח להסרת

עור עודף בתנאי שעוברים וועדה.
ויש קריטריונים בכל קופה-לרוב צריך סיבה רפואית
אני עברתי מתיחת בטן והסרת סינר דרך מאוחדת בבית חולים ציבורי אחרי שהבאתי לקופה אישורים מרופא עור וכירורג.
&nbsp

קובי d11

New member
גלית 1967

שמח על העידכון ,מתיחת בטן והסרת סינר ,דברים שגרמו לך שפשפות ,נראה לי שעודף עור בידיים יהיה קשה להשיג אישור ,כדאי לנסות אין מה להפסיד

למעלה