שונות

yad111278

New member
היא מאושרת....

לא יש לה בין זוג מקסים...
היא בריאה...
מלאה אחרי לידה... לא יודעת מה זה בעיות... מה חסר...
שונת ספורט... מכורת מחשב... מוכשרת ברמות... למה לעשות .. כל הזמן אמרה שהיא רוצה להיות שמנה ...

קוב י d1

New member
אני מבולבל

מה זה מלאה אחרי לידה ,ניתוח מיועד למי שהשמנה שלו היא מחלה ,מאשרים ניתוחים במסת גוף 40 או 35 עם מחלות נילוות שקשורות להשמנת יתר ,ואם היא מלאה וללא שמנה ברמות לא יאשרו לה כלום
כל הזמן היא אמרה שרוצה להיות שמנה ועכשיו הכל השתנה אצלה , פסיכיאטור ישר יאבחן את זה ,

קובי

אופירA

New member
מנהל
איך לעצור החלטה של אדם מבוגר בידי אמא שלו המבוגרת יותר ממנו?

הכי פשוט: לקחת את הבת, לקשור אותה לכורסה בחבלים, ולהשגיח עליה שלא תזוז. אפשר להצמיד סכין לגרון שלה. מבטיחה לך שהיא לא תעשה שום ניתוח, וגם שום דבר...

אם זו דרך שלא נראית לך, אז אין לי מושג איך כן. כי לא נתת לנו שום פרטים על ההחלטה שלה, ולא שום נימוקים מצידך נגד ההחלטה.
וצריך פרטים מלאים, כל הסיפור, ולא כמה נקודות שעולות בראשך בהשתוללות האמוציונלית שמתרחשת אצלך כרגע.
אני חושבת שתגובה כל כך אמוציונלית וחסרת פרופורציות של אשה מבוגרת צריכה עזרה בפני עצמה.

בכל אופן, אם היא עומדת בקריטריונים המאוד חמורים של משרד הבריאות, לאשר ניתוח כזה - אני לא רואה סיבה למה למנוע ממנה!
אם היא לא עומדת בקריטריונים הללו - אני לא רואה סיבה למה לדאוג. אף אחד לא יעשה לה ניתוח בלי אישור משרד הבריאות. ואישור היא לא תקבל בלי עמידה מלאה בקריטריונים.
ולא - כמעט שאי אפשר לרדת בדיאטה עודף משקל של 40 ק"ג ומעלה, בלי עזרה של ניתוח.

yad111278

New member
אני צריכה עזרה את... הסיבה שאני כבר כמה ימים לא קמה מהמחשב..

אני צריכה עזרה את... הסיבה שאני כבר כמה ימים לא קמה מהמחשב... קוראת וכותבת... מדברת עם אנשים שעברו את זה...
ולא הכול וורוד...
הכול מה שכתוב - פרסומי כל כך.. זה לא מקצועי.. אין סטטיסטיקה מדעית.
אין משכתב שעשו ניתוח יותר מ3 שנים. אין .. יש פורום ניתוחים בריאטריים -רק תודה....אחרי ניתוח....3 -4 חודשים...
יש סיבוכים אחרי ניתוח... אנשים עולים במשקל בחזרה ...
מקיעים.. מגיעים לבית חולים עם אנימיה וחוסר ויטמינים.
ניתוח קיצור קיבה מזמין שינוי נפשי ....
איך לחנך ילדה לאכות נכון.. איך לגדל ילדה אם את לא אוהבת ספורט ... איך לבשל למשפחה אם את לא אוכלת חוץ מהכול. ירקות בבלנדר .....יש לך כואבי ראש אם את ולא שותה מספיק אחרי ניתוח - אפשר רק כוס אחד אוכל עם שתיה..
איך להיות בריא כאשר בן זוג חולה בישול .... ולא יוצא מהמטבח.... מבשל ומבשל.

ידעתי שהיא חולה.... ברצון שלום בית לא רבתי איתה... רק בכיתי ובכיתי ..רק בכיתי וקיוותי
שתיהיה בסדר.
אין תיקווה עכשיו ..... היא מכורה למחשב גם .... לעשות ניתוח בראש?

סליחה על שגיוט כתיב

קוב י d1

New member
גבירתי הנכבדה

את מערבבת הכל עושה מיש מיש וזה בגלל הלחץ שאת נמצאת בו ,ואני מבין אותך .
שום דבר לא פירסומי כמו שכתבתי לך ניתוחים עושים רק לבעלי מסת גוף מעל 40 או 35 עם מחלות נילוות.
ניתוח הוא רק כלי עזר לירידה במשקל,ולא יעשו את העבודה ,
אני לא מנסה לשכנע את הבת לעשות ניתוח ,יש סיבוכים אחרי ניתוח וזה נדיר ,הסיבוכים שנגרמים כתוצאה מהשמנת יתר חולנית ,היא באלף מונים כמו סכרת יתר לחץ דם שומנים בדם ועוד.
לא מגיעים לבית חולים מאנמיה לא מקיאים לי שמתנהג בצורה חכמה ,
אני עברתי אתהניתוח טבעת לפני 14 וחצי שנה ותודה לאל הכל בסדר .
יש היום ניתוחי טבעת ניתוחי שרוול ניתוח מעקף קיבה.
את לא כותבת מה המשקל של הבת שלך ומה הגובה שלה ,אולי בכלל היא לא זכאית לעבור ניתוח .
את שואלת איך לחנך ילדה לאכול נכון , איך לחנך לעשות ספורט ,זה שאלות לאיש מקצוע אולי לפסיכולוג טוב ,וזה מה שכדאי לך לעשות להתיעץ ,אולי לקחת את הבת שלך לראות מה קורה איתה ,אולי יש לה בעיה פסיכולוגית ,כדאי לבדוק

קובי

אופירA

New member
מנהל
תתקשרי אלי בטלפון

אין לי בעיה עם שגיאות כתיב, אבל יש לי בעיה להבין משפטים לא ברורים עם המון ...
אני לא מבינה מה את מתכוונת כשאת כותבת ...
אני לא מבינה משפטים כגון:
"אני צריכה עזרה את... הסיבה שאני כבר כמה ימים לא קמה מהמחשב",
"איך לבשל למשפחה אם את לא אוכלת חוץ מהכול",
"ידעתי שהיא חולה.... ברצון שלום בית לא רבתי איתה".

ומה שכן הבנתי בקושי מדברייך - פשוט לא נכון, לא מבינה מאיפה הגעת למסקנות הללו. מה לא מקצועי, למה החלטת שאין מנותחים מעבר ל-3 שנים, למה את חושבת שאי אפשר לשתות, למה לא יכולים לגדל ילדות אם לא אוהבים ספורט, למה בעל שמבשל כל היום גורם למחלות, למה היא חולה, ועוד ועוד.

תתקשרי אלי דחוף, טל' 03-5781855, אופירה, לא בשבת, ולהשאיר הודעה בתא הקולי אם לא עניתי.

למעלה