שרשור טבעת

קובי d11

New member
סגירה שנייה
שמח לשמוע שאת מרגישה מצויין ,הרופא לא טועה יש לו ניסיון ולא סתם מזריק ,אין מצב, בן סגירה לסגירה מחכים חודש ,באם את מרגישה שהסגירה מספקת ויש הגבלה ,ואת יורדת במשקל ,לא חייבים לסגור ,הסגירה זה לא תורה שניתנה בהר סיני ,אמר לי פעם ד"ר סובחי סוגרים שצריך ,ולא לפי מה שכתוב בספר ,במידה ותסגרי תעשי את זה בזהירות אולי עוד 1CC כמובן לשתות 3 כוסות מים לפחות אחרי הסגירה ,שלא יהיו הפתעות אחרי זה בהצלחה בירידה במשקל

קובי

קובי d11

New member
סגירה שנייה

כנראה שהסגירה לא מספקת ,בפעם הבאה תרגישי יותר הגבלה, כל אחד מרגיש הגבלה במידה אחרת של סגירה.

קובי

אופירA

New member
מנהל
את צריכה לחכות 4 שבועות. לא פחות
שינויים יכולים להתהוות בתקופה זו.
מצב טבעי שבסגירה שנייה עדיין אין הגבלה.
לקראת הסגירה השלישית - תראי אם אין שום הגבלה, ותסגרי עוד 1CC.

קובי d11

New member
התקן הפורט
הכאב שלך בהתקן הפורט ,לא קשור לטבעת ,שממוקמת בחלק העליון של הקיבה ,יכול להיות שריר תפוס אולי זיהום באזור הפורט ,במידה וזה מתגבר או לא עובר רצוי לשאול את המנתח,

קובי

royko72

New member
את רוצה להרזות את כל המשקל בחודשיים שלושה ?
אי אפשר. תהליך סגירת הטבעת אורך ארבעה חמישה חודשים עד שמגיעים לנקודת הגבלה שממנה המשקל מתחיל לרדת בעקביות. המשיכי להגיע לסגירות אחת לחודש עד שתרגישי שהגעת לנקודת הסגירה שכופה עליך ירידה

royko72

New member
כאבים בפורט מופיעים, לרוב בגירוי של שרירי הבטן
אם את עושה ספורט או שוכבת אפילו על הבטן - על האיזורים של הפורט - זה גורם לכאב סביב הפורט.
אם איזור הפורט לא אדום, לא מגרד ונראה מודלק, אז סביר שהכאב נובע מטראומה (ספורט, שכיבה, מכה וכיוצ"ב)

קובי d11

New member
סגירה ראשונה
ברור שאחרי סגירה ראשונה לא מרגישים הגבלה ,אני מבטיח לך שבסגירות הבאות תרגישי הגבלה ,ולא תוכלי לאכול כמויות כאלה גדולות ,בנתיים עד הסגירות הבאות תשתדלי לא לאכול מאכלים עתירי קלוריות לא לנשנש ,שוקולדים גלידות וכאלה דברים טעימים,הניתוח משמש כלי עזר לירידה במשקל ,והשינוי צריך להעשות בראש ,תעבדי על זה ,אשמח לשמוע מה קורה . בהצלחה הרבה בריאות

קובי

אופירA

New member
מנהל
לרוב האנשים אין הגבלה כלל אחרי סגירה ראשונה
אחת לארבעה שבועות צריך לסגור עד שמתפתחת הגבלה.
עד אז תהיי רעבה כרגיל.
השאלה למה את ממשיכה להשמין ולהשמין.
אם את רוצה לפרט על כך, אשמח לעזור.

קובי d11

New member
דינה
ללכת לפתוח את הטבעת ,שלא יהיה מצב של התייבשות,לא לחכות, ללכת אפילו לחדר מיון ,ממליץ על איכילוב ,מעייני הישועה ,אסף הרופא ,לבקש שלא יפתחו את כל הטבעת ,כי זה מה שעושים בדרך כלל בחדרי מיון.

קובי

קובי d11

New member
דנה
תנסי הכל באם זה לאי יעזור לא תיהיה ברירה ,את יכולה לגשת למנתח שלך שיפתח
לא לשתות זה התייבשות ,וחבל שתגיעי למצב הזה.
קובי

royko72

New member
אחרי נסיון של שנים עם טבעת למדתי: קצת התקררות
שפעת, דלקת גרון וכיוצ"ב סוגרים את הטבעת. משהו קורה, לא ברור מהו המנגנון המשתבש אבל זו עובדה: כל פעם שקצת חליתי, נסגרה לי הטבעת והייתי צריך לפתוח.
מקרה אחר שיכול לגרום לחסימה עיקשת זו חסימה של חתיכת מזון (ביזואר) שחוסמת מלא או חלקית את המעבר. לפעמים זה סיב של ירק או בשר או כל חתיכת מזון שניתקעה במעבר וזה גורם סבל מתמשך. אפילו רוק לא עובר.
אם אני לא מצליח לפתוח את המעבר באמצעות שתיה חמה, נסיון חוזר שוב ושוב לאורך כל היום, אז אלך לפתוח בלית ברירה. אסור להגיע למצב של התייבשות.

חורף נעים לכולנו
רוייקו

קובי d11

New member
אביבה
יכול להיות שיש דליפה מהטבעת ,זאת אפשרות ,בכדי שלא נעסוק בתאוריות ,תגשי לרופא המנתח שיבדוק האם זה נכון ,במידה וותצטרכי נקוה שלא ניתוח חוזר ,הקופה תממן שנית. הרבה בריאות

קובי

אופירA

New member
מנהל
טבעת לא נסגרת לה פתאום
קודמת לכך תקופה של ירידה ביכולת האכילה, ועוד סימנים שמאפשרים לצפות ולמנוע מצב כזה. אבל צריכה להיות מודעות למצבים שבהם נגרמת ירידה ביכולת האכילה (כגון המצב שרויקו תיאר), והתנהלות נכונה במצבים האלה, שמונעת את זה שהטבעת "נסגרת פתאום".
תתקשרי אלי ואסביר לך מה קרה אצלך, אם תתני לי כמובן את הנתונים וההיסטוריה של הטבעת אצלך, ואיך את מתנהלת איתה ביום יום השוטף.
הרבה "הינעלויות" של הטבעת נגרמות גם בגלל התנהלות יומיומית שגויה ומקלקלת, שהיא זו שגורמת את ה"הפתעות" האלה.
לכן כדאי להתקשר ולקבל הדרכה איך להתנהל נכון, באופן שמונע גם צרה כזו וגם עוד הרבה צרות אחרות, עתידיות או עכשוויות.

אופירה, טל' 03-5781855, לא בשבת וחג, ולהשאיר הודעה.

royko72

New member
דליפה של הטבעת
הטבעת עומדת בלחצים אדירים המופעלים עליה בזמן אכילה וגם על ידי הגוף עצמו. הטבעת נשחקת מדי יום, מדי שעה ומגיע הרגע של נקודת חולשה.
אני עד שוב ושוב למספר הזה של שש-שבע שנים שבה פועלת הטבעת בתקינות ואז דולפת. הדגם החדש של הטבעת השבדית שנכנס לפני כשש שנים הביא לפחות דליפות. סביר שאצלך התקינו את הדגם הקודם.
אני חושב שהחלפת הטבעת מאושרת על ידי הקופות

קוב י d1

New member
סובלת
נשאלה שאלה חשובה ,אשמח לשמוע מניסיון של אחרים ,חבר'ה לעזור בבקשה

קובי

אשמח לשמוע את דעתכם

היי לכולם, הרבה זמן שלא הייתי כאן
אני מטובעת 3 שנים, התחלתי במשקל כמעט 125 ק"ג (גובה 1.70), בשנה הראשונה סגרתי מאוד בהדרגה עד שהגעתי למגבלה מצויינת, תמיד היה לי יותר קשה עם שתייה מאשר אוכל, אבל הסתדרתי. ירדתי בשנה הראשונה עד למשקל 95 ק"ג והרגשתי טוב מאוד עם הסגירה ועם המשקל.
בהמשך במשך שנה עברתי מספר הפלות רצופות, במהלכן פתחתי באופן הדרגתי כל פעם את הטבעת כי היא ננעלה עקב נטילת הורמונים ומדללי דם, הגעתי מסגירה של 10.25 לסגירה של 7 שאיתה הכול עובר ובכמויות רגילות, הגבלה כמעט ולא מורגשת (אפילו לא הייתי צריכה לשתות לפני אכילה).
כל הזמן הזה איכות החיים שלי עם הטבעת הייתה מעולה, אני לא מקיאה בכלל, יודעת לאכול לפי הכללים ומאוד מקפידה.
בחצי השנה האחרונה ניסיתי לסגור חזרה את הטבעת, מאוד באיטיות, מכיוון שעליתי בהדרגה מאז תהליך הפתיחה כבר 10 ק"ג, וזה מאוד מפריע לי להיכנס להריון. אפילו הפסקתי טיפולי פוריות כדי לרדת במשקל אבל כלום לא זז (ירדתי 2 ק"ג בשלושה חודשים, ואני אוכלת מאוזן ומעט, לאורך כל היום, כמו בספרים....)
כל פעם סגרתי רבע, היום אני סגורה 8, סגירה אחרונה לפני 3 שבועות. בחודשיים האחרונים (במהלכם סגרתי באמצע פעם אחת רבע) המגבלה שלי עם השתייה מאוד מורגשת, לעומת מזון שאין כמעט מגבלה בכלל. אני שותה חם / קר / מים / ממותק (אני לא אוהבת אבל ניסיתי)בעמידה / ישיבה וכלום לא עוזר. אני מצליחה לשתות 1.5 ליטר סך הכול ביום אבל במאבק וכאבים כל פעם שאני שותה יותר משלוק אחד.
אתמול בלילה, למרות אני לא שותה או אוכלת כמה שעות לפני, פתאום הגעתי למצב שרוק לא עובר ומתחיל ריפלוקס .
כמובן שהיום אגש לפתוח את הטבעת כדי שלא יחמיר.
למישהו יש עצות? אני מאוד מתקשה לרדת במשקל, כרגע הטבעת לא מסייעת בעניין כי אני לא יכולה להמשיך במצב שקשה לי לשתות ובטח ובטח לא במצב שהתחיל ריפלוקס.
כבר עלתה לי מחשבה על ניתוח ריוויזיה לשרוול, בגלל שלחוץ לי לרדת במשקל ולהמשיך בטיפולי פוריות.
אשמח לכל עצה / הכוונה

אפשרית

New member
פתיחה סגירה בנתניה

שלום לכולם
ב 1.11.13 שקלתי113.5 על 170 סמ
היום 80קג סגורה 8.025
מתאמנת ומרגישה נפלא.

לאחרונה גיליתי בבית חולים לניאדו נתניה
רופא שסוגר פותח, פרופ' קייזר.
בהצלחה

רלין1

New member
כאבי גרון לאחר צום,

אופירה, קובי
אולי תחכימו אותי,
אני לא צמה הרבה
פעמיים בשנה,
צום של 24 שעות
אנ שוברת את הצום עם כוס תה חם(לא רותח)
אחרי הלגימה השלישית בד"כ
מתחילם כאבי גרון, שמשוכים את האוזן..
אני לא יכולה לדבר,
לא לבלוע
זה לא תחושה של "ניתקע"
אלא כביכל יש לי חיידק בגרון
וכל השקדים נפוחים

לאט לאט לאט הכאבים נחלשים
לאחר 10-15 דקות

אני יוכלה לחזור לשתות ולאכול כרגיל...
התופענ הנל, החלה מאז שהטבעת אדוקה
כיום היא סוגרה, אך לא אדוק במיוחד.
יש לכם הסבר לתופעה....
אשמח לשמוע..
תודה מראש

eti97

New member
פתיחה ועליה

שלום, אני מטובעת 3 שנים. ירדתי כ- 40 ק"ג. בחצי שנה האחרונה היו לי פעמיים נעילה של הטבעת בהפרש של 3 חודשים אחד מהשני. כרגע סגורה 8. מאז עליתי 3 ק"ג וזה מאוד מפריע לי. האם לסגור? האכילה שלי כרגע כן מוגבלת אבל לא מספיק אלא אני מגבילה את עצמי בעיקר.
אודה לעזרה.

למעלה