שרשור טבעת

אופירA

New member
מנהל
איכילוב, בילינסון, מעייני הישועה.
לניאדו בנתניה, ביה"ח של כפר סבא (ברח לי השם שלו).
לא להתקרב לבי"ח תל השומר עם טבעת...

וכמובן, היום מהצהריים אפשר לגשת לאסותא בת"א, ולהתקבל בקלות ע"י הצוות המיומן של אבינוח לעזרה.
ממליצה לך להתקשר אלי כרגע, ולברר למה ננעלה הטבעת ואילו טעויות נעשות בעבודה איתה. חשוב למנוע טעויות ולא להסתבך עם הטבעת ועם חוסר ידע בנוגע למיון, בנוגע לפתיחות וסגירות וכו'.
אולי אינך יודעת, אבל הצוותות הרפואיים נותנים הדרכה שגויה לגבי גובה הסגירה והפתיחה הנכון בכל מצב, ולכן נוצרות תקלות קשות. אין לסמוך עליהם. כדאי ללמוד את השיטה הנכונה אצלנו, בפורום, או אצלי בטלפון. הייעוץ כמובן חינם ועם הרבה לב וניסיון.
03-5781855, לא בשבת, ולהשאיר הודעה בתא הקולי ואני חוזרת.

בינתיים תשתי, גם אם את מקיאה. ולא מים - אלא מים עם תרכיז ממותק, מיץ פירות, משקאות חלב ותה, ונסי גם קר וגם חם.

אופירA

New member
מנהל
לא, פשוט להגיע למקום.
תיכנס לאתר של ד"ר אבינוח, ותראה באיזה ימים ושעות יש קבלת קהל באסותא ראשל"צ ובאסותא ת"א, וגם באשקלון.
ופשוט תגיע. בשביל סגירה/פתיחה לא צריך את ד"ר אבינוח - הצוות שלו עובד מצוין.
אם מגיעים ללא תור, מחכים בסבלנות עד סוף רשימת בעלי התורים ומתקבלים. לרוב ממתינים פחות משעה.

אגב, לא סוגרים טבעת בבהילות. זה מזמין צרות. הייתי מעדיפה שתתייעץ איתי לגבי הסגירה הנכונה (ולא עם הצוות של אבינוח). הסגירה צריכה להיות הדרגתית ונכונה. גם פתיחה מלאה של הטבעת לא נכונה בדרך כלל, אלא רק במקרי חירום או בלידה. אם יש קושי, נכון לפתוח חלקית, ולא הכל.
טל' 03-5781855 אופירה, לא בשבת, להשאיר הודעה באין מענה, ואני חוזרת.

קוב י d1

New member
סגירת /פתיחת טבעת
פתיחת טבעת יש מקרי חירום שלא מצליחים לשתות ,סגירת טבעת לא בהול בכלל.
כמו שאופירה כתבה תנסי בשעות הקבלה של אבינוח ,במקומות שהוא מקבל .
תסגרי בחכמה שלא יהיה מצב של סגירת יתר.
הרבה בריאות בהצלחה!!!

קובי

royko72

New member
ניסים של יום שישי (ושבת, וערב חג)
שימי לב מה קורה ביום שישי שלא קורה בימים האחרים: יש לך יותר סבלנות סביב השולחן שלא קורה בימים האחרים ? את יושבת ? שותה היטב ? הארוחה לוקחת יותר זמן ? יש מרק קודם המנה העקרית ? יש יותר נועם ופחות מתח ?
שימי לב לשתיה המקדימה לארוחה.. כל הנושא סובב סביב הסבלנות והוא העיקר: הנחת, אורך הרוח. מה שלא קורה בימים האחרים.
דבר נוסף הוא התארכות הארוחה. סביב השולחן של שישי יושבים זמן רב, מה שלא קורה ביום רגיל כשאין זמן, לחוצים בעבודה או בעשיה.
מה את אומרת ?

אופירA

New member
מנהל
לא התחלתי להבין את השאלה
מה נכון אחרי סגירה? מה צריך פרק זמן? מה תמוה באמירת הרופא? למה הלכת לסגור אם את מקיאה וסגורה מידי?
בקיצור לא הבנתי כלום מהסיטואציה ומה אמר הרופא ולמה תמוה.

אופירA

New member
מנהל
דלקת בוושט. צריך לפתוח את הטבעת קצת
כמה קצת? בד"כ 1/2CC, לתת חודש עד חודשיים החלמה לוושט, ואז לסגור רק רבע ורק אם בכלל צריך.

באופן פרטי - להתקשר אלי ולבקש הכוונה אישית לגמרי, הן להתנהגות מונעת והן להתנהגות ספציפית בבעיה הספציפית.
טל' 03-5781855 לא בשבת. הייעוץ חינם לגמרי, רק תתקשרו.

royko72

New member
המספר לא מעיד על היכולת להכניס זונדה. סביר שיפתחו
את הטבעת במקרה שאדם נמצא במצב של זונדה.

קובי d11

New member
קצב הורדה

אין כזה דבר קצב איטי קצב מהיר,כל אחד יורד בקצב שלו ,הדבר תלוי בהרבה גורמים אחד מהם זה עודף המשקל ,מי שיש לו להוריד 60 ק"ג ירד הרבה יותר מהר מאשר מי שי לו להוריד 40 ק"ג .מה שאני מציע לרדת בקצב נורמלי לאכול את כל אבות המזון ,שלא יהיו חוסרים ,לא לנשנש הרבה ,אפשר מפעם לפעם בשביל הנפש ,ירידה נורמלית סגולה לשמירה על המשקל להרבה זמן ,

קובי d11

New member
טבעת
16 שנה המון זמן ,אני כמעט 15 שנה ותודה לאל הכל בסדר ,כל האפשרויות באות בחשבון ,אולי נתקע משהו ותה חם יכול לעזור,אומרים שכדאי לאכול ביגלך שיכולים להזיז את מה שנתקע,יש אפשרות ללכת למיון ולפתוח קצת ,לא להתקרב לתל השומר ,מומלץ על אסף הרופא ,בית חולים מעייני הישועה .אולי במיון יעשו לך צילום ושט קיבה לראות האם הטבעת זזה בהצלחה אשמח לשמוע מה קרה

אופירA

New member
מנהל
יש חסימה או איזו בעיה אחרת
אי אפשר לדעת מתיאור כזה מה בדיוק הבעיה, אבל אפשר לדעת את הפיתרון - ללכת לפתוח את הטבעת בכמות מסוימת.
הייתי ממליצה לך לפתוח ב-1CC, ולראות לפי המצב אם צריך טיפול נוסף.
זה מאוד אינדיבידואלי, כך שהייתי ממליצה לך להתייעץ איתי טלפונית 03-5781855 (לא בשבת ובחג, ולהשאיר הודעה בתא הקולי אם לא עניתי לטלפון).

לפתוח צריך בדחיפות, כי המצב של רפלוקס לילי שאת מתארת הוא מסוכן.
גם מצב של שתייה מועטת הוא מסוכן מאוד, גם אם מרגישים טוב.
אפשר לפתוח גם בבי"ח, במיון כירורגי. הבעיה שברוב בתי החולים פותחים את כל הטבעת, ולכן צריך ללכת רק לבתי חולים שבהם במיון מוכנים לפתוח רק 1CC, כגון מעייני הישועה בבני ברק, בילינסון בפ"ת, איכילוב בת"א, ועוד כמה.
כמו כן יש רופאים שפותחים במרפאה 1CC. גובים תשלום קטן בהתאם לקופת החולים שמבטחת אותך. גם אבינוח גובה את התשלום הזה בהתאם.

לגבי צילום - כדי לפתוח לא צריך צילום. אם הבעיה ממשיכה להתבטא בצורה מסוימת, וצריך לברר מהי בדיוק, אז צריך צילום אבל זה כבר לא בדחיפות עליונה.
את כל הנושא הזה את יכולה לברר איתי בטלפון, הייעוץ הוא חינם והמטרה שלי היא לעזור לך לנקוט בפתרונות הטובים ביותר, מניסיון רב שיש לי.
רופאים לא בהכרח מציעים לך את הפתרונות הטובים ביותר לבריאותך בהסתכלות לטווח הקרוב והרחוק. יש הרבה מצבים שהם מסתכלים על הטווח הקרוב בלבד, ואח"כ את נשארת לבדך לשלם את המחיר לטווח הרחוק, בלי לדעת שהסיבה היא הפיתרון שהציע הרופא...

אופירA

New member
מנהל
לא מוכר. חשוב לגשת לביקורת אצל המנתח
ולבצע שיקוף וושט קיבה תריסריון (לברר טלפונית עם מזכירות המנתח את הפרוצדורה לביצוע שיקוף).

אופירA

New member
מנהל
איך את רוצה לדעת מה זה בלי שיקוף?
אמרתי לך שזה לא מוכר. אז אף אחד לא יכול לדעת מה זה.
שיקוף זה ניסיון הגיוני להבין מה זה. יתכן שגם השיקוף לא יברר את השאלה, והיא תישאר סתומה.

אופירA

New member
מנהל
שתיית נוזלים. אכילה בהדרגה במשך 48 שעות
בתחילה רק נוזלים, אח"כ כלכלה רכה. אחרי 48 שעות חוזרים לאכילה רגילה.

קובי d11

New member
סגירות
ברור שאחרי סגירה ראשונה הכל עובר ,אפשר לסגור אחרי חודש ,תסגרי לאט לאט ,בסגירה השנייה סוגרים הרבה פחות ,אולי 2 CC אחרי הסגירה תשתי 4 כוסות מים במרפאה ותראי מה קורה ,שלא יהיה מצב שהסגירה תיהיה גדולה מידיי. כל הסגירות במחשבה ,לא להשתגע ולסגור עד כדי חניקה. צריך לאכול את כל אבות המזון שלא יגרמו נזקים.

קובי

אופירA

New member
מנהל
למה את חושבת שסגירה שנייה תהיה 10CC?
רק בסגירה ראשונה סוגרים 5 בבת אחת.
בסגירה שנייה סוגרים 2 או פחות. המנתח ימליץ על 2 בבת אחת.
אני ממליצה לך לבדוק במשך הזמן שנותר איך עובר לך האוכל, מה הכמויות שאת מסוגלת לאכול, ולסגור בהתאם להגבלה שלך, אם יש בכלל.
אם אין הגבלה, תסגרי 2CC כהמלצת המנתח. אם יש הגבלה תסגרי רק 1.5 או 1CC.
את מוזמנת להתקשר אלי ולתאר את ההגבלה, ואציע לך כמה לסגור בסגירה שנייה.
המנתח יסגור כמה שאת מבקשת, פחות מ-2CC. יותר הוא לא יסכים בבת אחת.

אחרי הסגירה יושבים ושותים לא 2 כוסות מים כהמלצת המנתח, אלא 4 כוסות, לא חייבים בבת אחת כמובן. רואים שהכל עובר בלי בעיות, אז הולכים הביתה. אם יש בעיות - צריך לגשת ולפתוח חלק (1/2 או 1CC), ולשבת ולשתות שוב 4 כוסות, לראות שהכל עובר.

בהצלחה
טל' 03-5781855, אופירה

אופירA

New member
מנהל
אז תסגרי רק 1CC בשלב הבא.
ואחרי השלב הבא, תנסי לאכול ותתייעצי איתנו שוב, כמה לסגור בפעם הבאה.
זו הדרך היחידה להצליח בטבעת. להתייעץ בנו על כל צעד ושעל.
אל תקשיבי למנתחים של ד"ר אבינוח, ובעיקר לא בנושאי תזונה...

קובי d11

New member
שאלה דחופה
מצטער שרק עכשיו אני רואה את ההודעה ,אני מקווה שכבר הסתדרת

קובי

למעלה