ניתוחים חוזרים

אופירA

New member
מנהל
שאלי עוד מנתחים מנוסים בניתוח חוזר
אולי ד"ר קידר בבילינסון. כדאי לך לשאול, אם יש מי שיודע לעשות זאת היום בגישה לפרוסקופית, כשרק במקרה שהוא לא מסתדר הוא עובר באמצע הניתוח לגישה פתוחה.
תשאלי גם בפורום "משורוולים" השכן אם מכירים רופא טוב לניתוחים חוזרים מסוג זה. נעשו המוני ניתוחים כאלה, השאלה ע"י מי.

אופירA

New member
מנהל
עזרה במה?
איזו קופת חולים את?
למה רק אחרי 21 שנים של כאבים את רוצה רביזיה?
במה הפחידו אותך הרופאים?
מה הבעיה בכך שד"ר סקרן מעוניין לדעת איך לחייב את קופ"ח בניתוח הרביזיה? למה זה הגרוע מכל?
למה הוועדה לא רלוונטית במקרה שלך?

איזה ניתוח רביזיה את רוצה לעשות, ואצל מי?
האם בררת בקופת החולים אצל איזה רופאים את יכולה להתנתח?

BeautifulScar

New member
חבל שאת במשתמש לא קבוע אי אפשר לשלוח הודעה פרטית
ממליצה לך מקרב לך ללכת לחוות דעת אחרת ממנתח -אחר-.
&nbsp
&nbsp

אופירA

New member
מנהל
תקבעי תור לד"ר קידר. גם אנו ממליצים עליו פה בפורום

איזו קופת חולים את?
למה רק אחרי 21 שנים של כאבים את רוצה רביזיה?
מה שאמרו לך בעבר הרחוק תמחקי לגמרי. היום יש המוני מנותחי SRVG שעשו רביזיה מוצלחת לניתוח מעקף קיבה, אפילו בלפרוסקופיה.
הניתוח צריך להיות במימון הקופה. אך אינך אומרת איזו קופה את, ואינך אומרת מי זה "הם" שלא פזלו עלייך ואמרו שאין אפשרות לקבל החזר כלל. זה שטויות במיץ עגבניות. למי פנית בקופה? זה מה שקובע.

הסיכון למוות בניתוחי רביזיה הוא פחות מ-1%, וכאן יש שיקול רציני של איכות חיים בלתי אפשרית וחובה להיכנס לניתוח רביזיה.

תקבעי תור לד"ר קידר, וגם לעוד רופאים שהקופה שלך עובדת איתם. בכל תור תבקשי שישימו אותך ברשימת המתנה למקרה של ביטול תורים, וכמו כן תבררי אם הרופא מקבל לייעוץ באופן פרטי, בתשלום מלא. יש גם החזרים של הביטוחים המשלימים של הקופות על אחוז גבוה מעלות הייעוץ הפרטי 3 פעמים בשנה.
תכיני רשימת שאלות לייעוץ, תני לרופא להתמקד במה שהוא רוצה, אבל אחרי כן שאלי את כל שאלותייך.
כך מתמודדים עם הבירוקרטיה.

קובי d11

New member
שרוול לאחר טבעת
ניתוח שרוול לאחר טבעת פחות יעיל מניתוח שרוול בתולי ,ההבדל לא כל כך גדול,ואני בטוח שתצליחי לרדת במשקל , אני מציע לך להיכנס לאתר המשורוולים פה בתפוז בטח יש חברים שעשו שרוול לאחר טבעת ,תקבלי תגובות מניסיון של מנותחים.
בהצלחה!!!
קובי

limi1232

New member
מעקף תריסריון

לפני כ17 שנה עשיתי טבעת קבועה....מחפשת מנתח למעקף תריסריון( ניתוח תיקון)....יש המלצות בבקשה???????

קובי d11

New member
21 שנה של סבל
יש הרבה רופאים ואת צריכה ללכת לטוב ביותר,21 שנה לסבול בגלל סיכון של מוות בניתוח,לא נראה לי הגיוני ,צריך גם איכות חיים ,סכנה יש בכל דבר בחיים שאנחנו עושים ,אז מה לא נצא מהבית ,לא נתפקד ,לא ננהג ברכב. תחשבי על מצבך ,לא מגיע לך לסבול הרבה בריאות אשמח לשמוע רק בשורות טובות

קובי

Night Light

New member
לילה טוב לכם

אני זקוקה לעזרתכם.
עברתי ניתוח שרוול בחודש מרץ בבית חולים שיבא ע"י ד"ר גויטן, במסגרת ציבורית לגמרי.
בשל הבעיות המתמשכות בהסדרים בין מכבי לשיבא בנושא של תמיכה לאחר ניתוח, לא ביצעתי מעקב מסודר, ולאחר שהקאתי חודשים רבים הגעתי לבדיקת גסטרוסקופיה בחודש אוגוסט, ואובחן תסביב של השרוול (סיבוך נדיר שבו הקיבה לוקחת סיבוב קטן ומיותר ונוצרת היצרות שלא נותנת למזון לעבור כמו שצריך).
למזלי הרב הפנה אותי מקורב לטיפולים באיכילוב, שם מתמחים בטיפול בסיבוך כזה.
מאמצע אוגוסט עד אמצע דצמבר, באינטרוולים קטנים, עברתי 2 הרחבות בלון רגילות ו-2 הרחבות בלון + צריבה בלייזר, ולמרבה הצער הבעיה לא נפתרת ואני חוזרת להקיא.
היום הודיעו לי שכנראה סטנט לא יפתור את הבעיה שלי, ולכן עדיף לוותר על ההליך הכואב וללכת ישר למעקף או מיני מעקף.
וכאן אתם נכנסים לתמונה

אני מעוניינת להמשיך את הטיפול במסגרת בית החולים איכילוב, אבל לא מכירה את המחלקה הבריאטרית שם, וגם לא את המנתחים.
האם תוכלו לתת לי שמות של מנתחים במסגרת איכילוב, כדי שאוכל לבדוק אם אני יכולה לגשת אל מישהו מהם להתייעצות במסגרת השב"ן? האם אוכל להיות חצופה ממש ולקבל גם המלצות או דיס-המלצות על מנתחים שם כדי שאדע מה לחפש?

תודה מראש וסליחה על אורך המגילה...

צפי1980

New member
חדשה שאלה לגבי קיצור קיבה

בוקר טוב..
אוטוטו בת 36..בגיל 20 עברתי קיצור קיבה(טבעת)..ניתוח שהסתבך והרס לי את הבריאות ואת החיים....ירדתי במשקל עילית בחזרה..
הטבעת קיימת אצלי אך בפועל אני כאילו בלי...
אני סובלת מכאבי תופת בגללה....
הלכת לרופא שנתח אותי,אני מבאר שבע..אני צריכה לעבור ניתוח להוציא את הטבעת...ב21.1 יש לי אוטרסונד של הקיבה והכליות לראות כיצד ממוקמת הטבעת ומה קורה איה..וב4.2 יש לי תור לרופא שניתח אותי שוב כדי לדבר כניראה על הניתוח וההוצאה...חשוב לציין שאני מאד מפחדת..כי בניתוח היו לי סיבוכים
הניתוח ארך 8 שעות אם פתיחת בטן...
השאלה היא כזאת:לא דיברת עם רופא על מה שאני ירשום עכשיו,הוא היה ניראה עצבני ולא נעים באותו יום,והייתי לחוצה מהמילה ניתוח אבל...המשקל נורא מפריע לי...קשה לי לנשום ללכת..אני ביום שישי בת 36 נשואה ללא ילדים עוברת טיפולי פוריות...אני רוצה להיות בריאה..אני רצה לעבור ניתוח השרוול וכאן השאלות..
1.האם באותו יום שמוציאים לי את הטבעת,הרופא המנתח יכול לבצע את ניתוח השרוול?
2.האם כדי לעבור את ניתוח השרוול או ניתוח מעקפים..
2.מה ההבדל בן הניתוחים?מה הסכנות ההשלכות?מה זמן ההחלמה שלהם?מתי אפשר לחזור לעבודה?כמה זמן אחרי אפשר נסות להביא ילדים לעולם?
אם היו סכנות וסיבוכים בניתוח הטבעת,האם כדי להסתכן גם כן?
מי יכול לתת חומרים לקריאה.האם כדי לומר לרופא שאני חושבת לעבור שרוול או מעקפים,למרות שהטבעת הייתה כישלון ואני הבאתי לו אכזבה כי אני שמנה?
אני רוצה לרדת במשקל..לא מחפשת להיות יפה..אני רוצה להיות בריאה...אני לא רוצה למות מבעיות לב וסכרת אמא שלי מנותחת לב פתוח..אבא של חולה לב וסכרת למרות שרזה...אני רוצה להיות בריאה וצריכה עזרה...
בבקשה עזרו לי....

קוב י d1

New member
מעקף תריסריון

כמו כל יהודי אשאל בשאלה ,למה את הולכת על ניתוח כזה דראסטי ,למה לא טבעת מתכוננת למה לא מעקף רגיל ,למה לא שרוול ,
אולי ד"ר סובחי יוכל לעזור
בואי נחכה לאופירה שתיכנס ותעזור

קובי

אופירA

New member
מנהל
ד"ר סובחי מנהל את המחלקה באיכילוב, והוא מנתח בכיר מאוד

הוא בעל הניסיון הוותיק ביותר בעולם הבריאטריה, יחד עם עוד כמה.
ההמלצות עליו חיוביות מאוד.
בררי אם את יכולה לקבל החזר על התייעצות איתו.
תעשי שם מעקף קיבה (או מיני מעקף שהיום עושים בד"כ), ובע"ה יהיה בהצלחה.

אופירA

New member
מנהל
קודם כל, את מדברת על שרוול או מעקף קיבה - לא ניתוח מעקפים...

ניתוח מעקפים זה בלב, רחמנא ליצלן.

לדעתי לא כדאי לך לדבר עם הרופא המסוים הזה על ניתוח חלופי. לא הייתי חוזרת לרופא שהסתבך בניתוח קודם. את יכולה ללכת אליו לתור, לשמוע מה יש לו לומר ולחשוב על הנתונים שהוא מספק לך, אבל לא להתחייב לכלום.

הייתי לוקחת את כל המסמכים הרפואיים מהסיבוך של הניתוח הקודם, והולכת איתם לרופא מומחה בניתוחים חוזרים, כגון ד"ר סובחי או ד"ר קידר, ויש עוד רבים. לא הייתי נתקעת דווקא בסורוקה, אלא אם כן יש שם מנתח מומחה בניתוחים חוזרים.

יש לך זכאות לעשות ניתוח שרוול או מעקף קיבה גם עקב ההשמנה וגם עקב טיפולי הפוריות. יש להתייעץ ברופאים המומחים לניתוחים חוזרים, אם אפשר להוציא את הטבעת יחד עם הניתוח החוזר. זה אפשרי, אך תלוי במקרה שלך. מאוד ייתכן שימליצו לך להוציא קודם את הטבעת ולחכות חצי שנה.

פני לקופת החולים שלך ובררי את ההליך של ביצוע ניתוח חוזר (צריך וועדה וכד').
קבעי פגישת ייעוץ עם אחד או שניים ואפילו שלושה מנתחים כנ"ל, ותשמעי את חוות דעתם. אל תחסכי בעלויות הייעוץ הזה. זה חשוב מאוד עבורך.

ותמשיכי להתייעץ פה יחד עם התשובות שתקבלי.

צפי1980

New member
תודה על המענה

היית רוצה לשמוע על השרוול ועל המעקף...מהם הניתוחים האלה?מה הסכנות?הכל

קובי d11

New member
בית חולים איכילוב

ד"ר סובחי אחד מהמובילים בארץ בתחום הביריאטרי ,תגשי אליו ליעוץ ,מגיע לך החזר מקופת חולים ל2 יעוצים בשנה , בהצלחה!

קובי

Night Light

New member
תודה!

הוא לא מופיע ברשימת השב"ן של מכבי אבל אבדוק אולי יש לי מסגרת ביטוח אחרת שמאפשרת ייעוץ אצלו.

ligal mezger

New member
אחרי כל זה את ממשיכה בהליך ציבורי ?

לא עדיף להתנתח בפרטי ולזכות לטיפול הולם ?!?
ממליצה לך לפנות לבי"ח אסותא (הם עובדים עם מכבי), יש שם מגוון של רופאים מעולים והעלויות לא כאלו גבוהות (בהנחה שיש לך ביטוח משלים בקופ"ח)

קובי d11

New member
ניתוח בפרטי

לא קשור מה שקרה לבית חולים ציבורי או פרטי,אני חושב שבפרטי אפשר למצוא רופא מנתח טוב ,זמן ההמתנה קצר ,לעומת בית חולים ציבורי ,אין הפתעות של ביטול הניתוח בגלל מקרי חירום ,תבדקי איפה ד"ר סובחי מנתח בפרטי ,תתיעצי איתו

אופירA

New member
מנהל
ניתוח חוזר לאחר סיבוך הוא מורכב הרבה יותר

ומאוד מאוד לא מומלץ לעשותו במסגרת פרטית.
הטיפול ההולם במקרה כזה הוא דווקא בבי"ח גדול, אצל מנתח מנוסה מאוד בניתוחים חוזרים.

כמו בכל ניתוח, גם בניתוח שרוול עלולים להיות סיבוכים, ואי אפשר לטעון שהמערכת הציבורית לא נתנה טיפול הולם, בגלל שנוצר סיבוך...
באמת נראה לך שבבתי חולים פרטיים אין שום סיבוכים במהלך ניתוחים?

קובי d11

New member
בית חולים םרטי ציבורי

לפי מייטב הבנתי בבתי חולים פרטיים אסותא ומדיקל סנטר ,נערכים נותחים מסובכים כמו מעקפי לב ,בתי חולים האלה מצויידים במיטב המיכשור הרפואי ,כך שבמידה ומשהו קורה יש מענה ,ברור שבית חולים פרטי את יודעת מי מנתח אותך ,את הרופא שבחרת ,לעומת ציבורי שאולי איזה סטאז'ר מנתח אותך ,בהשגחה של מנתח בכיר כמובן ,תחשבי על זה
קובי

למעלה