דיונים שונים

קובי d11

New member
אהבתי את מה שכתבת

מסכים עם כל מילה ,כמי שעבר את הניתוח טבעת לפני אוטוטו 15 שנה ,ומכיר עשרות רבות רבות של מנותחים במשך השנים ,ראיתי במו עיני שינויים מדהימים , וירידה במשקל ושינוי דרמטי בחיים ,בבריאות של אנשים ,ברור שגם אחרי ניתוח יש מאבק יומיומי במשקל ,הניתוח לא הוקוס פוקוס ,ומי שחושב ככה טועה ובגדול.מה נשאר לי לאחל לך הרבה בריאות ושמירה על ההשגים.

קובי

royko72

New member
תוצאות מחקר מקיף על מנותחי קיצור קיבה

ראשית יש להודות שהמחקר שנעשה בבלינסון על ידי דר' אנדריי קידר ושותפיו בחטיבה הבריאטרית, הוא הראשון מסוגו מזה שנים ארוכות. מחקרים בהיקפים קטנים יותר אודות ניתוח אחד ספציפי התפרסמו בישראל בירחון הרפואה אבל מאז לא נעשה שום מחקר מקיף. המחקר הזה חושף תוצאות של חמש שנים לאחר הניתוח וצריך לבדוק איזה ניתוח הוא הדומיננטי ביותר. האם רק שרוול קיבה או גם טבעת ומעקף קיבה ?
מכל מקום, דר' אנדריי קידר כמעט היחיד שפירסם תוצאות כאלה וחשף את הנתונים. אגב, תמיד, לכל אורך הדרך הוא נהג להציג את התוצאות הידועות לו והוא אמר וגם המשיך ועשה ניתוחים מתוך תפיסה שצריך למצות את התחום ולעזור לאנשים.
נראה שגם תוצאות של חמישים אחוז הצלחה לא מבריחים את קהל הפונים ההולך וגדל של מועמדים לניתוח. זו עדיין האופציה המוכחת מכל הפתרונות הקיימים לירידה במשקל.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4688216,00.html

קוב י d1

New member
ניתוחים בריאטרים

יום ראשון הקרוב ערוץ 10 אחרי החדשות חיים על המשקל ,מי שבא לו שיצפה

קובי

royko72

New member
הפורום מככב ב YNET בכתבה בקורתית על התעשיה הבריאטרית

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4718259,00.html

ואני אומר: הכתבה רעה וצרת עין וחסרה את הנתונים האמיתיים אודות הפופולאריות של הניתוחים הללו.
אני סבור שאילו היתה המציאות עגומה כפי שהיא מוצגת בכתבה היה יורד על הניתוחים המסך והם היו נעלמים.
הכתבה מציגה שחיתות זועקת, תמותה נרחבת, קלות דעת, עיוות המציאות בפני המועמדים לניתוח.. כמעט אף קרן אור. כתבה שנכתבה בחושך.

מעיין א3

New member
לאיזה סוג תזונה בעייתית הייתם ממליצים על טבעת?

אני יודעת שהמעקף מומלץ לאוהבי מתוקים למיניהם,
והשרוול זה לאנשים שרק צריך קיצוץ בכמות האוכל.
לאיזה סוג תזונה בעייתית הייתם ממליצים את הטבעת?

קוב י d1

New member
חיים על המשקל

מי ראה את המשדר ומעוניין להגיב ,אשמח לשמוע מחברי הפורום

קובי

קובי d11

New member
סוג תזונה

הטבעת מיועדת לאנשים שאוהבים לאכול כמויות ,וצריך קיצוץ בכמות האוכל ,הטבעת מגבילה את הכמויות שאפשר לאכול ,על ידי סגירת הטבעת
כל ניתוח אפשר לרמות בנישנושים ,אולי מעקף הקיבה מוריד את החשק למתוקים בגלל הדמפינג

קובי

קובי d11

New member
סוגי אוכל

אי אפשר לאכול הכל ,אבל זה שונה מאחד לשני ,אני לא יכול לאכול לחם ,רק בצורת צנימים,לא יכול לאכול עוף ,לא יכול לאכול פירות שיש בהם סיבים, כל אחד יספר על דברים אחרים שלא יורדים לו,אשמח לשמוע מהחברים המטובעים מה הם לא אוכלים .
תודה למעיין שמעלה את הדברים האלה

קובי

אופירA

New member
מנהל
אני ועוד רבים יכולים לאכול הכל

חלק מהמאכלים, כמו לחם מדגן מלא אצלי, אני יכולה לאכול רק בכמות קטנה מאוד.
בשר וירקות אני יכולה הרבה. פירות יותר קשה לי. אני יכולה כמות קטנה.
אצל כל אחד יש מצב אחר, מאכלים אחרים שעוברים אצלו יותר בקלות או בקושי. כל גוף מגיב אחרת, משום מה.

מעיין א3

New member
וואו לא ידעתי שכל אחד מגיב אחרת...

אני בטוחה שגם בכל ניתוח יש מאכלים (פחות או יותר) שלא ניתן לאכול-
אבל מה שכן, לא ידעתי שזה כל כך שונה אחד מהשני בטבעת.
טוב לדעת!

צריך להעשיר את הידע על כל סוגי הניתוחים
ככה הבאים לבוא ידעו לעשות החלטה מושכלת....

קובי d11

New member
כל אחד מגיב אחרת

כל מי שרוצה לעבור ניתוח יבחר את סוג הניתוח שמתאים לו,ולא מה שחבר שלו עשה ולא מה שהמנתח מחליט,ציך להתייעץ אבל הההחלטה היא אישית,כי ההצלחה או הכישלון יהיו רק שלך

קובי

מעיין א3

New member
תראה, היום זה בעיה להתייעץ עם מנתח

אני יכולה לומר לך היום שרוב המנתחים אומרים או שרוול או מעקף (הם אפילו לא מעלים בכלל את האופציה של הטבעת).
ולעומת זאת, יש את ד"ר אבינוח שממליץ לרוב על הטבעת, ופחות על השרוול או מעקף....
&nbsp
זה בעייתי לעשות החלטה מושכלת כאשר המנתחים "נעולים" על סוגי ניתוחים....

קובי d11

New member
היעצות עם מנתח

מסכים איתך בכל מילה ,ד"ר אבינוח ממליץ על הטבעת ,כי הוא מאמין בסוג הזה של ניתוח,שאר הרופאים לא מעלים אופציה של טבעת, לא תמיד בגלל שיקולים רפואיים,אלא בגלל שיקולים של נוחיות,טבעת צריך לסגור לפתוח , הרבה בלגנים ניתוח אחר מנתחים וזהו ,בלי בילבולי מוח לא אומר שזה כולם ,לא רוצה להשמיץ

קובי

קובי d11

New member
כתבה לא מאוזנת

עורכי הכתבה ,ניתוח בריאטרי הוא ניתוח מציל חיים בהרבה מקרים ,ניתוח הוא לא פיתרון קסם , ניתוח זה דבר מסוכן ,ולא מיועד לכל אחד לכן קבעו BMI למי רוצה לעבור את הניתוח ,וצריך להיצמד לכללים לאלה שמאשרים את הניתוח ,כי הוא מיועד לאנשים עם השמנה חולנית

קובי

מעיין א3

New member
מלבד מבזקים, הפסקתי לקרוא כתבות בעיתונות הפופולארית

כל הכתבות שיצאו בזמן האחרון על ניתוח לקיצור קיבה, הוכיחו לי שהעיתונות הפופולארית מעדיפה רייטינג מאשר אמת עיתונאית.
בין היתר, אני גם עוסקת בחינוך. אני יכול גם לציין שהרבה כתבות מציגות צד מאוד ספציפי בתחום בחינוך (שלרוב לא נכון), כאשר מחקרים אקדמיים סותרים לחלוטין את ההנחות של העיתונאות.
לא צריך להיות חכם גדול כדי להבין שמי שעובר ניתוח לקיצור קיבה הוא שמן מורבידי, אשר הסיכוי שלו לרדת במשקל ולהחזיק במשקל החדש - קטן מאוד.
וחוץ מזה, אם הם כותבים על הפורום הזה, הם מתעלמים מאורחים שכותבים בפורום שיש להם עודף משקל של 15-20 קילו, ושאנחנו ממליצים להם ללכת לדיאטנית ולעשות פעילות גופנית.
&nbsp
צריך להפסיק לתת לשטותניקים האלה במה.

למעלה