שרשור שאלות לדר' אבינוח מתחיל היום !

שושה97

New member
שלום דר אבינוח../images/Emo9.gif

אני עברתי את נתוח הטבעת לפני 3 חודשים סגורה 6.5 cc וידידה של11 קילו כמו שאומרים ירידה איטית וזהירה. אני מרגישה יחסית סגורה הבעיה היא שאני חושבת שהירידה שלי איטית יחסית לאחרים ב10 ליוני יש לי תור לסגירה השאלה שלי האם אתה ממליץ לי ללכת לסגור ואם כן אז כמה? או שעדיף לי לחכות מתי בעצם מגיעה ה-ירידה המשמעותית תודה רבה על הכל אתה פשוט פתחת לי דף חדש בחיים מחכה לתשובה מלי

maymaymay4

New member
שלום אנשים

אני נרשמתי לפורם שלכם כי לאחרונה אני מתעניינת בניתוח הטבעת,לאחר שעיינתי בפורום אני מגלה שיש עוד כמה ניתוחים שלא שמעתי עליהם בעבר, הייתי רוצה בבקשה שתעזרו לי בכמה שאלות מנסיונכם האישי. מאיזה משקל ניתן לבצע את הניתוח ומה הדרישות לפני?,האם קופת החולים (מכבי לדוגמה) משתתפת בהוצאות?,מהם הסיכונים בניתוח או תופעות לאחר מכן? אשמח מאוד אם תעזרו לי אני דיי פוחדת וחוששת אבל אין ברירה אני לא מצליחה לרדת במשקל ונהפוכו אני רק עולה זה גורם לי לבעיות בריאותיות,ואין טעם להוסיף אני בטוחה שאתם יודעים על מה אני מדברת אודה לכם מקרב לב על עזרה ושיהיה לכולנו חג שמח!!

לובץ

New member
ירידה במשקל לפני ניתוח טבעת

למה יש רופאים שמבקשים מהמנותח לרדת 5-7 קילו לפני ניתוח טבעת ? זה קצת מוזר לא??

41y136

New member
ביקורת ומעקב

ד"ר שלום לשימחתי ניתחת אותי לפני יותר משנתיים מאז ירדתי כ 43 ק"ג ומגדיר את עצמי כאדם חדש פגשתי אותך מאז בסה"כ 3 פעמים. אני סגור על 3.5 האם יש צורך בבדיקה תקופתית או מעקב כל שהוא?

רוייקו

New member
../images/Emo124.gif שרשור שאלות לדר' אבינוח מתחיל היום !

אני מזכיר לכם: ביום חמישי הקרוב, ערב החג, יכנס דר' אבינוח לפורום וישיב לשאלות הגולשים. השרשור מתחיל כאן ועכשיו על מנת שנוכל להכין לו רשימת שאלות ממצה עבורכם ומאתגרת עבורו
אני מודה לדר' אבינוח שהסכים להשתתף ולהשיב לשאלותיכם ולכם אני מאחל שתפיקו את המירב שניתן. המשך שבוע מצויין לכולנו, רוייקו

שלום מאימאי

המשקל המינימלי לניתוח נקבע לפי ה BMI שלך מעל 40 BMI או מעל 35 BMI לאנשים עם מחלות השמנה נוספות כמו סכרת ,לחץ דם... את יכולה לחפש בגוגל מחשבון BMI או לכתוב כאן משקל+גובה ויענו לך. אם יש לך סבלנות לחכות כמה חודשים לתור בבית חולים ציבורי בהרבה מקרים הניתוח כולו בחינם.

אופירA

New member
מנהל
אולי בגלל גודל הכבד?

אני לא שמעתי על בקשה לרדת מעט במשקל לפני הניתוח. שמעתי שממליצים על דיאטה מסוימת חודש לפני הניתוח, במטרה להקטין את הכבד, כדי שלא יהיו קשיים בזמן הניתוח.

רוייקו

New member
שלום לך. מקווה שהתשובה שקיבלת סיפקה

אותך. אם יש לך שאלות נוספות, אשמל לענות. ברוכה באה רוייקו

maymaymay4

New member
תודה רוייקו

האמת שיש לי עוד הרבה שאלות ,והגעתי בדיוק בזמן לכאן כי הבנתי שהוא מתארח אני דיי חדשה כאן מקווה שאבין איך זה עובד,בכל מקרה תודה לך וחג שמח

רוייקו

New member
ווואוו.. זה היה אירוח גדול ואי אפשר היה לסיים

לענות על כל השאלות.. מה שהתחיל בחשש שמא לא יהיו מספיק שאלות, ניגמר בשעתיים שלא הספיקו לענות על הכל. אנחנו מודים לדר' אבינוח על התשובות המלומדות, על הרצון ועל הכל.. תודה גדולה. טוב שנשאר טעם של עוד.. זה מה שיביא לאירוח הבא הצפוי לנו עם דר' עסליה בעוד כשלושה שבועות. תודה לכולכם על ההשתתפות המשך מוצלח חג שמח רוייקו

סי 17

New member
מדהים!!!!!!!!!

ביידיש קוראים לזה " a mench" כזה בן אדם. אדיב, סובלני, מפרגן. תודה רוייקו שהצלחת לשכנע אותו לנדב לנו מזמנו. בין היתר, אנחנו חייבים להבין שמדובר בבעל משפחה, שמוותר על כל כך הרבה עבור מטופליו. שמי שמברך יברך אותו כמו שצריך - מגיע לו!

אולי מישהו יוכל לענות לי?

השאלה שלי נמצאת בשרשור של ד"ר אבינוח שכנראה כבר התעייף
ודילג עליי בטעות
אני יכולה להבין אותו זה היה מגה שרשור
אך השאלה שלי נותרה ללא מענה אם מישהו יכול לענות אשמח מאוד

קוקלה 1

New member
שירשור מרתק עם שר הטבעות שלנו ד"ר אבינוח

ממליצה לקרוא ולהחכים, אני מוקסמת בכל פעם שנפגשת באיש המדהים הזה חכם נדיב רגיש מוכשר צנוע וביישן בלתי נלאה בקצב עבודתו, שילוב נדיר של תכונות. איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא ?....

ברוך הבא ד"ר אבינוח

ושאלתי - האם כאב שונה בעת "העמסה" על הטבעת בשעת אוכל יכול ללמד על "הסתבכויות" עתידיות? דהיינו - כאב חוזר בשעת אוכל המקרין לגב יכול ללמד על החלקה של הטבעת בעתיד? כאב המלווה את האוכל בעת ירידתו ומעברו בוושט יכול ללמד אותנו על בעיה עתידית של "עייפות הוושט"? או שאין כל סימן היכול ללמד אותנו להיזהר???? תודה.

לירדנה היחפה

למה לא נועלת לפחות סנדלים? ועכיו לעניין כאב מקרין לגב פרושו כאב הנובע מדחיסת מזון המצטבר מעבר לקיבה הקטנה מעל הטבעת אל תוך הושט . התרחבות מהירה של הושט או מתיחה של הושט כואבת בין השכמות . כלומר , אכילה בלתי זהירה גורמת לכאב יש לאכול לאט יותר תוך הקשבה לתגובת מערכת העיכול. אין בכך כל סימן לבאות לעתיד הבלתי נודע .

שלום דר' אבינח ../images/Emo142.gif

שתי שאלות בבקשה: 1. מה זמן ההמתנה הממוצע לניתוח טבעת? [בהנחה שהכל בסדר...] 2. האם ניתן לעבור את כל הבדיקות המקדימות לניתוח בריאטרי, [ - יש לי את כל התשובות לכל הבדיקות שבעולם....] מרופא מסויים ואז להחליט לעבור לרופא אחר שינתח ? תודה רבה, ענת

ועוד אחת חשובה מאוד....../images/Emo142.gif

מהם הסיבוכים והסיכונים שאני צריכה/ חייבת לדעת על הניתוח [טבעת], ובכמה אחוזים מהניתוחים הללו הם קורים? שוב תודה מכל ה-
ענת

סיבוכים

יש תופעת לואי שהיא שהניתוח נועד להקשות על איכות החיים באכילה . לא עוד תרבות האכילה של ימינו כאשר אנו יכולים לאכול בכל רגע נתון ובמקביל גם לעסוק בקריאה דיבור ועוד , כאשר אוכלים יש צורך להתרכז רק באוכל . זכרי אין משיחין בשעת הסעודה. מעבר לכך לכל ניתוח יש סיבוכים לעתים אפילו יש צורך לחזור על הניתוח. אולם, הסיכון נמוך וגם אם צריך לשוב לנתח רמת הסיכון נמוכה.

tanor3

New member
עשיתי את ניתוח הטבעת***ממליצה לרדת מהניתוח

לא רק שיש נשים שעם טבעת מצליחות לדחוס כמויות של לחם ברוב הפעמים משמינים +. או שתצרו את הקיבה או ללכת לדיאטיקנית.

כדאי לחייך בכל מצב !!!

זמן ההמתנה משתנה בין מערכת ציבורית לביטוחית. בסורוקה כחמישה חדשים עם אפשרות להקדים תוך התקשרות אישית במסגרת אסותא ומדיקל סנטר כחדשיים אם כי, אפשר להקדים אם יש התחייבות מוכנה ניתן ל"דחוף" כמעט מידית.

למעלה