ניתוח שרוול??אנשים שעברו אותו נא תשובותיכם

רוייקו

New member
איזה קופה אתה ולמה סכום ההשתתפות מפוצל ?

אני יודע שסכום ההשתתפות משתנה בין מנתח אחד לשני באותו המרכז הרפואי (במקרה הזה אסותא) וההבדלים יכולים להיות גדולים.. לא בהכרח לפי מיומנות המנתח דווקא..

הייתי במאוחדת עדיף

ואמרו לי שמי שעושה מאוחדת שיא רק אחרי שנת המתנה. יכול לקבל את הניתוח בחינם.

blackbomber

New member
קופת חולים מכבי משלמת 87%, אפשר לעבור.

אני עברתי היתוח שרוול באסותא ת"א, קופת החולים שילמה ואני שילמתי רק השתתפות עצמית (כ 6000 ש"ח). היות והיה ליביטוח נוסף בפניקס, הם שילמו לי 11 אלף ש"ח, כך שיצאתי ברווח. עפ"י הידוע לי, ישנו היום מבצע גיוס חברים לקופת החולים מכבי, כאשר העוברים עד אפריל יהיו זכאים לעבור את הניתוח ללא צורך בתקופת המתנה. במילים אחרות: באם בקופת חולים לאומית "יעשו בעיות" במימון הניתוח, תוכל תמיד להגיד להם שאתה עובר!!! ואז תראה באיזו מהירות ייסדרו לך מימון בדיוק כמו במכבי. טבעת זה ניתוח אחד, שרוול זה ניתוח אחר, לכל אחד היתרונות והחסרונות שלו. כאמור עברתי ניתוח שרוול לפני כ 6 חודשים, הפחתתי את כל משקלי העודף (47 ק"ג), מרגיש מצויין. יום וחצי-יומיים של אישפוז, בין 4 ימים לשבועיים החלמה (אינדיבידואלי), ללא כאבים/סבל פרט לגזים שצריכים להשתחרר. בהצלחה!

בתי 27

New member
אני עוברת ניתוח שרוול ביום רביעי הקרוב../images/Emo201.gif

דרך מכבי בבי"ח אסותא, לא הפעלתי את הביטוח הפרטי כיוון שרצו שאעשה רק בהדסה עם הרופאים שהם עובדים איתם. בכל מקרה אף אחד לא יידע אותי על איזושהי השתתפות עצמית (יש לי מגן זהב), איך בודקים את זה ? התקשרתי לאסותא והם הפנו אותי למכבי, התקשרתי למכבי והם לא יודעים אמרו לי לשאול באסותא. בקיצור אני לא יודעת אם וכמה אצטרך לשלם?

ליבי3617

New member
ניתוח שרוול

היי לך אני עברתי שרוול במלב"י אסותא בעלות של 0 ש"ח ועוד שילמו לי הבראה מהביטוח. זה מכיוון שיש לי מכבי מגן זהב וביטוח רפואי פרטי. עושים את הניתוח בתל השומר, בילינסון, איכילוב ואסותא... שכחתי עוד מקום במרכז? כבר ענו לך על ההבדל בין בית חולים ציבורי לפרטי. אני לא יודעת מה עלות ניתוח באסותא לחברי לאומית, את זה צריך לבדוק בקופה עצמה או אצל חברי לאומית. יש כאלה שעברו ניתוח שרוול לאחר טבעת. לפי מיטב ידיעתי את הטבעת המתכווננת מוציאים.

עלויות

הפער הגדול בעלויות שאתם מציינים נובע מכך שמי שרוצה לעשות פרטי לגמרי אז הסכומים הם 60000 לשרוול ובערך חצי לטבעת. למי שרוצה בכללית לעבור ניתוח פרטי ואין לו MRI 40 אלא פחות לא יוכל לקבל החזר. ואין זה משנה אם יש לו BMI של 35 ומעלה ומחלות נלוות. אני התקוממתי כנגד זה. בקופה נמסר לי שאין קשר בין הקופה ובין הביטוח המשלים. הקופה מאשרת ניתוח זה יפה אך זה לא מחייב אותם. הסכומים שציינתי הם המקסימלים למי שרוצה בפרטי והכל לבד

רציתי לשאול כמה דברים קשורים.

האם זמן ההחלמה יכול להיעשות מחוץ לבית החולים? והכוונה כמה זמן צריכים להיות בהשגחה רפואית? שאלה אחרת האם טיסות משפיעות על הטבעת?

חמ סה

New member
מ../images/Emo207.gifת../images/Emo41.gifמבקשת מידע על ניתוחי מעקף / שרוול

היי לכולם מנצלש"ת את השרשור הזה (בול בזמן בשבילי) ומבקשת לקבל את כל המידע הקיים על ניתוח מעקף קיבה ועל ניתוח השרוול -על כל אחד בנפרד -על ההבדלים ביניהם -על הסיכון בניתוח עצמו (אם הקיבה כבר מצולקת מניתוח קודם - מה יכול לקרות?) -כמה זמן אורך הניתוח -על תקופת האשפוז וההחלמה -על התוצאות (כמות הירידה במשקל ביחס לזמן שאחרי הניתוח) -הבדיקות שלפני -רופאים ובתי חולים מומלצים (גוש דן) -אם יש פה מנותחים שעברו את אחד מהניתוחים הללו (לפחות חצי שנה אחורה) - אשמח לשמוע חוויות/הצלחות/קשיים וכו' -כמה יורדים ??? -כמה זה עולה (אם בכלל) - ביה"ח ציבורי.. בקיצור...כל מה שאפשר. קצת עליי. בת 36. השתתפתי בפורום לפני כמה שנים (אהלן רוייקו - טוב לראות אותך, מרתק ומעניין לקרוא את הסבריך המלומדים ואת המעורבות שלך גם כיום בכל נושא הניתוחים
) מנותחת SRVG שלא הוכיח את עצמו.. עודף משקל קיצוני. אשמח לכל פירור (תרתי...) מידע חושבת בכיוון ניתוח חוזר (כבר בקול רם...) למרות הטראומה הישנה (לאור המצב) המוני תודות ! חמסה

ליבי3617

New member
היי חמסה

אני מנותחת שרוול תשעה חודשים ירידה של כ- 45 ק"ג. אני יכולה להעיד רק על השרוול, על המעקף יעידו מעוקפים
השרוול בשבילי הוא ניתוח ראשון ולכן אני לא יכולה לענות לך לגבי שרוול אחרי SRVG מלבד העובדה שעקב קו הסיכות שנותר לאחר הניתוח הראשון יכולה להיות בעייתיות עם גודל השרוול ולכן רוב הרופאים מעדיפים מעקף. את צריכה להתייעץ עם 2 רופאים לפחות (אני מאמינה מאד בכמה חוות דעת) ולראות מה האופציות ומה כדאי לעשות. באשר לשרוול אז ככה: הניתוח אורך כשעתיים אשפוז - יומיים שלושה (תלוי ברופא) את הירידה במשקל שלי כבר כתבתי
יש כאלה שירדו יותר ויש כאלה שירדו פחות. הבדיקות שלפני - כעיקרון הקופה דורשת צילום ושט קיבה בבריום, אולטראסאונד איברים, בדיקות דם, איסוף שתן, אישור דיאטנית ולפעמים גם אישור פסיכיאטר - הכל תלוי בקופה. שימי לב להביא את כל האישורים לפני שאת ניגשת לקופה כדי שלא יהיו עניינים. בתי החולים שמבצעים את הניתוח במרכז: תל השומר, אסותא, איכילוב, בילינסון (שכחתי מישהו?) כל מה שתרצי לדעת אני אשמח לענות

חמ סה

New member
המון תודה ../images/Emo13.gif

אני בעבודה כעת אקרא יותר מאוחר ביתר עיון תודה רבה

לשלולית68

70 אלף שקל אולי לטבעת יהלומים לי טבעת שבדית מסליקון עלתה בחברה 4000 שקל. מוטי.

למעלה