שלום לכולן
צריכה עצה

חמודבה

New member
שלום לכולן
צריכה עצה

כבר הייתי פה מספר פעמים במהלך תקופות שונות ונעלמתי...
חשבתי הרבה אם לכתוב את הפוסט בניק הקבוע ולהחשף או להחליף לניק זמני, אבל החלטתי שזה חלק מהעניין...
אז ככה: אני בת 33 וחצי, אמא לשתיים. בתקופה האחרונה עליתי המון במשקל, אבל המון - אני במשקל שיא חדש של כל הזמנים וזה מאוד מפריע לי!!! יותר מזה, אני רוצה להכנס להריון שלישי ואני לא מבייצת סדיר והמחזור אינו סדיר ולדעתי זו הסיבה העיקרית לכך. אני חייבת להוריד משקל, אבל לא מוצאת בי את הכוחות. אפילו התמריץ של כניסה להריון שאמור להזיז אותי לא עושה את העבודה. אני יודעת שאני לא צריכה לאכול ולא מצליחה להשאיר את הפה סגור. מאוד הייתי רוצה קאוצ'ינג אישי או איזה דימיון מודרך אבל אני לא מכירה אף אחד טוב שמישהי ממליצה עליו (ממקור ראשון). זה לא שאני לא זוכרת שאני לא אמורה, אני עוצרת רגע לפני וזוכרת שאני לא אמורה לאכול אבל איכשהו מוצאת את עצמי בכל זאת אוכלת. מאוד קשה לי גם להסתכל במראה כל בוקר וגם עם העובדה שאני לא מצליחה להכנס להריון.
מאוד הייתי רוצה לשמוע מכן מה מדרבן אתכן, איך אתן מצליחות לעצור רגע לפני ולא לאכול, אם יש איזה טיפ או המלצה או משהו אחר..
אני אשמח לכל תגובה.
שולחת מהר לפני שאתחרט

יעל י

New member
טוב ששלחת...

אני במצבך (ללא החלק של ההריון) ואולי מהרעיונות שתקבלי גם אני אוכל ללמוד.

גלגורן

New member
מה שאני מציעה לך -

1. לא להכניס מתוקים הביתה. בשום אופן. אולי בהמשך התהליך תצליחי לעמוד בפניהם. בשלב הזה שפשוט לא יהיו בבית כשאת מחפשת אותם.(גם הילדות שלך לא צריכות אותם!)
2. לא לאפות ולא להכנס לבישולים מסובכים. רק את המינימום ההכרחי. פשוט להתעסק פחות באוכל ולחשוב פחות על אוכל.
3. תמצאי לך זמן או בבוקר לפני שכולם מתעוררים או בערב לצאת לחצי שעה הליכה. זה לא רק עוזר להרזיה. זה עוזר לראש להזכיר לעצמך שאת בתהליך ולהכניס לך כל ערב מוטיבציה מחדש.

יעל י

New member
בהחלט עצות פרקטיות אבל...

מה קורה בזמן אירוח?בזמן מזנון חופשי? איך ללמוד להגיד לעצמי לא! ולייסם?

שינוי חשיבה - אין טיפים ואין המלצות

אני בטוחה שקראת מליוני טיפים בימי חייך.
תמיד תקראי איך ההוא עשה את זה ואיך השכנה ממול רזתה.
אם הם ירדו במשקל ונשארו במשקל שהם החליטו שמתאים להם זה רק בגלל שהם שינו הרגלים, שינו דרך חשיבה.
הטיפים מצויינים וכבודם במקומם מונח.
את יודעת אותם ואני בטוחה את יכולה לכתוב עבודת דוקטורט בנושא.
זה לא עניין של כוח רצון.
זה עניין של שינוי הרגלי חשיבה.
את צריכה לרצות לשנות הרגלי חשיבה.
את צריכה להיות מוכנה נפשית שאפשר שהכל יתנהל אחרת.
חיים נינוחים, בחירה של אוכל, ניהול מתאים של צרכים.
זה הכיוון.
בהצלחה.

יעל י

New member
ורדה...

אני כ"כ מתחברת למה שאת אומרת,שואפת לקום בבוקר וככה לנהל את חיי ומחשבותי אבל יש ימים והרבה שאני רואה משהו (מתוק בד"כ) אני ממש לא מכירה את עצמי. רוצה וזהו אוכלת וזהו.
לזה אני צריכה למצוא את הדשרך להתמודד.

למעלה