דיאטות כסאח לילדים

john84

New member
דיאטות כסאח לילדים

שלום..
מישהי מכירה משפחות שהכניסו את הילדים לדיאטה רצינית כי היו בעודף משקל קיצוני? אשמח אם תוכלו להשיב על ההודעה..

יעל י

New member
אני לא מכירה.למה את שואלת?

הרי ידוע שדיאטה כאסח זה לא בריא לא לילדים ולא להוןרים.

סוף סוף

הצלחתי להכניע את המשקל - קילו למטה אחרי עצירה של כמעט 3 חודשים. אם לא הייתי כל כך סבלנית
בטח הייתי היום במצב הפוך. כדי לרדת במשקל אני צריכה להשקיע המון הרבה יותר מכל אחד אחר.
הכל עקב מליון דיאטות כאסח שעשיתי בעבר והיום אני משלמת את המחיר - לפעמים ממש בא לי
ללכת אל הדרך הקלה של סכין הקצבים.. אבל אחרי כמה רגעי יאוש אני מתאפסת על עצמי וממשיכה הלאה.
שבת גשומה לפנינו מקווה שנעבור אותה בכיף. איך מתקדם אצלכן??.

יעל י

New member
כל הכבוד...

אני מלאת הערצה.
לי לא הולך,לא ממש או יותר נכון ממש לא! ואני כבר כן שוקלת מאד מאד ברצינות את הסכין...

אני לא אשקר

שאני רואה מנותחות שירדו 50 קילו בחצי שנה ודוחסות את עצמן למיני צמוד וקצר - אז אני ירוקה מקנאה, אבל כשאני מבררת יותר לעומק אני רואה שהן ויתרו על האוכל לתמיד... אני עדין לא במצב שאני מוכנה לוותר עליו.
אם כך היה הדבר הרי לא הייתי צריכה סכין... אני עכשיו מתמודדת עם כל הנושא הרבה יותר טוב במיוחד עקב העובדה שהגברתי את שעות הספורט וגווניו . זה לא קל.. זה לוקח זמן אבל הנפש הרבה יותר מבריאה לדעתי
מכל המנותחות למיניהן. בשלב זה אני מעדיפה להשאיר את הסכין בצד... כנראה שאת לא במצב של שינויים כרגע ועד שלא תהיי מוכנה לזה נפשית זה פשוט לא ילך.

יעל י

New member
יש משהו במה שאת אומרת...

אני די התייאשתי מעצמי ולכן אולי מחפשת פתרונות אחרים (ניתוח) ואין לי ספק שיהיה שם ויתור אני כבר חושת במה ללא את עצי כש...או אם...

להשקיע בעצמי

זה משהו שבעלי היקר אמר לי לפני מספר חודשים.. הוא זרק לי יום אחד שאם אני באמת רוצה לרזות אני צריכה להשקיע בעצמי ולוותר על הרבה דברים אחרים. לקחתי את המילים שזרק לי ועשיתי מין פשרה .. אני משקיעה בעצמי המון שעות ספורט ובני הבית כבר התרגלו לענין. לא הצלחתי להרגיל אותם לעזור לי בתפעול הבית. מידי פעם יש איזה עזרה מסביב אבל אני צריכה לעמוד יותר על כך שיעזרו לי על מנת שיתפנה לי זמן לספורט. כן אני צריכה להשקיע כל יום בתכנון הארוחות זה לא אומר שכל יום אני משקיעה שעות בבישול. אני מנסה לחפש כל הזמן קיצורי דרך במטבח, כשחפשתי את קיצורי הדרך בהרזיה תמיד נפגעתי והיום אני משלמת את המחיר של כל הדיאטות הלא שפויות שהיו לי בחיים וזאת גם הסיבה שקצב הירידה במשקל כל כך איטי.. אבל!!! כשהיום בבוקר נכנסתי לחדר הכושר ושתי בנות שלא ראו אותי הרבה זמן לא הפסיקו להחמיא לי שרזיתי.. או אתמול בעבודה מישהי שלא ראתה אותי הרבה זמן.. זה ממש שווה ואף אחד לא שואל אותי בכמה זמן זה קרה. לאט ובטוח אין לנו דרך אחרת.. מצטערת לאכזב אותך...

אין דרך אחרת מאשר לאט ובטוח

צריך לשנות את הראש.
זה לא עובד זבנג וגמרנו.
מנותחות לומדות לעקוף אצ המעקף במידה והן לא משנות את הראש.
תסתכלי על מצליחניות הורמון ההריון ותראי כמה מהן שומרות על "ההישג" וכמה מהן העלו בבום את הכל בחזרה.
רק שינוי מחשבה, חשיבה אחרת מאפשר שינוי הרגלי אכילה והבונוס הוא הרזיה.

שאפו על אורך הרוח

הרבה אנשים מתייאשים.
זוכים אנשים כמוך שמבינים שזו דרך חיים ואין קיצורי דרך.
הדרך של סכין הקצבים כמו שקראת לזה היא לא באמת קלה.
בניתוח יש משהו חיצוני שעוצר ויחד עם זה הרבה אנשים חזרו למשקל לפני הניתוח ויותר מזה.
הדרך של שינוי חשיבה, ירידה איטית במשקל, שינוי תזונה היא הדרך היחידה.
עצוב אבל נכון לעכשיו זה נכון.

תודה על העידוד..

ממש מעודד ומחמם את הלב לקרוא את ההודעה שלך. לפעמים אני ממש במצב של יאוש ולפעמים
אני ממש לא מבינה איך אני לא התייאשתי מעצמי.. אבל כשאני מתחילה לאט לאט להרגיש יותר טוב
עם הדרך והשיטה - אני לא מרגישה שאני במלחמה עם האוכל.. ומקבלת פידבקים חיובים מהסביבה
זה הופך להיות קצת יותר קל. אני אודה שהתמיכה הרוחנית שאני מקבלת מדרך הטיפול הסיני עוזרת
לי מאוד למרות שזה משהו שהייתי רחוקה ממנו שנות אור.

למעלה