לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79477,947 עוקבים אודות עסקים

פורום אמהות ומרזות

אמהות ומרזות הוא פורום שבו אמהות חדשות, ישנות וגם אמהות שבדרך יכולות לתמוך ולהיתמך בתהליך של הרזיה, אכילה שפויה, שקולה ובריאה. כולנו שואפות לשמור על גוף חטוב ואורח חיים בריא, אבל לא תמיד יש לנו פנאי או שאנחנו לא יודעות איך, גם כשיש לנו את הזמן והידע המתאים לא תמיד אנחנו מקבלות את התמיכה שאנחנו צריכות. אימוץ אורח חיים בריא הוא תהליך הדורש משמעת, סבלנות ,זמן והמון משאבים של תמיכה. ב'אמהות ומרזות' כל אחת מאיתנו יכולה למצוא התמיכה שהיא צריכה מאוזן קשבת דרך חיבוק חם ועד לטיפים ועיצות איך להתמיד ולהצליח להגשים את השאיפות שלה. כמובן שנפטפט ונקשקש גם על כל דבר אחר שקשור לנו האמהות, כי דרך המזון, הבישול וההאכלה, אנחנו מעניקות מעצמנו את עצמנו לאלו שאנחנו אוהבות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אמהות ומרזות

אמהות ומרזות הוא פורום שבו אמהות חדשות, ישנות וגם אמהות שבדרך יכולות לתמוך ולהיתמך בתהליך של הרזיה, אכילה שפויה, שקולה ובריאה. כולנו שואפות לשמור על גוף חטוב ואורח חיים בריא, אבל לא תמיד יש לנו פנאי או שאנחנו לא יודעות איך, גם כשיש לנו את הזמן והידע המתאים לא תמיד אנחנו מקבלות את התמיכה שאנחנו צריכות. אימוץ אורח חיים בריא הוא תהליך הדורש משמעת, סבלנות ,זמן והמון משאבים של תמיכה. ב'אמהות ומרזות' כל אחת מאיתנו יכולה למצוא התמיכה שהיא צריכה מאוזן קשבת דרך חיבוק חם ועד לטיפים ועיצות איך להתמיד ולהצליח להגשים את השאיפות שלה. כמובן שנפטפט ונקשקש גם על כל דבר אחר שקשור לנו האמהות, כי דרך המזון, הבישול וההאכלה, אנחנו מעניקות מעצמנו את עצמנו לאלו שאנחנו אוהבות.

לצפיה ב-'חדשה בפורום'
חדשה בפורום
06/10/2012 | 16:05
4
100
שלום לכולן,
ילדתי לפני חודשיים בניתוח קיסרי. נותרו לי עוד 10 קילו להוריד.
תמיד הייתי עם עודף משקל (גם בתור ילדה) ומה שעזר זה דיאטה אך בלי כושר זה לא עבד. כעת אני בבעיה - אני לא יכולה לבצע פעילות גופנית.
הרופא שלי אמר שאני יכולה לעשות הליכות. הבעיה היא שאני מאוד עייפה וההליכות היחידות שאני יכולה לעשות הן טיול עם העגלה, זה נשמע רעיון מעולה אך כאשר אני מטיילת עם הבן לי כואב לי מאוד האגן אח"כ בלילה, זה גורם לי להתאמץ מה גם שהמדרכות אצלנו הולכות בשיפוע וזה בכלל לא נוח.
אני חוששת שלא אצליח להוריד במשקל. אני מאוד רוצה להפחית במשקל קצת תוך חודשיים ובכלל לרזות עד הקיץ.
כבר הבנתי שבטן שטוחה לא תהיה לי בגלל הניתוח, לא שלפני היתה לי אך עדיין כשאני מסתכלת על תמונות אני רואה מישהי אחרת לגמרי. זה ממש מדכא, אני לא אוהבת את הגוף שלי עכשיו.
אשמח לעזרה וטיפים.
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
06/10/2012 | 19:18
66
ילדת לפני חודשיים ומגיע לך מזל טוב.
ץסץכלי על עצמך במראה.
תסתכלי טוב ותראי מה מביט אליך בחזרה.
אשה שהיא גם אמא.
תאהבי את מה שאת רואה.
מגיע לך.
זה גוף שנתן לך המון וילך איתך עוד הרבה שנים.
מה בסך הכל את רוצה עכשיו?
להוריד במשקל?
האם זו סיבה שלא לאהוב את הגוף שלך גם עכשיו.
אז זה הטיפ הראשון.
תאהבי את עצמך כמו שאת.
הטיפ השני: תבחרי את האוכל שאת רוצה לאכול.
תבחרי את הפעילות הגופנית שאת יכולה ואוהבת לעשות עכשיו.
תני לעצמך אוויר.
תפרגני לעצמך.
הבטן תחזור להיות שטוחה.
הגוף יתחטב.
אין ממה לפחד.
טיפ שלישי: הרבה ירקות, מים ולהיות בתנועה.
ו...הכי חשוב, לא לעשות דיאטה, אלא לעשות שינוי בחשיבה.

אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה...'
ברוכה הבאה...
08/10/2012 | 12:28
39
מזל טוב...חודשיים זה לא הרבה זמן.
עוד חודש כבר תוכלי לחזור כן לפעילות גופנית (אלא אם הסיבה היא הקיסרי) ואז תבחרי.אין ספק שקשה ללכת עם העגלה במיוחד לא במישור.
בנתיים את אוכלת נכון כדי לרדת במשקל?שותה מספיק?
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה,מזל טוב על הלידה ובהצלחה.'
ברוכה הבאה,מזל טוב על הלידה ובהצלחה.
<< ההודעה הנוכחית
09/10/2012 | 07:56
25
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
11/10/2012 | 09:19
27
בהחלט אפשר לרזות גם בלי פעילות גופנית אבל הפעילות מאד עוזרת. עם זאת, חודשיים זה ממש מעט זמן. אני מאמינה שעם הזמן וההחלמה של הגוף תוכלי להיות פעילה יותר. הייתי מבצעת גם בדיקות דם כדי לוודא שהעייפות נובעת  רק מחוסר השינה ולא מחוסרים תזונתיים למינהם.
תקפידי לשתות הרבה, זה מפחית מתחושת הרעב. וכמובן אכילה מסודרת, הרבה ירקות ובלי נשנושים.  
לגבי הבטן, אצלי אישית היא לא נראית טוב ויש קפל מעצבן מעל הצלקת. מצד שני...ההרזיה שפרה גם את מצב הבטן. הגוף באופן כללי נראה רזה יותר... וזה כבר חיובי.
שיהיה בהצלחה!  
אמהות ומרזות >>

הודעות אחרונות

14:43 | 12.07.19 עביר97
02:43 | 14.06.19 Jabariamster1
02:11 | 14.06.19 Jabariamster1
22:03 | 19.05.19 Jabariamster1
16:42 | 17.04.19 Gamila139
16:22 | 17.04.19 Gamila139
00:15 | 08.04.19 Gamila139
04:08 | 08.03.19 אישהקטנהגדולה
01:22 | 08.01.19 הדר אילנה
08:40 | 19.12.18 אורחים בפורום
02:51 | 04.12.18 הדר אילנה
02:38 | 22.11.18 הדר אילנה
16:20 | 11.10.18 אורחים בפורום
22:36 | 23.08.18 Shalomanita

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ