חדשה בפורום

banana loti

New member
חדשה בפורום

שלום לכולן,
ילדתי לפני חודשיים בניתוח קיסרי. נותרו לי עוד 10 קילו להוריד.
תמיד הייתי עם עודף משקל (גם בתור ילדה) ומה שעזר זה דיאטה אך בלי כושר זה לא עבד. כעת אני בבעיה - אני לא יכולה לבצע פעילות גופנית.
הרופא שלי אמר שאני יכולה לעשות הליכות. הבעיה היא שאני מאוד עייפה וההליכות היחידות שאני יכולה לעשות הן טיול עם העגלה, זה נשמע רעיון מעולה אך כאשר אני מטיילת עם הבן לי כואב לי מאוד האגן אח"כ בלילה, זה גורם לי להתאמץ מה גם שהמדרכות אצלנו הולכות בשיפוע וזה בכלל לא נוח.
אני חוששת שלא אצליח להוריד במשקל. אני מאוד רוצה להפחית במשקל קצת תוך חודשיים ובכלל לרזות עד הקיץ.
כבר הבנתי שבטן שטוחה לא תהיה לי בגלל הניתוח, לא שלפני היתה לי אך עדיין כשאני מסתכלת על תמונות אני רואה מישהי אחרת לגמרי. זה ממש מדכא, אני לא אוהבת את הגוף שלי עכשיו.
אשמח לעזרה וטיפים.

ברוכה הבאה

ילדת לפני חודשיים ומגיע לך מזל טוב.
ץסץכלי על עצמך במראה.
תסתכלי טוב ותראי מה מביט אליך בחזרה.
אשה שהיא גם אמא.
תאהבי את מה שאת רואה.
מגיע לך.
זה גוף שנתן לך המון וילך איתך עוד הרבה שנים.
מה בסך הכל את רוצה עכשיו?
להוריד במשקל?
האם זו סיבה שלא לאהוב את הגוף שלך גם עכשיו.
אז זה הטיפ הראשון.
תאהבי את עצמך כמו שאת.
הטיפ השני: תבחרי את האוכל שאת רוצה לאכול.
תבחרי את הפעילות הגופנית שאת יכולה ואוהבת לעשות עכשיו.
תני לעצמך אוויר.
תפרגני לעצמך.
הבטן תחזור להיות שטוחה.
הגוף יתחטב.
אין ממה לפחד.
טיפ שלישי: הרבה ירקות, מים ולהיות בתנועה.
ו...הכי חשוב, לא לעשות דיאטה, אלא לעשות שינוי בחשיבה.

יעל י

New member
ברוכה הבאה...

מזל טוב...חודשיים זה לא הרבה זמן.
עוד חודש כבר תוכלי לחזור כן לפעילות גופנית (אלא אם הסיבה היא הקיסרי) ואז תבחרי.אין ספק שקשה ללכת עם העגלה במיוחד לא במישור.
בנתיים את אוכלת נכון כדי לרדת במשקל?שותה מספיק?

שמש 33

New member
ברוכה הבאה

בהחלט אפשר לרזות גם בלי פעילות גופנית אבל הפעילות מאד עוזרת. עם זאת, חודשיים זה ממש מעט זמן. אני מאמינה שעם הזמן וההחלמה של הגוף תוכלי להיות פעילה יותר. הייתי מבצעת גם בדיקות דם כדי לוודא שהעייפות נובעת רק מחוסר השינה ולא מחוסרים תזונתיים למינהם.
תקפידי לשתות הרבה, זה מפחית מתחושת הרעב. וכמובן אכילה מסודרת, הרבה ירקות ובלי נשנושים.
לגבי הבטן, אצלי אישית היא לא נראית טוב ויש קפל מעצבן מעל הצלקת. מצד שני...ההרזיה שפרה גם את מצב הבטן. הגוף באופן כללי נראה רזה יותר... וזה כבר חיובי.
שיהיה בהצלחה!

למעלה