לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79477,947 עוקבים אודות עסקים

פורום אמהות ומרזות

אמהות ומרזות הוא פורום שבו אמהות חדשות, ישנות וגם אמהות שבדרך יכולות לתמוך ולהיתמך בתהליך של הרזיה, אכילה שפויה, שקולה ובריאה. כולנו שואפות לשמור על גוף חטוב ואורח חיים בריא, אבל לא תמיד יש לנו פנאי או שאנחנו לא יודעות איך, גם כשיש לנו את הזמן והידע המתאים לא תמיד אנחנו מקבלות את התמיכה שאנחנו צריכות. אימוץ אורח חיים בריא הוא תהליך הדורש משמעת, סבלנות ,זמן והמון משאבים של תמיכה. ב'אמהות ומרזות' כל אחת מאיתנו יכולה למצוא התמיכה שהיא צריכה מאוזן קשבת דרך חיבוק חם ועד לטיפים ועיצות איך להתמיד ולהצליח להגשים את השאיפות שלה. כמובן שנפטפט ונקשקש גם על כל דבר אחר שקשור לנו האמהות, כי דרך המזון, הבישול וההאכלה, אנחנו מעניקות מעצמנו את עצמנו לאלו שאנחנו אוהבות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אמהות ומרזות

אמהות ומרזות הוא פורום שבו אמהות חדשות, ישנות וגם אמהות שבדרך יכולות לתמוך ולהיתמך בתהליך של הרזיה, אכילה שפויה, שקולה ובריאה. כולנו שואפות לשמור על גוף חטוב ואורח חיים בריא, אבל לא תמיד יש לנו פנאי או שאנחנו לא יודעות איך, גם כשיש לנו את הזמן והידע המתאים לא תמיד אנחנו מקבלות את התמיכה שאנחנו צריכות. אימוץ אורח חיים בריא הוא תהליך הדורש משמעת, סבלנות ,זמן והמון משאבים של תמיכה. ב'אמהות ומרזות' כל אחת מאיתנו יכולה למצוא התמיכה שהיא צריכה מאוזן קשבת דרך חיבוק חם ועד לטיפים ועיצות איך להתמיד ולהצליח להגשים את השאיפות שלה. כמובן שנפטפט ונקשקש גם על כל דבר אחר שקשור לנו האמהות, כי דרך המזון, הבישול וההאכלה, אנחנו מעניקות מעצמנו את עצמנו לאלו שאנחנו אוהבות.

לצפיה ב-'צריכה עזרה'
צריכה עזרה
04/10/2012 | 14:25
8
154
שלום :)
האמת שאני כבר שנתיים אחרי לידת (ניתוח קייסרי) תאומים (ועדיין מניקה - רק בהשכבה וכשקמים מהשינה).
כל חיי הייתי מאוד רזה (48 קילו, גובה 1.60), לקראת ההריון הפסקתי לעשן, טופלתי בהורמונים ואת ההריון התחלתי במשקל 56 קילו.
היום אני שוקלת 61 קילו.

מעולם לא עשיתי דיאטה, אני לא יודעת איך בכלל מתחילים, מה עושים? איך מתמודדים עם הרעב?

מאז שילדתי אני כמעט ולא עושה פעילות גופנית יעודית - חוץ מאשר לרדוף אחרי שני הפרחחים הקטנים והמתוקים שלי בכל מקום.
חזרתי קצת ליוגה - שעשיתי לפני ההריון אבל מדובר בשיעור אחד בשבוע בלבד.

מאז ההריון אני סובלת מתת פעילות של בלוטת התריס ומטופלת באלטרוקסין - היום מאוזנת.

משהו יכולה להציע עזרה / תפריט.
תודה רבה
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'שכחתי לציין שאני היום אני בת 42'
שכחתי לציין שאני היום אני בת 42
04/10/2012 | 14:26
1
59
לצפיה ב-'מזל טוב ליום ההולדת'
מזל טוב ליום ההולדת
06/10/2012 | 19:32
37
לצפיה ב-'ברוכה הבאה...'
ברוכה הבאה...
<< ההודעה הנוכחית
05/10/2012 | 23:20
1
82
שנתיים הנקה-כל הכבוד.
היה לנו לפני כשבוע "שיחה" בנושא.

לגבי דיאטה לך כיון שאת מניקה אני מציעה ללכת לדיאטיקאית של קופ"חץהמחיר הוא שווה לכל נפש (כ22-24 לרבעון) וכיון שזו לך פעם ראשונה אז יש אפקטיביות רבה.
היא תדע להתאים לך בדיוק מה לאכול ומתי  וכמה.
אני מאד בעד.

תעדכני.
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'תודה על כל התשובות הנפלאות'
תודה על כל התשובות הנפלאות
07/10/2012 | 17:46
47
להניק (אפילו שמדובר בשתי הנקות בלבד) אחרי גיל שנתיים זה בהחלט מאתגר אבל לי מאוד חשוב להמשיך עד שלא יתאים לי יותר.
באמת הייתי רזה (אולי מידי) לפני ההריון, אבל אני היום לא מרוצה מאיך שאני נראית.
אני יודעת שספורט חשוב מאוד לפעילות המטבולית - לצערי לא תמיד מתאפשר, וגם לא תמיד בא לי, אבל...
היום עשיתי איתם טיול די ארוך (בערך 3 קילומטר) עם האופניים (אחד יושב קדימה ואחד יושב אחורה).
זאת בהחלט פעילות ספורטיבית שכולנו נהנים ממנה, ונראה לי שאני אנסה להתמיד, לעשות איתם טיול כזה כל שבת למשל.
ולהוסיף ליוגה - (אין אפשרות לפעמים בשבוע).

סופר צעדים, הצעה מצויינת, מעניין אותי באמת לבדוק כמה זה מתרוצצת בצעדים.

אני בהחלט אפנה לדיאטיקנית, נראה מה היא תדע להמליץ.

חג שמח לכולם :)
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'המלצות שלי:'
המלצות שלי:
06/10/2012 | 00:04
67
תפני לדיאטנית דרך הקופה ותתחילי לעשות ספורט באופן קבוע (3 פעמים בשבוע, שעה כל פעם - זה האידאלי, אבל למי יש זמן? צריך למצוא אותו... ).
כל הכבוד שאת מניקה עדיין!!!!!! ועוד תאומים! זה עוד יותר מדהים בעיני!
אני הנקתי עד גיל שנה ו8 את הילדה שלי. ואני יאמר לך את האמת לגביי, אני הלכתי לדיאטנית אבל לא ממש עשיתי ספורט ולכן גם לא רזיתי יותר מידי בזמן ההנקה, כי הייתי אוכלת יחסית הרבה בתקופה הזו... אין מה לעשות הנקה דורשת מזון והמון שתיה וחייבים את זה... אני בעד הנקה ואח״כ דיאטה (להניק לדעתי זה משהו שאפשר לעשות בתקופה מסויימת בלבד ואילו דיאטה ולהרזות אפשר גם אחריה - אבל זו דעתי האישית בלבד).
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'מסתבר שיוגה זו פעילות מומלצת לתת פעילות'
מסתבר שיוגה זו פעילות מומלצת לתת פעילות
06/10/2012 | 19:52
1
65
של בלוטת התריס.
אני מניחה שאת יודעת מה מותר ואסור כאשר יש תת פעילות של הבלוטה מבחינה תזונתית. (מזונות מהים, ירקות ממשפחת המצליבים ועוד)
הנקודה שפעילות אירובית היא הדרך הטובה להתמודד עם תת פעילות הבלוטה ומעוררת את הענות הרקמות לקליטת ההורמון.
יוגה במקביל, מורידה את רמת הורמוני הסטרס.
אז מה את יכולה לעשות בזמן המוגבל שנשאר לך עם שני קטנטנים מתרוצצים:
ארוחות קטנות בתדירות גבוהה במשך היום כלומר כל כ 3 שעות. דבר שמקל על תהליך הספיגה, יעילות המערכת והוצאת האנרגיה וכל זה מוביל לירידה במשקל.
להגביר יוגה לפעמיים בשבוע להוריד רמת הורמוני סטרס שגורמים להתנגדות לאינסולין ומכאן להתנגדות להרזיה.
לקנות בסכום פעוט (יחסית) מד צעדים ולבדוק מה המשמעות של מתרוצצת כל היום. כדי להיות בסטנדרט יש לעשות 10,000 צעדים ביום, כדי לרזות 12,000 ויותר.
תבדקי כמה באמת את עושה. במידה ואת לא שם אז אולי שווה לשקול פעילו גופנית נוספת שתסייע לך גם להתמודד עם תת פעילות בלוטת התריס למרות שאת מאוזנת.
ושני דברים לסיכום:
הראשון - ה BMI שלך תקין.
23.8 מוגדר כמשקל תקין ונמצא בחלק האמצעי של התחום.
הגוף משתנה לאחר לידה ולא בטוח שהמשקל הקודם הוא ה"טוב".
הוא מאד נמוך יחסית ואפילו מוגדר כגובל בתת משקל (18.8)
השני - גשי לדיאטנית של קופ"ח במידה ועוד לא היית ביעוץ לגבי התזונה שלך עם התרופה והבלוטת התריס.
היא יכולה להיות יבשושית ולרשום לך רשימות והגבלות. והיא יכולה להיות מקסימה וחברה אמיתית לדרך. שווה לנסות.

אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה נפלאה וגם ההמלצות'
תודה רבה על התשובה נפלאה וגם ההמלצות
07/10/2012 | 17:48
34
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
11/10/2012 | 08:55
20
כל העצות החכמות כבר נכתבו, נותר לי רק לאחל הצלחה
(גם לי צמד פרחחיות בנות שנה ו- 8 וגם אני מיניקה עדיין... ועם המלצות דומות ירדתי 12 ק"ג... עוד שלושה ליעד
אמהות ומרזות >>

הודעות אחרונות

14:43 | 12.07.19 עביר97
02:43 | 14.06.19 Jabariamster1
02:11 | 14.06.19 Jabariamster1
22:03 | 19.05.19 Jabariamster1
16:42 | 17.04.19 Gamila139
16:22 | 17.04.19 Gamila139
00:15 | 08.04.19 Gamila139
04:08 | 08.03.19 אישהקטנהגדולה
01:22 | 08.01.19 הדר אילנה
08:40 | 19.12.18 אורחים בפורום
02:51 | 04.12.18 הדר אילנה
02:38 | 22.11.18 הדר אילנה
16:20 | 11.10.18 אורחים בפורום
22:36 | 23.08.18 Shalomanita

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ