שרשור הישגים ותיכנונים

שרשור הישגים ותיכנונים

מה ההישגים שלכן השבוע מבחינת משקל? היו עליות? ירידות? כמה?
עמדתן במשימות ספורט שלכן בשבוע שעבר?
מה התיכנונים לשבוע החדש?
אכלתן משהו מיוחד? יש לכן המלצה למתכון?

אצלי השבוע:
ירדתי 200 גרם. מעצבן אותי שהמשקל יורד בכמויות קטנות אבל אני יודעת שזה קורה בגלל חוסר פעילות גופנית.
השבוע כבר לא יהיו תירוצים ואתחיל להתעמל.
ממליצה להכין מוקפץ עם המון ירקות (גזר, בצל, כרוב, נבטים, פטריות, גמבה, תירס/תירס גמדי, בטטה - בקיצור כמעט הכל הולך, עם חזה עוף ואיטריות ביצים, רוטב סויה ורוטב סומסום. זה טעים, משביע ובריא.

תרצו לספר גם על השבוע שלכן?

יעל י

New member
ממחר דיאטה...

אחרי הפסקה (שמחר נראה כמה עלתה'\/העלתי) מחר אני מתחילנ הפרדת פחמימות וחלבונים מה שנקרא "רזה לתמיד"
אם מישהי ניסתה ויד לה עצות ורעיונות אשמח לשמוע.

בהצלחה

ההצעה הכי טובה שיש לי....תתמידי.
התחלת היום. תעשי באדיקות במשך חודש.
תשקלי רק לאחר חודש.
תני לגוף שלך להנות מההזדמנות ותהני.
הפרדת מזונות היא אחלה כי תשימי לב לכל מרכיב בתזונה שלך ובטוח שתאכלי טוב יותר ובריא יותר.
נכון שאין לה שום בסיס מדעי אבל הדבר החשוב בה שאי אפשר לאכול סתם אלא עוצרים לפני ובודקים, מסננים, חושבים.
בוחרים את המזון המתאים.
זה כבר תורם המון.
בהצלחה, לכי על זה

באוכל פישלתי.בספורט התמדתי.וזה עזר המוווון!

לא מגלה כאן טריק או המצאה חדשה אבל אצלי זה עוזר.לפחות וזה לא פחות חשוב במנטאלי.אכלתי
אכלתי קצת יותר ממה שתיכננתי אבל עשיתי 3 שיעורי דינאמי בסטודיו c וזה עזר!
בדקתי במשקל.
חוץ מזה שרציתי לשתף -הקטע הזה של ימים קבועים בסטודיו שאני יודעת שיש לי אימון שם מכניסים אותי למסגרת
זה עוזר כי אין תירוצים. הבעל יודע שהוא צריך להחליף משמרת ואני יוצאת.
התאררות עם יעד.
וזו תחושת ניצחון קטנה.
שיהיה שבוע מקסים

יעל יקירתי,
גם פיתויים אפשר לאכול, הטיפ שלי בשביל לטעום ביס אחד מקסימום 2 ופה לסיים, כי לכל שאר הביסים יש אותו טעם...

שולחת לך חיבוק גדול.
יעלי, אין כזה מושג לפשל. כל כשלון הוא למידה.
ולגבי פיתויים - זה התפקיד שלהם .....לפתות.
כשהם יפסיקו לפתות, הם יחזרו למקום הטבעי שלהם ויחזרו לכנות אותם בשם הרגיל שלהם.

אני כל כך מכירה את זה..

יש תקופות כאלה שמאוד מאוד רוצים להצליח מצד אחד ומצד שני משהו לא עובד ולא נותן להתקדם,
אני הייתי במקום הזה ועדין חוזרת אליו אבל עכשיו משנתתי לעצמי להכנס פנימה ולהבין זה עוזר לי
המון לעמוד מול פיתויים, לדוגמא שבוע שעבר כעסתי מאוד ומיד שלחתי יד לשוקולד פתאום מאיזשהו
מקום עצרתי רגע חשבתי והנחתי את השוקולד בצד, אותו רגע היתה התובנה שאם אוכל את השוקולד לא
רק שאמשיך להיות כועסת אלא שאהיה כועסת גם על עצמי, קשה לי לומר לך ללכת לכוון הזה (הפנימי)
כי עדין לי אישית זה קשה אבל אין ספק שאותי זה הוציא מהמעגל הזה של או הכל או כלום.. או ממחר דיאטה
אני לא בדיאטה אני בתהליך ארוך אבל בהחלט אפשרי. בכל זאת בהצלחה בכל דרך שתחליטי.

צריך לקבוע יעד זה עוזר

איזשהו ארוע או משקל (הגיוני) אפילו ג'ינס שהכי בא לך להכנס. לי זה עזר. אני לקראת פגישת מחזור וזה ממש מדרבן אותי.
חוץ מזה הבנתי שסביבה נשית דווקא עוזרת לי יותר כלומר..כל הימים שבהם הזעתי במכוני כושר היו מאוד זמניים. ובעיקר הבנתי שמי שבמקום שלי ורוצה להגיע לאותם השגים תעזור לי הרבה יותר מחבורת גברים שרצים על הסטפר...חשוב לבחור מסגרת כזו שתרגישי בה גם נוח אבל גם תביא אותך להתמדה.
ובשבילי זה סטודיו סי. הימים הקבועים המסגרת הבנות שפוגשים שם והפירגון מאוד מאוד מקפיץ. הרגשה של כולנו רוצות להגיע לאותו מקום אבל אף אחת לא על חשבון השנייה להיפך, הכי כייף לקבל מחמאה מאישה שמתעמלת איתך ואומרת לך על הבוקר:"וואלה איזה יופי -ממש רואים שרזית".
גם מחמאות על טוסיק מעוצב מתקבלת פה הרבה יותר טוב...:) ומצד שני וזה מה שנעים לי באופן אישי -שזו לא קבוצת תמיכה כלומר יש גם את התחום האישי.לא צריך להכיר את כולן. לא בא לך לדבר -לא צריך.יש גבולות שאת מציבה וגם מרגישה נח יותר.
כדאי לך לנסות.
שיהיה אחלה סופ"ש.

שמש 33

New member
מאד מבינה אותך

אין לי הרבה דברים חכמים לומר אני רק מקווה שתמצאי בקרוב את הדרך שתתחברי אליה

מעדכנת גם,

אתמול התחלתי עם ספורט. בעלי לקח אחריות על הילדה ועשה הכל בכדי שאתעמל. זה כיף!
היום יום ארוך מחוץ לבית, עד כה אכלתי כמו שתיכננתי והבאתי לי מהבית, לערב אקנה סנדוויץ ללימודים.

יומטוב5

New member
מאד משתדלת לשמור

גונבת בקטנה
משתדלת שגם הגנבות היו מדברים מותרים
מקווה להגיע לדיטאנית היום למרות שאין לי מצב רוח לזוז
יום כזה
יעבור

יום טוב

למעלה