שרשור הישגים ותיכונים

שרשור הישגים ותיכונים

שבוע טוב!
מה שלומכן?
מה ההישגים לשבוע זה?
ירדתן/ עליתן במשקל? בכמה?
אכלתן משהו מיוחד? רוצות לשתף?
מה עם פעילות גופנית? עושות? אם כן מה וכמה?

שבוע מקסים שיהיה לכולנו!

עונה לשרשור

אצלי בשבוע זה התחלתי לעשות רישום של מזון בעזרתה האדיבה של ורדה

אני ממש מרגישה שזה עוזר.
ירדתי 700 גרם.
התחלתי לעלות ולרדת בכל המדרכות שבדרכי (בביניין 8 קומות ובעבודה 6 קומות).
וגם מנסה לעשות כמה שיותר הליכות.

רשימת תכנונים

אני לא אדבר על השבוע שהיה כי הוא לא היה כל כך מוצלח מבחינת דיאטה.

כמו תמיד,מילת המפתח היא תכנון.
אם אני מגיעה למצב של רעב, אני לא מסוגלת לעמוד ולהכין לי סלט אז אני הולכת על הפתרון הקל של לחם והרבה לחם.

ולתכנון -
בערב, לנסוע לים להליכה (שום מקום אחר, אין מזג אויר סביר להליכה).
לעשות לסירוגין, יום יוגה ויום משקולות.

אם אפשר משהו קטן

את כותבת שכשאת רעבה את הולכת על הפתרון של לחם. במיוחד בשביל אנשים שמרגישים כמוך התאימו את דיאטת הלחם.
אני אישית דווקא מאלו שלא נהגו לאכול בכלל לחמים ולקח לי זמן להתרגל, אבל זה בהחלט מהווה פתרון נוח. את חוזרת מהעבודה, יש לך ילד/ים לטפל בהם, רוצים לרדת לפארק, צריך לסדר, לארגן... הכי קל ונוח זה להכין סנדויץ עם חביתה/גבינה צהובה,חומוס - מה שאת אוהבת. שוה לך בדיקה.

במקום לחם לכי על פיתרון החלבונים

תחזיקי לך במשרד/ בית

קוטג'

סלט עדשים ירוקים

חומוס מבושל

יוגורט + שקדים

ואז כשאת רעבה פשוט לאכול חצי קופסא קוטג' בתוך חצי פלפל ( לחתוך פלפל לשניים ולמלא כל חצי בקוטג' ) לאכול את זה יחד עם חופן בריא של חומוס מבושל מתובל בפלפל או סלט עדשים קר

גם משביע וגם עוזר יותר לירידה מאשר לחם

שמש 33

New member
אז ככה

מבחינת השמירה - היה בסדר. אכלתי לפי התפריט, השתדלתי להקפיד על כמויות(ז"א לא "כפות בהריון שלישיה מתקדם" אלא מקסימום חודש רביעי...)
מים - חלק מהימים הצלחתי להגיע ל-12 כוסות ובשאר שתיתי 10 כוסות.
מנת פינוק מותרת - אכלתי אחת, ביום שישי. פרוסת עוגת תפוחים בגודל סביר וכדור גלידה קטן ליד.
השבוע לא היו לי כוחות להשקיע בבישולים חוץ מתבשיל הירקות הקבוע. אכלתי אותו כל יום לצהריים עם 4 כפות אורז/תפו"א ליד.
קניתי לי שתי חבילות של ארטיקים 33 קלוריות לאחד ואני אוכלת אחד ביום. זה די מספק את הקרייבינג למתוק, לפחות לעת עתה...
פעילות - אני מקפידה על חמש הליכות שבועיות. השבוע מדדתי זמנים וגיליתי שאני לא מגיעה לשעה אז הארכתי מעט את המסלול ועדיין הוא עומד על 50 דקות.
בנוסף אני מבצעת תרגילי בטן אחת ליומיים מהאתר של הכללית בניסיון לעשות משהו עם הבטן או מה שנשאר ממנה אחרי ההריונות.
והתוצאה... מאכזבת למדי. ירדתי 600 גרם. בשבועיים האחרונים זה הקצב שלי. לא ברור לי למה, אני על 1200 קלוריות ליום ועדיין כנראה מאזן האנרגיה לא שלילי מספיק. אני בקושי בחצי הדרך ואין לי סבלנות.

אני חושבת

שמטרת הפורום היא בין היתר תמיכה (או לפחות זה מה שהיתי רוצה לקבל אם היתי כותבת הודעה כמו שלך)
אז מצאתי לנכון לכתוב לך תגובה, שאני ממש מבינה את התסכול שלך. אין יותר מבאס מלשמור, להקפיד, להשתדל, לעשות ספורט, ללכת לפי התוכנית ולא לראות תוצאות כמו שמצפים.
אבל כן חייבת לומר לך, שירדת 600 גרם. וזה לא משהו שבא ברגל (תחשבי שהיית עולה 600 גרם. איזה דכאון!!)
אל תתיאשי, תמשיכי ותעקבי. אולי שבוע הבא תקבלי פיצוי בדמות קילו וחצי?

יעל י

New member
לא מתכננת...

במילא לא מצליח לי.
מחר שולחת הודעת פרידה למנחה.
לא מפסיקה להשתדל.
מה שכן מקפידה על שתייה ופעילות גופנית.

תעשי רישום של מה ומתי את אוכלת והקפידי על

כל שלוש שעות כשלפחות 2 ארוחות יהיו חלבונים זה עוזר פלאים

השבוע לא היה קל במיוחד והשקילה שלי בכלל מחר

אבל מאחר ואני לא אהיה בקבוצה בגלל הופעה שאני הולכת אליה אני אנסה להישקל מחר בבוקר במשרד ( בדרך כלל יש הפרש של 500 גרם בין פה למשקל של הקבוצה לטובת הקבוצה )

סגלה

New member
אמנם עבר כבר שבוע

אבל נשקלתי מוצאי שבת וירדתי מתחילת הדיאטה (3 וחצי חודשים) 10 קילו!!!!!!!!!
סוף כל סוף
נשארו עוד 13 קילו!

למעלה