שרשור השגים לאמצע השבוע

יעל י

New member
שרשור השגים לאמצע השבוע

יש שינויים במשקל?
איך הולך מבחינת ספורט?
אכלתן משהו מיוחד?
טיפים ועצות יתקבלו בברכה!

יעל י

New member
אצלי לא משהו...

התוכניות שלי הן לנסות להתמיד.
לשתות לפחות 1.5 ליטר ליום ולא לאכול גלידה בבית.

חוצמזה אני מרגישה שאני צריכה שינוי.הקבוצה והמנחה טובות אבל אני כנראה לא מתחברת,לא רוצה להתחבר,בקיצור-בשבילי זה לא עובד.

יעלי, הגיע הזמן שתצליחי

הגיע הזמן שתעשי שינוי ותעברי מחשיבה על דיאטה לחשיבה על שינוי הרגלי אכילה לכל החיים.
משהו שיתאים בדיוק בשבילך ולחיים שלך.
זו לא קבוצה, זו לא מנחה, זו את עם עצמך עם עזרה או לבד.
הגיע הזמן לעשות באמת.
ומה הכוונה: לא כמה ירדתי השבוע, כמה הצלחתי השבוע אלא מה גורם לי להתחיל לאכול, מה מפעיל אותי, מה אני בוחרת לאכול, מתי אני מפסיקה לאכול (שובע, גורם אחר...)
את מבינה, כשעובדים על נושאים כאלה, ההרזיה קורית מעצמה כי האכילה היא אחרת.
אני כותבתה, יעלי, כי אני זוכרת שכתבת על יומיים בלי פימימות שבהם מתקזזים סופ"ש וזו בהמלצת הקבוצה.
המלצה כזו יכולה לגרום ל"אני מרשה לעצמי לאכול יותר כי בין כה וכה אאזן את זה ביום ראשון......" ודומה.
אני כל כך רוצה שתצליחי וכל כך רוצה שלא תכנסי לסחרור של עוד שיטה ועוד דיאטה אלא תגיעי לאכילה נכונה ושפויה ובהתמדה בשיטה כזו העודפים "מתמוססים".
בהצלחה יקירתי.

יעל י

New member
אני לא בטוחה שאני יודעת לעשות...

את זה.
אני יודעת דיאטה
אני יודעת מסגרת

sibi

New member
אני מסכימה עם ורדה

ואם את לא יודעת, אז תבקשי עזרה ותקבלי...
בכייף
סיגל

גם אני מסכימה עם ורדה

לדעתי אם מה שעשית עד עכשיו לא עזר לך להגיע לאן שרצית - זה אומר שמשהו צריך להתבצע אחרת...
ועוד משהו שהיתי רוצה להוסיף בעקבות משהו שקראתי שכתבת פה בעבר - האמונה בעצמך. לדעתי ומנסיוני את חייבת קודם להאמין בעצמך שתגיעי למשקל המושלם עבורך. זה כולל גם את האפשרות לדמיין את עצמך כפי שאת רוצה להיות ולחוות בפנים את ההרגשה של להיות כך. תדמייני לא רק את המשקל אלא את כל מה שמתלווה לזה..הרגשת הקלילות, הבריאות, האפשרות ללבוש את כל הבגדים שהית רוצה...תמשיכי לדמיין זאת לפני נטיות ליבך, תכנסי להרגשה הזו, תחווי אותה בכל נימי נפשך, כאילו את כבר שם.. תעשי את זה כמה שיותר ואף פעם לא לוותר.

מקווה שתרמתי ולו במעט.

החום הזה יהרוג אותי

פשוט סיוט להוציא את הראש מהבית בחום הזה.

אני על אותו משקל, כנראה הגוף שלי שוב במנוחה ואני בשלום עם זה.
כשיהיה לו כוח הוא יחזור לרדת. כל עוד אני אוכלת טוב ונכון אני בטוחה שגם תוצאות על המשקל יראו בסופו של דבר.

למעלה