שאלון

לילית462

New member
לא חסרות חולערות.

ותודה על המחמאות
אני משתדלת להיות הכי אמיתית, כמו שאני בחיים, לטוב ולרע.

יעל י

New member
---------> לילית <-----------

מעז יצא מתוק.... איזה שרשור איזו תגובה WOW

jesie12

New member
הננני כאןןןןן (כמו ציפורים חגות../images/Emo6.gif)

מה רצית להיות כשהיית קטנה? - להיות אמא!! בחיי שזה היה חלום ילדות שלי , לא מקצוע, לא קריירה, רק א-מא!
איך כינו אותך? - יש לי שם חיבה שנגזר משמי (השם שמור במערכת
) מה את רוצה להיות שתהיי גדולה? - רזה רזה רזה, סתם, חושבת בסתר ליבי על לימודים והסבה מקצועית, מחכה לרגע שיתאפשר לי כלכלית מי היו גיבורי ילדותך? - ירדנה היפה, היתה לי הערצה עיוורת לזמרת, הבגרות שלי סבבה סביב האישה היפה המדהימה הזאת ספרי חווית ילדות זכורה.. - טיולי צופים שכל מה שעשיתי שם היה לבכות מי / מה השפיע עליך? - ההורים שלי כמובן (שיהיו לי בריאים ושלמים וצעירים ויפים בדיוק כמו שהם
) מה מרגש אותך? - מאיפה להתחיל? אני אלופת הרגשניות, בוכה מכל שטות, אפילו כשאתמול עליתי על המשקל התפרצתי בבכי מהתרגשות מה מצחיק אותך? - הבן הגדול שלי, חקיין מדהים, הוא מפיל אותנו, אלי יצפאן מספר 2 נ.ב הערב נוסעת איתו לאודישן- אתם עוד תשמעו עליו
מתי בכית לאחרונה? - אתמול, מהתרגשות.... מה החלום הגדול שלך? - לחיות הרבה שנים ולראות את ילדיי גדלים מוכשרים כל אחד בתחומו בעלי משפחות ומבוססים איזה כישרון היית רוצה שיהיה לך? - לשיר!! אני מאוד אוהבת לשיר ועושה את זה מדהים, הייתי רוצה ללמוד פיתוח קול.... איך את מפנקת את עצמך? - אמבטיות חמות, רק שלא זכור לי מתי עשיתי זאת לאחרונה....... מה היית משנה אצלך? - את המשקל (בתהליך
) מה הדבר הראשון שאת מסתכלת עליו בגבר? - עיניים , מתה על עיניים מדברות , אני צריכה לידי מישהו שידבר איתי במבטים שלו, כי גם אני כזאת. מה הספר הכי יפה שקראת? - הגשרים על מחוז מדיסון מה הסרט הכי יפה שראית? - הרדוף לבן עם מה קשה לך להתמודד? - עם מוות. מה מוציא אותך מהכלים? - שקרים למי היית מחטיפה סטירה?- חחחח לשאלה הזו חיכיתי אבל לא יכולה לעשות אאוטינג לחברה (שהייתה) קרובה שלי וטענה שאני מנסה לגנוב לה את בן הזוג המכוער והגוץ שלה
למי קשה לך לסלוח? - לגרוש שלי. ממה את פוחדת? - שאגיע למצב שלא אוכל לספק לילדים שלי את צרכיהם מה את לא אוהבת לעשות? - כלים. מה נותן לך תחושת ביטחון? - הצצות במראה בזמן האחרון
זה לא שאני מסתובבת עם חזה נפוח מגאווה "עשיתי זאת ואני נראית מדהים"
מה התכונה הדומיננטית שלך? - טוב לב, רצון לעזור לאיזה רגע בחיים היית רוצה לחזור? - לרגע שהבן שלי קרא את הדרשה בחגיגת בר המצווה שלו חגגנו בלי אבא שלו. מה הדבר שאת הכי שונאת בארץ? - לא יכולה להצביע על משהו ספציפי אני משוחדת מה את הכי אוהבת בארץ? - את העם החם שלנו לאיזה סדנה או טיפול היית הולך בכיף? - קאווצ'ינג ולפני סיום... מה שלומך? - הולך ומשתפר , תודה ששאלת

שמתן ../images/Emo23.gif שכמעט כולן כאן לא אוהבות לנקות או לעשות כלים או כל דבר אחר שקשור בעבודות הבית? נכון שזה פשוט מ-ב-א-ס שתמיד צריך לעשות את זה ולרוב אין מישהו שיעשה את זה במקומנו?? (ובעודי מדברת אני מחכה לעוזרת השבועית שלי.. ../images/Emo6.gif לא יכולה לחיות בלעדיה, כשהיא מבריזה אני נכנסת לדכאון). למרות שאני "מבוגרת" כבר כמה וכמה וכמה שנים, ובעלת בית וכו' וכו' וכו', עדיין לא מצליחה להתרגל/לקבל את העניין הזה. ממש מבאס לדעתי ועובדה שכולן כאן לא אוהבות את זה.

רגב ת

New member
מדובר בפעולות מעצבות שחוזרות על עצמן

והבעלים גם חוזרים על עצמם(ולא עוזרים יותר מדי)

קרמבו 112

New member
../images/Emo6.gifעונה מאוחר כי בתור אחת שסובלת מקשב וריכוז

השאלון בהתחלה ניראה לי כבד כבד כבד עליי ....חחחחחחחחחחחח אז מתחילה: לפי הסדר 1.רציתי להיות וטרינרית/או שוטרת יצא שוטרת בסוף 2.כינו אותי נמש בגלל הנמשיםהרבים שיש לי ואני לא גינגית 3.רוצה להיות מאושרת תמיד ומסופקת ללא קיטורים ותלונות השאר כבר יבוא מעצמו 4.גיבוריי ילדותי בילבי כמובן גם אני כמוה הייתי ועד היום מן תום בוי שובבה 5.מרגש אותי כל דבר טוב שקורה בעולם, מן ניסים כאלו שקוראים ואנשים טובים באמצע הדרך שעושים טוב אמיתי... 6.מצחיקים אותי עד דמעות הילדים שלי בייחוד הקטנצי'ק שיהיה בריא ילד פלא אמיתי 7.לאחרונה בכיתי המון בגלל ההריון שהתחיל לא כל כך אופטימי בגלל הבדיקות וכו' אבל עכשיו ברוך השם יש חיוך 8.חלום גדול להישאר נשואה לאיש היקר שלי עד יומי האחרון ושהוא יהיה מאוהב בי כך עד יומי האחרון 9.כישרון שהייתי רוצה שיהיה לי זה לדעת לשיר או לנגן ולייצור כמה שיותר שירים ומנגינות 10.מפנקת את עצמי במיקלחת טובה, כוס נס קפה טוב ועוגה משובחת, ומתנה לעצמי שאני קונה באותו יום 11.הייתי משנה אצלי קצת מההיפראקטיביות ומהמזג שלי שהוא דרום אמריקאי טיפוסי 12.דבר ראשון שאני רואה אצל הגבר זה הגובהה שלו והעיניים 13.קשה לי להתמודד עם הטמפרמנט שלי 14.סרט יפה שראיתי ואהבתי "סתיו בניו-יורק" 15.ספר שקראתי אין לי זמן לקרוא אפילו מגזין לאישה 16.מוציא אותי מהכלים שדברים משבשים להם לא כפי שתוכנן 17.מחטיפה סטירה לאף אחד אבל הורגת אולי אחד או שניים חחחחח סתם. 18.קשה לי לסלוח לאמא שלי אבל זה סיפור ארוך מאוד 19.פוחדת ממחלות שיפקדו חלילה את אחד מבני משפחתי או מתאונות דרכים 20.תכונה דומיננטית שלי יושר כנות חוסר צביעות וכמובן הטמפרמנט שלי הדרום אמריקאי שלי 21.הייתי הכי רוצה לחזור לתקופה בחיי של הטיולי טרמילים שלי לדרום אמריקה ולמיזרח 22.שונאת בארץ את הסיר לחץ 23.אוהבת בארץ את האוכל את היופי שלה של האנשים אצת הייחודיות שלנו הישראליים 24.תחושת ביטחון שלי זה המשפחה שלי הבית שלי החברים ומה שאני בתור בן אדם 25.לא אוהבת לתת דין וחשבון לאנשים אני חייה ותן לחיות 26. הייתי הולכת לסדנת בישול נגינה וקואצ'ינג 7. שלומי מצויים תודה רבה זהו סיימתי עד הסוף בחיי מגיע לי צל"ש

לילית462

New member
קבלי צל"ש - לא ידעתי שאת מ....

דרום אמריקה. במקור - נולדת שם, או שרק מההיסטוריה ?

קרמבו 112

New member
אני ילידת הארץ אבל אימי שתיהיה בריאה היא

ילידת פנמה שזה יותר נכון מרכז אמריקה אגב ארץ יפייפיה לא הרבה יותר גדולה מישראל אימי היא תערובת של סבא אינדיאני יליד המקור (כן איניאני אמיתי) ואמא יוצאת גרוש ספרד שילוב מעניים נכון לילית ואבי הוא תורכי אז משם הטמפרמנט שלי אגב מי דוברת ספרדית בפורום?

יעל י

New member
קרמבו...אולי גם אני...

מאנשי האותיות ההן גם לי היה נראה כבד בהתחלה ואני יותר ממך - עוד דילגתי על חלק מהשאלות - מה זה אומר עלי אחרי שאת יודעת על הבן שלי????

קרמבו 112

New member
קודם כל יקירתי את מקסימה זה מה שזה אומר

וחוץ מזה את רוצה פה בפורום שאני אגיד ?????????....
על עצמי אני יכולה לומר מה שאני רוצה
ואני גם יודעת שהבן שלי החמוד לא נפל רחוק מהעץ
בדרך כלל ברב המיקרים בתחום הזה של הקשב וריכוז כך הבנתי מכל המומחים
זה ירושה מאחד ההורים לילדים ...
כך שאת צריכה לעשות בדק בית רציני גם על עצמך וגם על בעלך בלי לפחד לפתוח הכל ואז אולי תגלי מי הוריש לבנך החמוד את ה"מתנות
" למינהן חחחחחחחחחחחחחח
אוהבת אותך
בחיי למדתי לקחת הכל בקלות בחיים האלו ולצחוק
על הכל זו הגישה הכי טובה ובריאה

"עכשיו אני.. כי ההוא הלך.."../images/Emo79.gif

מה רצית להיות כשהיית קטנה? בנקאית, הייתי משחקת בזה הרבה.. היום זה ממש לא הכיוון שלי
איך כינו אותך? דג
בחוץ הייתי שותקת ובבית הייתי מוציאה הכל
מה את רוצה להיות שתהיי גדולה? יש לי עוד זמן לחשוב
מי היו גיבורי ילדותך? דודו זר
ושאר חברי "פרפר נחמד"
ספרי חווית ילדות זכורה.. היינו עושים המון "על האש" עם כל המשפחה, פעם אחת ישבתי עם בת דודתי ליד האגם [אפרופו דגים
] והכנסנו את הרגליים לתוך המים, באיזשהו שלב מצאתי את עצמי טובעת בתוך המים המגעילים, עד שדוד שלי הגיע ומשך אותי משם, וכשכולם שיחקו כדורגל אני ישבתי עירומה, מחכה שהבגדים שלי יתביישו
מי / מה השפיע עליך? אחותי
הייתי הולכת אחריה כמו זנב.. ממש קוף אחרי בן אדם..
מה מרגש אותך? חברי אמת. לאור העבר הרעוע, היום כל חבר אמת שנכנס לי לחיים וממלא אותי באושר וחיוך - מרגש אותי.
מה מצחיק אותך? המשפחה שלי, החבר
מתי בכית לאחרונה? כשאחי הודיע לי שהוא מתחתן
מה החלום הגדול שלך? להרגיש שלמה עם עצמי
איזה כישרון היית רוצה שיהיה לך? ציור
איך את מפנקת את עצמך? כל בילוי עם החבר
בשבילי זה פינוק
מה היית משנה אצלך? הייתי מוסיפה קומץ של ביטחון
מה הדבר הראשון שאת מסתכלת עליו בגבר? הייתי אומרת טוסיק אבל.. פנים
מה הספר הכי יפה שקראת? אני לא קוראת הרבה [מתעייפת בקלות
] אבל אהבתי את באדולינה
מה הסרט הכי יפה שראית? היומן
עם מה קשה לך להתמודד? לפעמים עם הדברים שמגיעים לי.. אני מוותרת מהר מדיי לעצמי
מה מוציא אותך מהכלים? שקרנים.. קנאות.. רוע.. להמשיך
למי היית מחטיפה סטירה? למישהי שלא ממש התנהגה כמו שהגדירה את עצמה "חברה טובה"
למי קשה לך לסלוח? לבת דוד שלי.. היא פגעה בי כלכך שלפעמים קשה לי להבין שהיא משפחה שלי
ממה את פוחדת? מהנורא מכל
מה את לא אוהבת לעשות? לקום בבוקר
מה נותן לך תחושת ביטחון? הבחור
מה התכונה הדומיננטית שלך? לשגע את כל מי שנמצא מאחוריי ומצדדי
[בחברוּוּוּוּוּוּוּת
]
לאיזה רגע בחיים היית רוצה לחזור? שבועיים לפני שסבא שלי נפטר
מה הדבר שאת הכי שונאת בארץ? שכל אחד חושב שהוא בלאבוסט
מה את הכי אוהבת בארץ? שכמה שהיא קטנה, ברגע שנפגוש מישהו ששנינו מכירים נגיד "איזה עולם קטן"
לאיזה סדנה או טיפול היית הולך בכיף? ויפאסנה
ולפני סיום... מה שלומך? שלומי מצויין, במיוחד בגלל שעכשיו קיבלתי את הספר מהתחרות בפורום
הודגש באמצעות מדגישומטיק

לילית462

New member
זה משהו כמו..... תהיי יפה ותשתקי ../images/Emo8.gif

סדנאות רחניות ומדיטציה שבמהלכן שותקים ואסור לדבר - זה נמשך כמה ימים. נראה אותך שותקת לחצי יום - אני לא מסוגלת לסתום את הפה לשעה - תרתי משמע...

washi tashi

New member
גמני עונה (סליחה על האיחור)

מה רצית להיות כשהיית קטנה? רופאה איך כינו אותך? (שם המשפחה הקודם שלי) מה את רוצה להיות שתהיי גדולה? רופאה מי היו גיבורי ילדותך? מקגיוור, ואולי גם עפרה חזה (אבל בכיתה ג' כבר שכחתי ממנה) מה מרגש אותך? זר פרחים מפשושי בכל יום שישי. וגם ההפתעות שדובשני עושה לי מי מצחיק אותך? דובשני. ברור! מתי בכית לאחרונה? היום בערב. בעלי טס לחו"ל לשבועיים, לקחתי אותו לשדה ובכיתי בדרך חזרה, ורח"כ אמא שלי ירדה עליי רבע שעה בגלל ש"לדבש אין זמנים" "תינוק בן 8 חודשים לא צריך להתעורר בכלל בלילה" ועוד ועוד. הנה, בא לי לבכות עודפעם מה החלום הגדול שלך? להיות רופאה. כבר ציינתי את זה? איזה כישרון היית רוצה שיהיה לך? כשרון לשבת על התחת. בחיי, ה-ADD הזה... איך את מפנקת את עצמך? נהנית מאמבטיה ארוכה. לצערי, זה קרה רק 4 פעמים מאז שדבש נולד. (אבל אני עדיין מתקלחת!) מה היית משנה אצלך? את גודל הישבן. זה בסדר להגיד ישבן? מה הדבר הראשון שאת מסתכלת עליו בגבר? הפנים. עם דגש על השיניים. מה הספר הכי יפה שקראת? קראתי הרבה, אין לי פייבוריט. עכשיו אני קוראת את "הבושם" והוא נחמד פלוס. מה הסרט הכי יפה שראית? יש לי בלאקאאוט. (זה לא שם של סרט) עם מה קשה לך להתמודד? עם השאיבות המתישות בשתיים בלילה. מה מוציא אותך מהכלים? אנשים שעושים בלאגן על הכביש. היה לי חבר שנהרג בתאונה ומאז אני היסטרית. למי היית מחטיפה סטירה? אני? אני טיפוס לא-אלים! (עאלק!) למי קשה לך לסלוח? יש לי רשימה ארוכה ממה את פוחדת? מתאונות דרכים. מה את לא אוהבת לעשות? ספונג'ה (עוד משתמשים במילה הזאת?) מה נותן לך תחושת ביטחון? להיות בבית. עם פשושי ודבשי. מה התכונה הדומיננטית שלך? יש לי הרבה! (בעצם, אין לי) לאיזה רגע בחיים היית רוצה לחזור? הא? למה לחזור? אני בעד להסתכל קדימה מה הדבר שאת הכי שונאת בארץ? את ה ל ח ו ת
מה את הכי אוהבת בארץ? את החורף. לאיזה סדנה או טיפול היית הולך בכיף? לטיפול שיאצו. כיף כיף כיף ולפני סיום... מה שלומך? עייפים אך רצוצים. לילה טוב

לילית462

New member
נהדרת ! ../images/Emo24.gif (-D

אפשר להגיד ישבן, אפשר גם תחת, אומרים ספונג'ה מה לא ? מי שיחק בסרט הזה ? תזכירי לי

יעל י

New member
את ADD? נראה לי שגם בזה...

אנחנו יכולות לפתוח לנו פה קבוצת תמיכה קלה וקטנה... האמצעי שלי ADHD מאד מאד לא קל.

יומטוב5

New member
יעלי נראה לי שגם אני יכולה

להצטרף לקבוצת תמיכה שלךלמרות שלא עשיתי אבחון מעולם מי חשב על זה לפני מליון שנה פשוט אמרו "את יכולה ולא רוצה" אבל הילדים שלי כבר מאובחנים והרי הם היו צריכים לקבל את זה אבל אם כל הקשים לא היתי מחליפה אותם באף אחד אחר הם פשוט האושר של חיי

יעל י

New member
גם אני.האמצעי כן וגם הפיצקל'ה אני חושבת

הוא עוד קטן לאיבחון... ברוכה הבאה למועדון.

אם אתן רוצות אני יכולה לעזור מהצד השני..../images/Emo6.gif אני מאבחנת לקויות למידה... בסוף איכשהו תמיד מגיעים לנושא הזה

למעלה