שאלון

לילית462

New member
../images/Emo24.gifמצטערת, מה עם עדשות חד פעמיות

במשך תקופות לא קצרות הייתי משתמשת כשהיה נמאס לי מהמשקפים, אחרי שניסיתי את כל סוגי העדשות - קשות, רכות, נושמות ומדברות ולא הסתדרתי עם אף זוג, גם לא עם אלו שעלו אלפי שקלים, רק החד פעמיות היו לי נוחות. ממש נהנתי מהם.

עונהגגם בכייף מלבד שאלה אחת

יש שאלות שלא אענה עליהן. מה רצית להיות כשהיית קטנה - אחות בבית חולים מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה - ציירת מי היו גיבורי ילדותך - הדמויות בספרים של אריך קסטנר בעיקר אורה הכפולה לא זוכרת חווית ילדות מסויימת מי השפיע עלי - סבא שלי מצד אמא שלי מה מרגש אותי - החיוך של שלושת הנסיכות כשמעירים אותן בבוקר מה מצחיק אותי - השטויות שהבנות שלי עושות במודע מתי בכיתי לאחרונה - כשאבא שלי וסבא שלי נפטרו אחד אחרי השני באותה שנה כמעט מה החלום שלי - לפתוח חנות סריגה איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך - לדעת לנגן על פסנתר כמו הבכורה שלי איך את מפנקת את עצמך - באמבטיית קצף מה היית משנה אצלך - את גודל הציצי והבטן מה הדבר הראשון שמסתכלת בגבר - העיניים שלו מה הספר הכי יפה שקראת - הצד העמוק של האוקיינוס מה הסרט הכי יפה שראית - הצד העמוק של האוקיינוס עם מה קשה לך להתמודד - עם השיעורים של כיתה א' והבת שלי שהיא קצת קשת הבנה מה מוציא אותך מהכלים - הבת שלי עם השיעורים למי היית מחטיפה סטירה - לאולמרט ברק ולאלה שגמרו את אבא שלי בעבודה שלו למי קשה לך לסלוח - לאלה שגרמו לאבא שלי לחטוף התקף לב ממה את פוחדת - מהשיחות עם מנהל הבנק או הפקידה שלו מה את לא אוהבת לעשות - עבודות בית וגיהוץ מה נותן לך תחושת בטחון - הרבה דברים מה התכונה הכי דומיננטית שלך - היצירתיות שלי לאיזה רגע בחיים היית רוצה לחזור - לשבוע לפני מותו של אבי מה הדבר שאת הכי שונאת בארץ - אין כזה לאיזה סדנא או טיפול היית הולכת בכייף - ללמוד לעשות רייקי שלומי - בד"כ בסדר עכשיו יש שפעת.

תודה. אנחנו צוחקים במשפחה

שאנחנו רק משפחה של בנות סבתות, דודות, אחיות ואין גברים מלבד האבות של הילדים שלי ושל גיסתי.

לפני שעונה...

אתן מדהימות אותי בפתיחות ובשיתוף - כל הכבוד!כנראה שבאמת מצאתן בית. מה רצית להיות כשהיית קטנה?קופאית, פקידה בבנק ( מדהים, השאיפות שלי בתור ילדה) איך כינו אותך? טיטה, טולטול מה את רוצה להיות שתהיי גדולה? מדריכת אירובי "שמפוצצת" במתאמנים. מי היו גיבורי ילדותך?לא זכור לי , הייתי עסוקה בדברים אחרים "בילדות" ספרי חווית ילדות זכורה..אמא שלי מבשלת ואבא שלי נעמד מאחוריה ומלטף לה את הטוסיק - בין היחידה החיובית. מי / מה השפיע עליך? אמא שלי ולא לטובה מה מרגש אותך? חופות בחתונות, הבנות שלי כשהן מדברות על אבא שלי שנפטר לפני שנה ושלושה חודשים ( האבא שבזכותו התחלתי את הדיאטה) מה מצחיק אותך? הבנות שלי, לגמרי! מתי בכית לאחרונה? כמעט כל יום מאז שאבא שלי נפטר. מה החלום הגדול שלך? הראשון המציאותי להיות מדריכת אירובי מצוינת והשני הלא מציאותי שיחת פרידה של שעה עם אבא שלי איזה כישרון היית רוצה שיהיה לך?תפירה איך את מפנקת את עצמך? ספורט- שכרגע נבצר ממני לבצעו עקב דלקת בעקב- מה שקורה שמגזימים... מה היית משנה אצלך? הייתי שמחה להיות רכה יותר, להתרגז פחות הייתי שמחה לוותר על השליטה שאני מחזיקה בה בשיניים. מה הדבר הראשון שאת מסתכלת עליו בגבר? ביטחון עצמי מה הספר הכי יפה שקראת? פרא- גבי ניצן מה הסרט הכי יפה שראית?קולד מאונטיין עם מה קשה לך להתמודד? עם האובדן עם הידיעה הברורה שאבא שלי לא יחזור ועם הגעגועים הלא ממומשים אליו. הוא היה מגניב לאללה. מה מוציא אותך מהכלים?רוע למי היית מחטיפה סטירה? או- אה. למורה שלי מכיתה ג' שהיתה מעמידה אותי מול כל הכיתה ומסרקת אותי שאני לא אראה כמו פרא אדם ( ההורים שלי היו בתהליכי גירושין גרתי עם אבא שלי הוא לא ממש ידע לעשות לי צמות...)בקיצור עדנה זגר , הזהרי! למי קשה לך לסלוח? לכל מי ש"דאג" שלאבא שלי תהיה שנה קשה לפני שנפטר ממה את פוחדת?רק ממות הקרובים לי מה את לא אוהבת לעשות? לנקות מה נותן לך תחושת ביטחון? בעלי היקר. מה התכונה הדומיננטית שלך? קשיחות לאיזה רגע בחיים היית רוצה לחזור? לכל רגע שבו היינו כל המשפחה יחד ואבא שלי היה מאושר. מה הדבר שאת הכי שונאת בארץ? האגרסיביות שיוצאת מכולנו בשנייה, "נדלקים" ברגע ואח"כ "סוחבים" את זה מה את הכי אוהבת בארץ? החום, העצות, כמו משפחה אחת גדולה. לאיזה סדנה או טיפול היית הולך בכיף? "מסע בשביל הנשמה" של ליאה ארד- סדנת המשך ולפני סיום... מה שלומך? היום סבבה!

לילית462

New member
../images/Emo124.gifעדיין מחכים שתעמיקי, ולא רק את ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

כל מי שלא ענתה, בנות איפה הרוח הספורטיבית, אתן לא חייבות לענות על כל השאלות אם לא בא לכן, אבל בואו תשתפו שנכיר אתכן יותר טוב

אז אחרי שקראתי את של כולן, אפשר גם? מה רצית להיות כשהיית קטנה? מורה, ואחר כך עיתונאית ואחר כך משוררת.. איך כינו אותך?"דובונלה" (באמת מעניין אם זה קשור לתסביכי המשקל ולהפרעות האכילה שלי אחר כך...../images/Emo6.gif) מה את רוצה להיות שתהיי גדולה? סופרת. אבל אין סיכוי שזה יקרה. מי היו גיבורי ילדותך? פצפונת ואנטון, אמיל והבלשים, הבנות מהתאומות שהתחלפו (שכחתי עכשיו את שם הספר) ספרי חווית ילדות זכורה.. קשה לבחור. אבחר דווקא חווית התבגרות - ארוחות ערב ביום שישי עם סבי וסבתי, רק אני והם, מספרת להם על השבוע שעבר עליי מי / מה השפיע עליך? אני חוששת שכל מי שאי פעם התעטש לידי השפיע עליי... מה מרגש אותך? הבן שלי שאומר לי "אמא, אני אוהב אותך המון המון" מה מצחיק אותך? הבן שלי ("אמא, למה החתול קטן? הוא לא אכל עוף??") מתי בכית לאחרונה? ביום שבת בבוקר. הבן שלי קם בשש, ופשוט בכיתי מעייפות. עוברת עליי תקופה קשה לאחרונה עם הרבה הרבה חסכי שינה. מה החלום הגדול שלך? להיות רגועה, מאושרת ולישון צהריים כל כיום איזה כישרון היית רוצה שיהיה לך? לצייר. נתקעתי בגיל חמש בערך מבחינת איכות הציור שלי. איך את מפנקת את עצמך? אחר צהריים שקט, עם כוס קפה וספר. לצערי זה לא קורה יותר מדי לאחרונה. מה היית משנה אצלך? חושבת לפני שמדברת. וגם מצמצמת את הפער בין הבטחון העצמי האמיתי שלי לבין איך שזה נראה לאנשים מבחוץ מה הדבר הראשון שאת מסתכלת עליו בגבר? מי מסתכל על גברים בכלל? ../images/Emo6.gif מה הספר הכי יפה שקראת? 100 שנות בדידות (וסליחה על הקיטשיות, אבל זה הספר האהוב עליי, ואני די תולעת) מה הסרט הכי יפה שראית? סינמה פרדיסו (סרט ישן אבל בלתי נשכח) עם מה קשה לך להתמודד? ידיעת המוות מה מוציא אותך מהכלים? חוסר התחשבות, חוסר אכפתיות, גישת "אני ואני ואני" למי היית מחטיפה סטירה? לכל אלו מלמעלה למי קשה לך לסלוח? אני מניחה שלהורים שלי ממה את פוחדת? מהמוות מה את לא אוהבת לעשות? לתפור, בעיקר כפתורים מה נותן לך תחושת ביטחון? הכרה בעבודה, תודה של הורים על עבודתי מה התכונה הדומיננטית שלך? ישירות וחוסר צביעות. אני בכלל בחורה דומיננטית למדי.. לאיזה רגע בחיים היית רוצה לחזור? לארוחת ערב עם סבי וסבתי, לפני שסבי נפטר ולפני שהתפרץ האלצהיימר אצל סבתי מה הדבר שאת הכי שונאת בארץ? את ה"מגיע לי" מה את הכי אוהבת בארץ? שלפעמים לאנשים גם אכפת לאיזה סדנה או טיפול היית הולך בכיף? מסאז'. בא לי מסאז'. וגם בא לי איזו שיחה עם הפסיכולוגית שלי לשעבר. בעצם, אולי כמה שיחות... ולפני סיום... מה שלומך? עייפה אבל אופטימית ../images/Emo13.gif

לילית462

New member
../images/Emo24.gif מקסים, חייבת להגיב קצת

הכינוי - מעליב ברמות. לי היה כינוי בבית שעד היום אני לא מסוגלת להגיד בקול רם, הפסיכולוגית שלי יודעת שזה הדבר היחיד שאני לא מוכנה לספר לה,, ושלעולם גם לא אספר, לאף אחד !!! אילו צלקות נפשיות הכינוי הזה הותיר בי..... למה שלא תהיי סופרת ? אם יש לך כשרון כתיבה, סדנאות כתיבה יוצרת יכולות להוציא ממך דברים שלא ידעת שיש בך. אני כותבת בימים אלו (כבר כמה חודשים טובים) את הרומאן הראשון שלי - מה יהיה איתו בסוף - למי אכפת, העיקר שאני יוצרת משהו עבור עצמי. בהנות המתחלפות הן אורה הכפולה, באחת הגרסאות הקולנואיות לינדסי לוהן משחקת אותן - תארו מה יצא מהילדה החמודה והג'ינג'ית...
על סבא וסבתא ולגבי הפסיכולוגית - אם זה משהו שאת כל כך רוצה למה שלא תעשי ?

נכון, אורה הכפולה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ממש מאשימה את שעת הלילה המאוחרת ואת עייפותי ההולכת וגוברת, הרי קראתי את הספר הזה עשרות פעמים במהלך ילדותי. אחד הספרים הכי הכי אהובים עלי, שתמיד גרמו לי לרצות שגם ההורים שלי יפרדו ../images/Emo6.gif למה שלא אהיה סופרת? בעיקר כי אני לא מרגישה שיש לי משהו חשוב להגיד. כתולעת ספרים מאז גיל 5 בערך הגעתי למסקנה שלא כותבים ספר אם אין לך מה להגיד. לא יודעת מה כבר יש לי להגיד שעוד לא נאמר, אז בינתיים מסתפקת בלקרוא הרבה מילים של אחרים ולרוב לא נהנית פחות. סדנה לכתיבה יוצרת זה בהחלט בתוכנית, אבל האמת שגם ככה אין לי זמן לנשום בשנים האחרונות, אז בלית ברירה נשאיר את הסדנאות לפנסיה.. (עם עוד הרבה תוכניות שלי ../images/Emo6.gif) לגבי הפסיכולוגית..אוף, אלף ואחת סיבות, בעיקר של כסף ולו"ז. יום אחד לא תהיה ברירה ואז נחזור.. תודה על הקריאה המעמיקה ועל התגובות מחממות ה - ../images/Emo23.gif

יעל י

New member
טוב,דבר אשון - אתן מדהימות בעיני...

אני מתחילה לענות,גרועה בפתיחות לגבי עצמי אבל מנסה... **מה רצית להיות כשהיית קטנה? - וטרינרית. היום אני לא סובלת בע"ח. **איך כינו אותך? - יעלי. **מה את רוצה להיות שתהיי גדולה? - מחפשת את עצמי. כאמור התחלתי ללמוד שעווה,גבות בניית ציפורניים. מקווה להוסיף עוד מהתחום ולאהוב. **מי היו גיבורי ילדותך? - גיבור לא אבל המוערץ עלי - דייויד ברוזה. **ספרי חווית ילדות זכורה.. - שהודיעו לי שסבא שלי נפטר. זוכרת טוב טוב טוב והייתי בת 6. **מי / מה השפיע עליך? - הוריי ולא דווקא לטובה. **מה מרגש אותך? - חתונות. **מה מצחיק אותך? - יש לי חוש הומור ללא הומור. כלומר צריך הרבה מאמץ להצחיק אותי.יבשה... **מתי בכית לאחרונה? - אתמול. אני עכשיו בעיכול של מה שקרה לנו בסופשבוע באשקלון ומקרה שדרות השפיע עלי קשה לאור מה שראו בטלויזיה. **מה החלום הגדול שלך? - לרזות **איזה כישרון היית רוצה שיהיה לך? - לנהל בקלות "סמול טוק" ולהיות עם יותר בטחון עצמי **איך את מפנקת את עצמך? - שינה.קינוח טוב.טיפוח עצמי. **היית משנה אצלך? - רוצה את הכשרון מהשאלה הקודמת. **מה הדבר הראשון שאת מסתכלת עליו בגבר? - שפתיים **הספר הכי יפה שקראת? - אין לי מושג איך היא עושה את זה (שזה היה רלוונטי לי) **עם מה קשה לך להתמודד? - עם עצמי (בלי לפרט) **מה מוציא אותך מהכלים? - הרבה. אני טיפוס עצבני אבל נרגעת מהר. **ממה את פוחדת? - ממחלות,תאונות ומצבים ללא מוצא. **מה את לא אוהבת לעשות? - לנקות **מה נותן לך תחושת ביטחון? - אין לי אבל סכף נותן ביטחון. בעלי. **לאיזה סדנה או טיפול היית הולך בכיף? - זוגית ולפני סיום... מה שלומך? סביר הערה - היה קשה...

לילית462

New member
../images/Emo24.gif את רואה שאם את רוצה את יכולה

המון
על כל מה שעברתם בשבועות האחרונים

יומטוב5

New member
גם אני הנסה

מה רציתי להיות אחות נשאר בגדר חלום כי לא היה תקציב אמא שלי חשבה שזה מצחיק והיתה קוראת בתקופה שהיה לי שיער קצר יואל אני בזמנו לא צחקתי בכלל מה רוצה להיות כאגדל מעצבת או מעצבת גרפי ולהצליח לא זוכרת גיבור ילדות חוץ מאבי היקר אן לי כרגע זכרות ילדות בולט אני מתרגשת מסרט רומנתי ספר טוב ובמיוחד מהרגעים הקטנים בחיים אם הילדים מילה טובה או מצחיקה התיכשות שלה לדבר שאני רוצה וכוי.. אין לי חוש הומר בכלל כלום אני הפוכה בוכה משטויות טקסים של נילדים מסיבות ובדברים גדולים ורצינים אני לא מצלחה לבכות החלום שלי שהבנים שלי יסתדרו בחיים והיהו מאושרים וגם טיול מסביב לעולם אחרי הפנסיה כישרון שאני רוצה ללמוד שפות כיום יש ליפחד ממילה באנגלית פינוק ספר טוב וכוס קפה ומדי פעם מסאז אני קוראת המון ספרים בילדותי אהבתי את אורי מזמן לא ראיתי סרט מיוחד קשה לי להתמוד אם חוסר הרצון של הבנים שלי להשקיע בלימודים אני שונת אנשים שמשקרים לי או מתערבים לי בחיים זה מוציא אותי מהכלים למי היתי מחטיפה סטירה יש 2 בלי שמות רופא נשים שחשבשהוא והיושב מרומים יש להם אותה סמכות ולידידה שיתברר בסוף שהיא בעצם יותר דומנ לרחב מסיפור יריחו ולהם גם קשה לי לסלוח פוחדת ממות של אנים קרובים לא אוהבת לקפל כביסה תחושת ביטחון נותנות לי 2 חברות מאד טובות התכונה הדומיננתית שלי ואני לא אוהבת אותה חוסר ביטחון עצמי וקושי להתחבר אנשים האיתי לראות אבא שלי שוב אני אוהבת את הארץ הזאת לטוב ולרע וללא תנאים פשוט אוהבת לסדנא של ציור ומה שלומי נהדר

לילית462

New member
עונה שוב - הפעם בלי שמות של אנשים שהם @#$&

עונה שוב, כי את התשובות המקוריות שלי נאלצתי למחוק. למה ? הפלא ופלא כנראה אחת מאלה שאני רוצה להטיף להן סטירה (אולי שתיהן) קראה את מה שכתבתי והתלוננה על הכפשה / הוצאת דיבה. סבבה, מחקתי את ההודעה. (בסוגרים אני אגיד שאפשר לפנות אלי או אל יעלי בשביל למחוק ולא צריך לרוץ להנהלת הפורומים שיושבת וצוקחת מהאומללה שמפחדת שידעו איזה חרא של בן-אדם היא וכותבת תלונות שימחקו את השם שלה. מה רצית להיות כשהיית קטנה? סופרת או שתהיה לי חנות ספרים. איך כינו אותך? 'צופית' שם חיבה שאמא שלי המציאה לי בעקבות ספר שמאוד אהבתי לקרוא 'מכתבים לצופיה' מה את רוצה להיות שתהיי גדולה? סופרת מי היו גיבורי ילדותך? ארדנה ארזי ווונדר וומן - girl power ספרי חווית ילדות זכורה.. לא ממש בא לי מי / מה השפיע עליך? ספרים וסיפורים על אנשים שהתעלו על עצמם ועשו את הלא יאמן. מה מרגש אותך? הבנות שלי, כשאנשים עושים את הלא יאמן (לחיוב כמובן) מה מצחיק אותך? אח שלי הקטן קורע אותי מצחוק. מתי בכית לאחרונה? אתמול (ככה זה שמעדכנים) מה החלום הגדול שלך? שאני והיקרים לי נהיה מאושרים ושמחים בחלקנו. איזה כישרון היית רוצה שיהיה לך? שפות או נגינה - שני כשרונות שדורשים השקעה שלא בא לי. איך את מפנקת את עצמך? פדיקור מניקור כל שבועיים, מסאג'ם ובכלל אוהבת לטפח את עצמי. מה היית משנה אצלך? קצת יותר טאקט - מסתבר שזה בדיוק מה שאני צריכה לשנות, ולראיה ההודעה המקורית שנמחקה. מה הדבר הראשון שאת מסתכלת עליו בגבר? לא מסתכלת על משהו ספציפי אלא על החבילה כולה, חוצמזה לא ממש מסתכלת... מה הספר הכי יפה שקראת? קשה לבחור.. מה הסרט הכי יפה שראית? שוב לא יכולה לבחור אחד עם מה קשה לך להתמודד? עם קטנוניות, בוגדנות וחוסר אונים. מה מוציא אותך מהכלים? כשאנשים עושים את עצמם, לא לוקחים אחריות, לא מכבדים אחרים - ובמיוחד מוציא אותי מהכלים שהאנשים הקטנים האלו מצליחים להוציא אותי מהכלים. למי היית מחטיפה סטירה?
כאמור לשתיים הפעם בלי שמות... כידוע אני חיה בקמפלה באוגנדה, חיו כאן בעבר שתי בחורות עם המשפחות שלהן. הראשונה בהמה שלא מהעולם הזה חשבה שהשמש זורחת מהתחת שלה (הענק
)שקרנית, קמצנית, רכלנית, סכסכנית וכנראה גם גנבת - השם המלא שמור במערכת. השניה בחורה שקראה לי 'אחותי' שהכנסתי לביתי ולליבי וקמה והלכה מכאן בלי להגיד שלום, בלי להיפרד בלי להסביר - כמו גנב בלילה. בדיעבד מסתבר שגם היא שקרנית, סכסכנית, תככנית ובוגדנית. לא יכולה להגיד שהיא תקעה לי סכין בגב, היא תקעה לי אותו ישר ללב עם השקרים שהיא הפיצה עלי. שוב השם המלא שמור במערכת. לשמחתי שתי הנשים האלו גורשו מכאן בבושת פנים, הבעלים שלהן איבדו את מקום עבודתם ולא סתם. למדתי שיעור גדול בחיים משתי הבנות האלו - איבדתי איזשהי תמימות שהיתה לי לגבי חברות, וחבל.
למי קשה לך לסלוח? כנראה לאמא שלי ממה את פוחדת? מלטאות ונחשים שהחתולות שלי מביאות לי מתנה מה את לא אוהבת לעשות? לא עושה מה שלא אוהבת מה נותן לך תחושת ביטחון? בעלי מה התכונה הדומיננטית שלך? אסרטביות לאיזה רגע בחיים היית רוצה לחזור? לא חוזרת אחורה ! מה הדבר שאת הכי שונאת בארץ? הרבה, בגלל זה אני לא חיה בישראל. בעיקר את המתח התמידי. מה את הכי אוהבת בארץ? חברות, בתי קפה, חנויות שאין בשום מקום אחר בעולם לאיזה סדנה או טיפול היית הולך בכיף? חוזרת לפסיכולוגית האהובה שלי שהצילה את חיי, הולכת לשיעורי ימימה. ולפני סיום... מה שלומך? מ ע ו ל ה !

jesie12

New member
נורא קל לאהוב אותך מבלי להכיר אותך באמת

מאוד אוהבת כנות. ומכירה המון שלא מסוגלים לה......

אני לא מאמינה... וגם כאב לי מאוד לשמוע. אני חושבת שזה נכון לגבי כולנו - החוויות שלעולם לא נשכח הן חברות שאכזבו, בגדו, הדהימו בכמה שטעינו לגביהן. מקווה שלמרות הכול עדיין הצלחת לשמור על אמונה בסיסית מסוימת בבני אדם. ואגב, מה זה שיעורי ימימה??? (רציתי לשאול גם בפעם הראשונה אבל שחכתי.. ../images/Emo6.gif)

לילית462

New member
תאמיני, בלי האמונה צאסקה לא היתה אוכלת אותה

לא איבדתי את האמונה הבסיסית שלי בבני אדם, אני אדם שנותן אמון יחסית בקלות. משתדלת להיות נדיבה, טובה ופתוחה - ודווקה בגלל זה כשבוגדים זה עוד יותר כואב. שיעורי ימימה - שיטת לימוד לחשיבה הכרתית אני מקווה שאני לא מטעה מדובר בלמידה של טקסטים שנכתבו מפי ימימה אביטל ז"ל. אישה שכנראה היתה בעלת עוצמות מדהימות, רמה רוחנית גבוהה והבנה מעמיקה של נפש האדם. פסיכולוגית בהשכלתה שדיברה על נושאים שונים. לימוד הטקסטים מאפשר להגיע לחשיבה הכרתית שמביאה לחיים טובים יותר, קלים יותר, פשוטים יותר. את יכולה לקרוא כאן : http://www.yemima.co.il/yemimasite/index.aspx

יומטוב5

New member
לא מכירה אותך אישית קר מהפורום

אבל לדעתי את מדהימה ולגבי 2 הבחורות פשוט אין מילים גם אני נפלתי על אחת שהיתי שתוריד בשבלי את הירח והכוכבים והתברר שרצתה את בעלי בשבילה יום טוב

למעלה