לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79187,918 עוקבים אודות עסקים

פורום אמהות ומרזות

אמהות ומרזות הוא פורום שבו אמהות חדשות, ישנות וגם אמהות שבדרך יכולות לתמוך ולהיתמך בתהליך של הרזיה, אכילה שפויה, שקולה ובריאה. כולנו שואפות לשמור על גוף חטוב ואורח חיים בריא, אבל לא תמיד יש לנו פנאי או שאנחנו לא יודעות איך, גם כשיש לנו את הזמן והידע המתאים לא תמיד אנחנו מקבלות את התמיכה שאנחנו צריכות. אימוץ אורח חיים בריא הוא תהליך הדורש משמעת, סבלנות ,זמן והמון משאבים של תמיכה. ב'אמהות ומרזות' כל אחת מאיתנו יכולה למצוא התמיכה שהיא צריכה מאוזן קשבת דרך חיבוק חם ועד לטיפים ועיצות איך להתמיד ולהצליח להגשים את השאיפות שלה. כמובן שנפטפט ונקשקש גם על כל דבר אחר שקשור לנו האמהות, כי דרך המזון, הבישול וההאכלה, אנחנו מעניקות מעצמנו את עצמנו לאלו שאנחנו אוהבות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אמהות ומרזות

אמהות ומרזות הוא פורום שבו אמהות חדשות, ישנות וגם אמהות שבדרך יכולות לתמוך ולהיתמך בתהליך של הרזיה, אכילה שפויה, שקולה ובריאה. כולנו שואפות לשמור על גוף חטוב ואורח חיים בריא, אבל לא תמיד יש לנו פנאי או שאנחנו לא יודעות איך, גם כשיש לנו את הזמן והידע המתאים לא תמיד אנחנו מקבלות את התמיכה שאנחנו צריכות. אימוץ אורח חיים בריא הוא תהליך הדורש משמעת, סבלנות ,זמן והמון משאבים של תמיכה. ב'אמהות ומרזות' כל אחת מאיתנו יכולה למצוא התמיכה שהיא צריכה מאוזן קשבת דרך חיבוק חם ועד לטיפים ועיצות איך להתמיד ולהצליח להגשים את השאיפות שלה. כמובן שנפטפט ונקשקש גם על כל דבר אחר שקשור לנו האמהות, כי דרך המזון, הבישול וההאכלה, אנחנו מעניקות מעצמנו את עצמנו לאלו שאנחנו אוהבות.

לצפיה ב-'תחרות הסיפור המצחיק / מביך ב-י-ו-ת-ר'
תחרות הסיפור המצחיק / מביך ב-י-ו-ת-ר
<< ההודעה הנוכחית
07/02/2008 | 12:53
42
34
לצפיה ב-'תחרות הסיפור המביך / המצחיק ב-י-ו-ת-ר'
תחרות הסיפור המביך / המצחיק ב-י-ו-ת-ר
04/02/2008 | 12:27
37
29
אני שמחה לפתוח תחרות חדשה.

נושא התחרות הוא מקרה מצחיק או מביך שקשור לדיאטה (איך לא)

שתפו אותנו בסיפורים מצחיקים ובחוויות מביכות שלכן עד 10.2.08

הסיפור המצחיק ביותר יזכה את בעליו בספר מתנת ידיעות ספרים –
'הדרך הקלה לרדת במשקל' מאת אלן קאר

על הספר :
לרדת במשקל, בלי דיאטה, בלי ספירת קלוריות, בלי פעילות גופנית מיוחדת ובלי שימוש בכוח הרצון
הדרך הקלה לרדת במשקל של אלן קאר, מאפשרת לכם ליהנות מאוכל מגוון, לאכול כמה שתרצו וגם לרדת במשקל
לאכול את המזונות האוהבים עליכם
לנהוג בהתאם לאינסטינקטים הטבעיים שלכם
לא לחוש רגשות אשם וחרטה
ליהנות מטעמם של מזונות טריים
להיפטר ממחלות של מערכת העיכול
ללמוד לחנך מחדש את חוש הטעם שלכם
לתת לתאבון להדריך אתכם
היופי בדרך הקלה לרדת במשקל הוא שאתם לא עושים דיאטה, אתם פשוט משנים את הרגלי האכילה שלכם. ברגע שאתם מתחילים בתוכנית כבר פתרתם את בעיית המשקל שלכם...

אז למה אתן מחכות, השחיזו את המקלדות, וצאו לדרך !

תקנון התחרות
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'מה אין לכם סיפורים, אני אתחיל'
מה אין לכם סיפורים, אני אתחיל
05/02/2008 | 10:18
11
6
או שאולי אתן לא רוצות את הפרס....

אני אתחיל :

לפני בערך שלוש שנים נסיתי להתשמש בתרופת ההרזיה 'קסניקל'. למי שלא מכירה מדובר על תרופה שלוקחים שלוש פעמים ביום לפני ארוחות והיא מונעת ספיגה של שומנים במערכת העיכול.
אבל השומנים שנאכלו צריכים לצאת איכשהו - אז הם יוצאים... ואין על זה יותר מידי שליטה.
כך שערב אחד בעודי יושבת עם בעלי בסלון וצופה בטלויזיה, אני מרגישה חום מוזר בחלק האחורי של הגוף שלי (זה השמן מידי והעגול מידי).
מבט חטוף מראה לי שמסביבי נוצרה שלולית... מדובר ב(ותסלחו לי על התאורים אבל זה תחרות הסיפור המביך) מדובר ביציאה נוזלית לחלוטין בטקסוטרה של שמן.
הפדיחה העצומה מול בעלי.... חצי צרה.
אבל גרנו בבית דירות עם עוזרת בית מטעם הבנין. אחרי כמה ימים היא אומרת לי 'גברת אני לא יודעת מה זה הלכלוך הזה, אבל אני לא מצליחה להוציא את הכתם מהספה' כמובן שאת הכרית הנ"ל היה צריך לרפד מחדש....
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'YYYYY'
YYYYY
05/02/2008 | 10:20
8
10
שמעתי המון סיפורים מביכים על קסניקל
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'עכשיו אני...שם הסיפור "הראש השמן"'
עכשיו אני...שם הסיפור "הראש השמן"
05/02/2008 | 14:08
7
3
אגב זה סיפור אמיתי שאני מספרת לאנשים רזים שלא מבינים את הראש השמן.....

בהריון ראשון איבדתי את העובר ואני בחודש חמישי. עקב חוסר התפתחותו ..למעשה הייתה זו לידה מוקדמת...אם כל מה שכרוך בלידה צירים במשך שעות...שלאחר מכן ילדתי עובר שאפילו לא נתנו לי לראותו ומה היה מינו.....
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'שעות ארוכות הייתי בחדר לידה'
שעות ארוכות הייתי בחדר לידה
05/02/2008 | 14:16
6
3
בערב הייתי מותשת מדוכאת אך....תאבוני לא נדם..כן...הייתי גם רעבה..וכך גם נרדמתי..עייפה, עצובה, ורעבה....

בהריון הבא מאחר ולא ידעו מה הסיבה להפלה הוחלט לאעבור התיל להגנת העובר שנקרא "סרקלג" תפירת צאוור הרחם עד לסמוך ללידה...

ואכן ההריון עבר בשלום...בשבוע 37 הוזמנתי למחלקת נשים על מנת לפתוח את התפר....וילדתי את בכורי נמרוד..[כיום בן 30].
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'גם הפעם חזרתי מחדר ניתוח בשעות אחר הצהריים'
גם הפעם חזרתי מחדר ניתוח בשעות אחר הצהריים
05/02/2008 | 14:19
5
4
והייתי אמורה להיות הצום כדי למנוע תסמינים שיכולים להופיע עקב חמרי ההרדמה...ושוב....נרדמתי ...נכון...רעבה....מה לעשות לי קשה מאוד להתמודד עם תחושת רעב ואני מייד דואגת [עד היום] לא להגיע לתחושה זו....
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'המשך....'
המשך....
05/02/2008 | 14:22
4
2
בהריון השלישי ...שוב תפירה אני בשבוע 14 מוכנה לתהליך...לא פוחדת כי כבר יש לי נסיון א בל ....מוטרדת...ולמה אני מוטרדת ...הטריד אותי באיזו שעה אני אמורה לעבור את התהליך..ואיפוא אני עומדת ברשימה של חדר ניתוח נשים...
משש בבוקר אני מפטרלת מול דלפק האחיות לדלות את האינפורמציה החשובה כל כך עבורי.....
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'המשך....האחיות כבר רצו להיפטר ממני הוציאו את'
המשך....האחיות כבר רצו להיפטר ממני הוציאו את
05/02/2008 | 14:25
3
1
הרשימה....אני מביטה ברשימה...יששששש אני ראשונה....לא בגלל שאני כזאת גיבורה ולא פוחדת....הסיבה היא אחרת...
אני מתעוררת ב12 בצהריים אחרי ההליך שעברתי לפני שאניפוקחת את עיני אפי מריח.....נכון..אוכל....זמן הגשת הצהריים..."למזלי, הייתה כח עזר שלא ידעה שאני אמורה להיות בצום מספר שעות והניחה לפני מגש עם רוחת צהרים להזכירכם אני בצום מיום לפני משעות הערב המוקדמות]
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'ואנו השמנות הרי דואגות שחלילה לא ייזרק אוכל'
ואנו השמנות הרי דואגות שחלילה לא ייזרק אוכל
05/02/2008 | 14:30
2
4
לשווא...או חלילה יתקרר....ואחותכם ככה עם האינפוזיה...חצי שכיבה עוטה על הארוחה [לא אכלתי מערב קודם] ומשאירה רק עצם של הפולקע....כמובן שאחרי חצי שעה הוצאתי הכל..[ולא אמשיך בתאור]
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'בערב...ביקור רופאים...הרופא פונה אלי'
בערב...ביקור רופאים...הרופא פונה אלי
05/02/2008 | 14:33
1
2
ושואל נו? איך את מרגישה....ואני עונה .."ככה..ככה" ואז הרופא אומר" את נראית נורא חיוורת ...טוב...את יכולה להתחיל לשתות וממחר כלכלה רכה"

לכי ספרי לרופא שאת כבר בכלכלה לא רק רכה אלא גם קרמית מתוקה ועתירת קלוריות...כי בערב באו כל החמולה עם ממתקים..אז מה? אחותכם תוותר על קינוח???
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'סוף הסיפור נכתב בהמשכים'
סוף הסיפור נכתב בהמשכים
05/02/2008 | 14:36
2
שיהיה קצת מתח...ס ת ם...כי מכאן מהעבודה יש אבטחת דואר ואחרי כך וכך דקות כתיבה המלל נמחק אם אני לו עושה SENT  אז לפחות בשביל המאמץ שעשיתי ....תנו לי פרס....בקשה...
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'קרה לי אותו הדבר!'
קרה לי אותו הדבר!
06/02/2008 | 19:23
1
9
אבל דווקא מחוץ לבית. רק כשהגעתי הביתה גיליתי את הכתם הזוועתי על החצאית שלי (שכמובן לא ירד).
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'אוי ואבוי לי '
אוי ואבוי לי
06/02/2008 | 19:48
4
לצפיה ב-'אהמ...'
אהמ...
06/02/2008 | 09:26
2
1
אני חושבת שהדבר הכי מביך שקרה לי היה, שבתור ילדה קטנה (5 בערך) ילדים היו בטוחים שאמא שלי בהריון (כי היא הייתה... מלאה) ובגלל שהתביישתי אמרתי שזה נכון. מה שהחזיק מעמד תקופה מסויימת, אבל אפילו ילדים קטנים מבינים שהריון לא נמשך שנים...
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-''
06/02/2008 | 09:30
לצפיה ב-'הזכרת לי שחברותי לעבודה'
הזכרת לי שחברותי לעבודה
06/02/2008 | 10:00
4
היו אומרות לי שאני בהריון כרוני....באוטובוס תמיד היו קמים כי חשבו שאני בהריון.....טוב עכשיו קמים לא בגללזה כי אני אולי כבר קשישה...
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
06/02/2008 | 12:41
2
2
האמת שלא כ"כ הייתי בדיאטה, אבל השתמשתי בזה כתירוץ

הלכתי למסעדה די יקרה, המנות היו ממש יקרות- 70 ש"ח!
אז הזמנתי סלט (40 ש"ח) וביקשתי כוס מים (קמצנית )  ואמרתי למלצרית שאני בדיאטה...
בסוף הערב חברתי ואני ממש חשקנו במוס, אז היא הזמינה מוס שוקולד ואני וניל.
אז המלצרית קרצה לי ואמרה: דיאטה הא....?

|פאדיחות|
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-' קמצנית בדיאטה - שילוב קטלני'
קמצנית בדיאטה - שילוב קטלני
06/02/2008 | 13:10
6
לצפיה ב-''
08/02/2008 | 11:16
1
לצפיה ב-'מקרה שקרה לי'
מקרה שקרה לי
06/02/2008 | 12:51
1
5
ובכן, לפני חצי שנה ככה החלטתי שאני פוצחת בדיאטה חריפה כדי להתחתך לקראת החתונה של אחותי.
התרברבתי והשווצתי בפני כולם, כולל בעלי היקר שזהו - אני מתמידה בזה ויהי מה. ובכל פעם שהייתי נשברת הייתי הולכת לבעלי ובוכה לו שנמאס לי מחסה וקולורבי (חחח) ובא לי איזה המבורגר עסיסי במקדונלדס. הוא כמובן היה מזכיר לי כמה אני חזקה ושאני יכולה ואני הייתי אומרת שאין לי שום כוונה בעולם להשבר.
אממה, לילה אחד קמתי עם תחושת רעב בלתי נסבלת וירדתי למקרר. הסתכלתי עליו, הוא הסתכל עליי וההחלטה נפלה - פתחתי את המקרר ופשוט התחלתי לבלוס כאילו אין מחר מכל הבא ליד. הייתי ממש כמו בסרטים האמריקאיים האלה, עם ערימות האוכל על השולחן והפנים המלוכלכים ברוטב.
ובעודי זוללת להנאתי, שמחה ומאושרת ובטוחה כי רק אני והמקרר נדע את הסוד, פתאום אני מסתובבת וקולטת את בעלי עומד ומסתכל עליי עם ידיים שלובות ומבט זועף.

בואו נגיד שבשבועות שאחרי זה לא כל כך התהדרתי בפניו על זה שאני חזקה וכל יכולה...
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'ועל זאת נאמר ,אל יתהלל חוגר כמפתח"'
ועל זאת נאמר ,אל יתהלל חוגר כמפתח"
10/02/2008 | 13:13
4
לצפיה ב-'היי'
היי
06/02/2008 | 13:28
1
2
שהייתי בת 12, לקראת בת המצווה שלי, החלטתי שאני חייבת להרזות כדי להיראות פגז.
בלי לספר למשפחתי ולחבריי, החלתי לעשות דיאטת "מוצרי חלב", כלומר הדבר היחידי שהכנסתי לפה היה מוצרי חלב (שוקו,דני, יוגרטים וכאלו..) במשך כשלושה שבועות (אני יודעת שזה לא בריא, אך הייתי קטנטונת )
מה רבה הייתי תדהמתי, ומידת עצבתי, כאשר גילתי שבמקום לרדת, השמנתי ב- 5.5 קילו
בכיתי כאילו אין מחר, איימתי לבטל את בת מצווה, אל תשאלו מה היה. לדעתי הוריי הזדקנו בלפחות עשר שנים...

מאז הפסקתי עם דיאטות
ואני גם כבר לא שותה שוקו
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-''
08/02/2008 | 11:18
3
לצפיה ב-'טוב אני אמנם לא אמא אבל...'
טוב אני אמנם לא אמא אבל...
06/02/2008 | 14:01
3
2
לא רק שאני מתחיל לפתח קרס קטנה דמויית קרס האימים של אבי שייבדל לחיים ארוכים, גם יש לנו כולסטרול די גבוה במשפחה באופן איך לומר, תורשתי, בתור שכזה, למרות גילי הצעיר, תמונת הטרי-גליצרידים בדמי מבהילה כל רופא משפחה שליו. על כן, אני ממעיט באכילה באופן כללי, אני גם מאמין בזה פילוסופית, שלהיות שבע זה לא טוב, ואני גם מקפיד לאכול יותר ירקות, יותר חלבונים, פחות פחמימות, פחות שומנים, אז בצהריים, שכולם מפרקים שווארמות פרגית נוטפות שומן אני הולך לאכול סלט עם תירס וסלק ופטריות טריות ואני אפילו מתקמצן על הרוטב!

תגידו לי, יש יותר מביך מזה? לפחות הסלט - טעים שזה סוף!!!
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'ואגב לפרוטוקול - אני לא משתתף בתחרות!'
ואגב לפרוטוקול - אני לא משתתף בתחרות!
06/02/2008 | 14:04
1
ולא מתמודד על זכיה, אני עובד תפוז כן כן, כמה קשים הם חייו...
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-''
06/02/2008 | 21:43
אתה לא כחול?...הפלא ופלא

אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'איזה כוסית אתה!'
איזה כוסית אתה!
08/02/2008 | 14:53
6
לצפיה ב-'מוסיפה שלא לתחרות'
מוסיפה שלא לתחרות
06/02/2008 | 21:09
2
1
כי אני לא אמא, וגם כבר לא בנסיונות הרזיה, ולכן גם לא ממש מעוניינת בספר הרזיה

אבל סיפור יש בכ"ז:

הימים ימי שחרור מהצבא, עם כל המטען העודף הכרוך בכך. היה לי בארון (כמו לכולנו...) ג'ינס מתקופת לפני הצבא, שישב וחיכה לעלות עליי בשנית. אחרי שהרגשתי שירדתי כמה ק"ג, איזה יום אחד בעודי מתלבשת לצאת לעבודה, הוצאתי אותו מהארון כדי לראות מה העניינים.
די מהר היה ברור שלצאת איתו מהבית לא אצא, כי הוא לא ממש שמח לעלות עליי בלשון המעטה, אבל החלטתי רק בשביל ההרגשה - להצליח להעלות אותו עד הסוף, לסגור, ואז להוריד ולהחזיר לארון עד הפעם הבאה.

במאמצים על אנושיים שכללו הרבה קפיצות, הרמות רגליים, שכיבה על המיטה, הוצאת טיפת האוויר האחרונה ממני ועוד ועוד פעלולים ותעלולים - הצלחתי. עלה, נסגר, המשימה הושלמה. ועכשיו, צריך להוריד, ללבוש בגדים אחרים ולצאת לעבודה...

רק שהג'ינס... לא ממש הסכים לרדת...

אחרי כמה דקות הבנתי שהוא נחוש בדעתו. ואני תקועה בתוך הג'ינס. קראתי לחבר שיעזור (ולא היינו אז הרבה זמן ביחד, אז הפדיחה הייתה רצינית), וביחד ניסינו למשוך את הג'ינס ממני - ממש מעשה אליעזר והגזר. זה הסתבר כמאמץ יותר גדול מהמאמץ להעלות אותו מלכתחילה. דקות ארוכות מאוחר יותר, כששנינו מותשים, חבולים ומיואשים, נמצאתי סוף כל סוף מחוץ לג'ינס הארור. הוא הוחזר לארון, הביטחון העצמי נשאר מתבוסס לו על הרצפה מגודל המבוכה, ומאז לא העזתי להוציא אותו לניסיון חוזר והוא שוכב שם עד היום. מדי פעם אני מסתכלת עליו, שוקלת לנסות, וכל פעם מוותרת ודוחה את זה לפעם אחרת
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-''
08/02/2008 | 14:59
אם את לא לובשת אותו, אולי תתני אותו לי?
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'גדול!'
גדול!
10/02/2008 | 15:16
זה היתרון שלנו הדתיות, לג`ינסים שלנו יש פתח מילוט...
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'אוקי סיפור שלי...'
אוקי סיפור שלי...
06/02/2008 | 22:03
1
אני וחברה שלי לא הינו במצב רוח מי יודע מה אז היא הסכימה לעצמה לשבור את  הדיאטה ליום אחד...
הלכנו למאפייה וקנינו בורקסים קרואסונים וכל מה שקראנו לו אוכל ביום הדכאוני הזה...עמדנו ליד זה שמדביק מדבקה של מחיר לפני הקופה,הוא הסתכל לנו בשקיות ואמר לחברה שלי: "את יודעת שבורקס זה מלוח וקרואסון שוקולד זה מתוק?!זה לא הולך יחד".
ואני בצחוק כמובן אמרתי לו שהיא בהריון אז הטעמים נורא משתנים לה..
הוא שחשב ליצור איתה שיחה מעניינת שאולי תגיע למספר טלפון חשב אני רצינית.
שאל:"ברצינות?!"...ואני כמובן אמרתי לו :"כן,תראה אפילו יש לה טבעת נישואין..היא נשואה"
ובהחלט היתה לה טבעת על היד...טבעת זהב..
והיא לא רזה במיוחד...אז הוא ממש קנה את הסיפור...(עוד ייסורי מצפון על שבירת הדיאטה)
בכל מקרה פיתחנו את השיחה על זה שהיא בהריון(בגילה הצעיר) ועל דיאטת הרצח שהיא עושה עם תינוק בבטן...ועל המשפחה והילדים..והוא כמובן האמין לכל מילה...הפאדיחה איתו לא היתה שלי...
הפאדיחה שלי היתה איתה,לא הפסקתי להתנצל על זה שגרמתי לאנשים לחשוב שהיא בהריון..וזה לא שהיא רזה ואפשר לא להאמין..בכל מקרה היא לקחה את זה בצחוק יותר ממני....והיא לא כזאת שמנה..אני יותר ממנה:- D (לא קשה לשים לב)

בהצלחה לכולם ותאכלו הרבה(או קצת) שוקולד....
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'טוב אז הסיפור שלי ..'
טוב אז הסיפור שלי ..
07/02/2008 | 19:28
1
2
קודם כל אני נערה בת 21 עוד מעט .. אבל ניסיתי המון דיאטות והרוב לא ממש הצליחו ..
אתן מכירות את ההרגשה שכשאתן בדיאטה ומקפידות על תזונה.נכונה.. ופתאום מישהו מוציא חבילת שוקלד או משהו לא בריא אחר ואוכל לכם מול הפרצוף... אני אישית מאוד אוהבת את זה .. כי תמיד נשארת מבסוטית מהסלט בטענה ש"איזה כיף לי אני אהיה רזה והמישהו הזה שיושב מולי יהיה שמן"..  זה אשכרה מנחם אותי ומעודד אותי להמשיך בדיאטה שלי ... כי הנה "אני אהיה הכי רזה"
לפעמים גם רוצים לדחוף לאנשים אוכל משמין כדי לראות שהמישהו הזה אוכל אותו ואני לא...
בשביל ההרגשה הזו ...
אז זה בדיוק מה שעשיתי ... הכנתי לחברה שלי טוסט ובגלל שהייתה רק גבינה צהובה בבית ללא שום קטשופ או משהו כזה.. שמתי חמאה (לא יודעת מה חשבתי לעצמי ) ... ושמתי הרבה כן ...שמשמין .. מה איכפת לי ..
מה ששכחתי זה שאי אפשר לעשות טוסט מחמאה... זה כמו לאכול שמן ... אבל אני בזמנו לא חשבתי על זה..
ועשיתי את הטוסט והבאתי לה.. היא כהרגלה תמיד הופכת את הטוסט .. ופתאום רואה כמו שכבת שמן בתחתית ...
היא שאלה "מה זה? טוב שלא אכלתי"
ואמרתי "סתם .. חמאה ... חשבתי שאת אוהבת לא.?"
וככה זה הסתיים ... ככה שהיא לא אכלה ארוחת בוקר לעומתי שאכלתי את היוגרט שלי ואחרי שהוא לא השביע אותי גם סנדוויץ לא קטן ..הסתבר שאני אכלתי יותר...
אז מוסר השכל... אל תעשו דווקא לאחרים , זה יכול לחזור אליכם בבומרנג.. ולא מהסוג הטוב..
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'שוקולד זאת בהחלט חולשה'
שוקולד זאת בהחלט חולשה
08/02/2008 | 14:49
1
ויש משהו במה שכתבת...בשורה השלישית והרביעית ....לגבי הנחמה...

וזה טעים הרבה חמאה בפרוסה..אבל כשהחמאה לא מומסת..אפילו שאני מכירה כאלו שאוכלים את זה בכל המצבים .מסוגלים אפילו לשתות את זה חח
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'פאדיחות.. חחחח'
פאדיחות.. חחחח
08/02/2008 | 16:23
3
לפני כחצי שנה עברתי עברתי דירה לתקופה קצרה במהלכה שמרתי על קשר עם כמה מקרוביי, בפרט עם דודתי...
כחלק משינוי זה בחיים החלטתי לשים קץ לשומניי מהצבא(אגב, איני אמא למישהו או מישהי וגם לאאאאא נשואה), ופצחתי בדיאטה שהחזיקה אולי שבוע. ...אוליייייייי
כל הזמן הזה שדיברתי איתה סיפרתי לה על כמה שהורדתי במשקל פחחחחחח באמת רזיתי מעט ואז עליתי במשקל יותר ממה שהייתי לפני שעברתי דירה(חחחחחחחח)...
כשחזרתי הבייתה, לא סיפרתי לה שאני חוזרת, בשביל אולי להרוויח עוד כמה ימים עד שאראה אותה, ואיך אפשר בלי אמי הפדחניתתתתתתת שתזמין את כל העולם ואישתו רק כי ביתה חזרה הבייתה....
לא היה לי מה לומר לה..
נשים יקרות אם אתן מתחילות בדיאטה, אנא מכן, אל תדברו יותר מדי ותעשו את הפאדיחה שאני עשיתי.. חחחחחחחחח
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'תחרות הסיפור המצחיק ביותר'
תחרות הסיפור המצחיק ביותר
08/02/2008 | 19:55
3
יש לי בטן גדולה-כרס, ואנשים חושבים שאני בהריון ואני מסבירה להם תמיד שאני לא בהיריון אני פשוט שמנה
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-' גם לי יש סיפור...'
גם לי יש סיפור...
08/02/2008 | 20:07
1
4
לפני כ- 8 שנים, העלתי תוך תקופה קצרה מעל 7 קילו. מכיון שגרתי בשכירות ולא היה לי כסף, נאלצתי להשאר עם אותם בגדים שהתרחבו בהדרגה בהתאם למידות שלי.
רק מה...
פעמיים, באמצע העבודה, כאשר התעטשתי, עף לי הכפתור מהמכנסיים.
זה היה פשוט הזוי...!!!! - הכפתור עף למרחק - כמו בסרטים.
כך היה עם 2 זוגות מכנסיים עד שנאלצתי לקנות מכנסיים בהתאם למידתי החדשה...

טוב - זה לא בדיוק סיפור דיאטה, אלא יותר סיפור השמנה...
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-' '
08/02/2008 | 20:18
3
לצפיה ב-'וואלה, גם לי יש סיפור'
וואלה, גם לי יש סיפור
10/02/2008 | 22:19
3
רק בתור הבהרה: נכון לעתה אין עלי גרם אחד מיותר, אני בחורה רזה וחטובה (וצר לי אם אני דורכת למישהו על היבלות). אבל... כשהייתי בת 16 רופא מוכשר במיוחד החליט שהדרך היחידה לרפא את האקנה ממנה סבלתי היא באמצעות גלולות נגד הריון שכידוע יוצרות תופעות לוואי רבות שבראשן השמנה קטלנית. כעבור מספר חודשים מצאתי את עצמי עם 6 ק"ג עודפים בנוסף לאקנה, שהצטברו באזור הבטן (היות שאני בעלת מבנה גוף רזה). ביום בהיר אחד קפצתי לי לקופ"ח, והאחות החביבה שאלה אותי באיזה חודש אני. להזכירכם, הייתי בת 16, תלמידת תיכון שמבואסת מאוד מההשמנה המיותרת הזאת, וזה מה שזכיתי לשמוע.
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'אז אחרי חיפושים בתאי מוח ישנים..מצאתי'
אז אחרי חיפושים בתאי מוח ישנים..מצאתי
07/02/2008 | 20:13
2
לפני שנה בערך אני וחבר שלי הלכנו לאסוף את אבא שלי מבית חולים בלינסון שבפתח תקווה.....
אז בהתחלה החננו את האוטו בחוץ וכשבאנו להיכנס לבפנים חבר שלי ראה שהשומר בכניסה - מכר שלו
אז הוא שאל אותו אם הוא יכול לסדר לנו חניה בפנים [כביכול בשביל שאבא לא ילך כ"כ הרבה]
התחלנו לנסוע בפנים עד הסוף ופתאום אני רואה שלט של "שילב" .. עשינו אחד ועוד אחד
והבנו שהוא כנראה חשב שאני בהריון אז הוא שלח אותנו להחנות ממול למרפאת "בריאות האישה"
כשהגענו לשם - פשוט התביישתי בעצמי שחושבים עליי דבר כזה אבל גם ידענו לצחוק על זה

זהו
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-' התחרות תמה '
התחרות תמה
11/02/2008 | 11:59
2
3
בספר  "הדרך הקלה לרדת במשקל", מאת אלן קאר, הוצאת ידיעות ספרים זכו:
קוקילידה23 והפיה הקסומה שלי

הספר ישלח לזוכות בימים הקרובים. מזל טוב!
תודה לכל הגולשים שהשתתפו, נתראה בתחרות הבאה!
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-' תודה רבה רבה רבה'
תודה רבה רבה רבה
11/02/2008 | 14:32
2
איזה כיף!!!
אמהות ומרזות >>
לצפיה ב-'וויאיזו הפתעה'
וויאיזו הפתעה
12/02/2008 | 18:59
2
איזה כיף

אגב, ירדתי חצי קילו.. כל עוד זה בסימן מינוס.. זה טוב
אמהות ומרזות >>

הודעות אחרונות

02:43 | 14.06.19 Jabariamster1
02:11 | 14.06.19 Jabariamster1
22:03 | 19.05.19 Jabariamster1
16:42 | 17.04.19 Gamila139
16:22 | 17.04.19 Gamila139
00:15 | 08.04.19 Gamila139
04:08 | 08.03.19 אישהקטנהגדולה
01:22 | 08.01.19 הדר אילנה
08:40 | 19.12.18 אורחים בפורום
02:51 | 04.12.18 הדר אילנה
02:38 | 22.11.18 הדר אילנה
16:20 | 11.10.18 אורחים בפורום
22:36 | 23.08.18 Shalomanita
01:59 | 08.07.18 shera7

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ