לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
91269,126 עוקבים אודות עסקים

פורום טרשת נפוצה -תמיכה

שלום לכולם!
שמי ענבל ואני מאובחנת בטרשת נפוצה משנת 1996.
טרשת נפוצה הינה מחלה כרונית שפוגעת במערכת העצבית המרכזית. טווח הסימפטומים האפשרי יכול לנוע בין טשטוש ראיה קל לשיתוק מוחלט. ההערכה הינה שבארץ יש כ- 5000 חולי טרשת נפוצה. בעולם כולו ישנם מעל 3.6 מיליון חולים. בכל אדם חולה, המחלה מתחילה ומתקדמת בצורות שונות, אי אפשר להכליל כי זו מחלה מאוד אינדיוידואלית. לפעמים יש צורך לחלוק את המצבים השונים שבהם עוברים עם אחרים שיבינו אותנו ויודעים על מה אנחנו מדברים. זוהי המטרה של פורום זה; לשתף, לחלוק, לתמוך, להעלות רעיונות שעוזרים לאחד ואולי יכולים לעזור לעוד אנשים ועוד... הפורום נועד לחולים בטרשת נפוצה, למשפחות, לחברים, לכל מי שקשור בצורה מסויימת למחלה..
 כללי הכתיבה בפורום:
 ** יש לשמור על תרבות הדיון.
** יש לכבד כל חבר וחברה בפורום, גם אם דעותיו או דעותיה שונים.. יש דרך להביע אי הסכמה.
** אין לפרסם בפורום מוצרים שונים, אלא אם זו המלצה של אחד החברים ומניסיון אישי.. ולא למטרה שיווקית/עסקית.
כל הודעה שתעבור על כללים אלו תימחק, לא מקובל עלי שחברים יפגעו במכוון או שלא במכוון בחברים אחרים.
 מקווה שהפורום יעזור לכל מי שיזדקק לעזרה ולתמיכה.. בברכת בריאות, בריאות ושוב בריאות
 ענבל.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרשת נפוצה -תמיכה

שלום לכולם!
שמי ענבל ואני מאובחנת בטרשת נפוצה משנת 1996.
טרשת נפוצה הינה מחלה כרונית שפוגעת במערכת העצבית המרכזית. טווח הסימפטומים האפשרי יכול לנוע בין טשטוש ראיה קל לשיתוק מוחלט. ההערכה הינה שבארץ יש כ- 5000 חולי טרשת נפוצה. בעולם כולו ישנם מעל 3.6 מיליון חולים. בכל אדם חולה, המחלה מתחילה ומתקדמת בצורות שונות, אי אפשר להכליל כי זו מחלה מאוד אינדיוידואלית. לפעמים יש צורך לחלוק את המצבים השונים שבהם עוברים עם אחרים שיבינו אותנו ויודעים על מה אנחנו מדברים. זוהי המטרה של פורום זה; לשתף, לחלוק, לתמוך, להעלות רעיונות שעוזרים לאחד ואולי יכולים לעזור לעוד אנשים ועוד... הפורום נועד לחולים בטרשת נפוצה, למשפחות, לחברים, לכל מי שקשור בצורה מסויימת למחלה..
 כללי הכתיבה בפורום:
 ** יש לשמור על תרבות הדיון.
** יש לכבד כל חבר וחברה בפורום, גם אם דעותיו או דעותיה שונים.. יש דרך להביע אי הסכמה.
** אין לפרסם בפורום מוצרים שונים, אלא אם זו המלצה של אחד החברים ומניסיון אישי.. ולא למטרה שיווקית/עסקית.
כל הודעה שתעבור על כללים אלו תימחק, לא מקובל עלי שחברים יפגעו במכוון או שלא במכוון בחברים אחרים.
 מקווה שהפורום יעזור לכל מי שיזדקק לעזרה ולתמיכה.. בברכת בריאות, בריאות ושוב בריאות
 ענבל.
x
הודעה מהנהלת הפורום
שימו לב -  פורום זה הינו פורום תמיכה. בכל שאלה רפואית יש להתייעץ עם רופא מומחה. כל הנאמר כאן הוא בגדר חוויה אישית ואינו מחליף התייעצות עם רופא.
המשך >>

לצפיה ב-'הייתי בחל השומר בתאריך 27/12/19 טיפול שגרתי'
הייתי בחל השומר בתאריך 27/12/19 טיפול שגרתי
01/03/2019 | 00:27
5
55
להלן המדדים : 
לחץ דם  :   121/78
דופק    : 90
חום : 37 { לאחר ששתי קפה }
משקל :  73 ק"ג 
האחות די חדשה הכאיבה לי בהחדרת המחט ,שמה גם חימום לשריר  מי צריך חימום לשריר ? לא אני לא אוהבת חום יש לי גן רוסי מסבתא אמא של אמא  אשר נולדה באוקרנאניה.תמיד היתה זקופה עם חולצה קצרה ומטריה עם ירד גשם 
 גם בגלל הסבתא הזו איני יודעת אידיש .חשבה אם הגיעה לישראל צריך לדבר רק עברית. היתה לה עברית קלוקלת מעט ,תיקנתי לה חלק לא הרבה אהבתי אותה מאד ולא רציתי להעליב אותה. אותה סבתא הספיקה לספור שנים מאז שמלאו לה שמונים. אמרתי לה איך יכול להיות שעוברים שנים ואת אומרת שאת בת 80 ?
ענתה : לא שואלים אשה בת כמה היא ,נכון אבל את סבתא שלי לא סתם אשה
סבתא נפטרה בגיל 94

אשמח לתשובה על המדדים 

נורית ופינקי

טרשת נפוצה -תמיכה >>
לצפיה ב-'ענבל או מישהו מהפורום '
ענבל או מישהו מהפורום
06/03/2019 | 22:27
35
כדאי יענו לי .אני עושה ככל יכולתי לעזור ( אםשר לראות בהמשך ) כתבת ויקשתי תשובה על המדדי והשאר 

ביי בנתיים

נורית
טרשת נפוצה -תמיכה >>
לצפיה ב-'אולי מישהו מהפורום טרשת נפוצה תמיכה'
אולי מישהו מהפורום טרשת נפוצה תמיכה
09/03/2019 | 10:58
24
יעמנה י על המדדים אשר נעשו 27/02/19 ושארהחוויות
טרשת נפוצה -תמיכה >>
לצפיה ב-'האם איש לא רוצה לענות לי'
האם איש לא רוצה לענות לי
<< ההודעה הנוכחית
03/03/2019 | 18:00
2
22
על המדדים והחוייות :

יודעת שעסוקים ...

עדיין כואבת לי זרוע ימין,האחות הזו מסורבלת מאד
טרשת נפוצה -תמיכה >>
לצפיה ב-'נורית יקרה'
נורית יקרה
14/03/2019 | 14:41
1
33
מכיוון שאיננו רופאים, אין לנו מה להגיד על מדדים כאלה או אחרים, בטח שלא יותר ממה שהרופאים והאחיות אומרים לך בכל פעם שאת מקבלת טיפול.
צר לי שהיד כואבת לך.
מקווה שהתאוששת.
טרשת נפוצה -תמיכה >>
לצפיה ב-'כו והחלטתי שהאחות החדשה'
כו והחלטתי שהאחות החדשה
14/03/2019 | 20:30
22
לא תיגע בי יותר,גרמה מספיק נזק . מקווה שאהיה מסםיק חזקה להתנגד לאחות החדש
יש עוד שתיים בדרך כלל .המדדים בסדר לפי האחיות .הפעם הבא 27/03/19 .עשיתי גם בדיקות דם 12.4 המוגלובין, אחלה גבר

היום משחק כדורסל מכבי תל אביב נגד אנדלו אפס -תורכיה,אצפה
טרשת נפוצה -תמיכה >>

הודעות אחרונות

04:57 | 03.12.19 אורחים בפורום
16:10 | 12.11.19 manuel52
19:02 | 23.09.19 אורחים בפורום
19:20 | 15.07.19 נפתלי35
12:01 | 29.05.19 אורחים בפורום
01:02 | 07.05.19 אורחים בפורום
10:25 | 21.04.19 halelis
07:09 | 12.04.19 אורחים בפורום
22:47 | 24.03.19 halelis
21:41 | 05.03.19 halelis
23:27 | 28.02.19 מיטשל האחת
23:06 | 11.02.19 אורחים בפורום
09:06 | 25.01.19 מיטשל האחת
21:32 | 11.01.19 מיטשל האחת

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ