לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
91239,123 עוקבים אודות עסקים

פורום טרשת נפוצה -תמיכה

שלום לכולם!
שמי ענבל ואני מאובחנת בטרשת נפוצה משנת 1996.
טרשת נפוצה הינה מחלה כרונית שפוגעת במערכת העצבית המרכזית. טווח הסימפטומים האפשרי יכול לנוע בין טשטוש ראיה קל לשיתוק מוחלט. ההערכה הינה שבארץ יש כ- 5000 חולי טרשת נפוצה. בעולם כולו ישנם מעל 3.6 מיליון חולים. בכל אדם חולה, המחלה מתחילה ומתקדמת בצורות שונות, אי אפשר להכליל כי זו מחלה מאוד אינדיוידואלית. לפעמים יש צורך לחלוק את המצבים השונים שבהם עוברים עם אחרים שיבינו אותנו ויודעים על מה אנחנו מדברים. זוהי המטרה של פורום זה; לשתף, לחלוק, לתמוך, להעלות רעיונות שעוזרים לאחד ואולי יכולים לעזור לעוד אנשים ועוד... הפורום נועד לחולים בטרשת נפוצה, למשפחות, לחברים, לכל מי שקשור בצורה מסויימת למחלה..
 כללי הכתיבה בפורום:
 ** יש לשמור על תרבות הדיון.
** יש לכבד כל חבר וחברה בפורום, גם אם דעותיו או דעותיה שונים.. יש דרך להביע אי הסכמה.
** אין לפרסם בפורום מוצרים שונים, אלא אם זו המלצה של אחד החברים ומניסיון אישי.. ולא למטרה שיווקית/עסקית.
כל הודעה שתעבור על כללים אלו תימחק, לא מקובל עלי שחברים יפגעו במכוון או שלא במכוון בחברים אחרים.
 מקווה שהפורום יעזור לכל מי שיזדקק לעזרה ולתמיכה.. בברכת בריאות, בריאות ושוב בריאות
 ענבל.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרשת נפוצה -תמיכה

שלום לכולם!
שמי ענבל ואני מאובחנת בטרשת נפוצה משנת 1996.
טרשת נפוצה הינה מחלה כרונית שפוגעת במערכת העצבית המרכזית. טווח הסימפטומים האפשרי יכול לנוע בין טשטוש ראיה קל לשיתוק מוחלט. ההערכה הינה שבארץ יש כ- 5000 חולי טרשת נפוצה. בעולם כולו ישנם מעל 3.6 מיליון חולים. בכל אדם חולה, המחלה מתחילה ומתקדמת בצורות שונות, אי אפשר להכליל כי זו מחלה מאוד אינדיוידואלית. לפעמים יש צורך לחלוק את המצבים השונים שבהם עוברים עם אחרים שיבינו אותנו ויודעים על מה אנחנו מדברים. זוהי המטרה של פורום זה; לשתף, לחלוק, לתמוך, להעלות רעיונות שעוזרים לאחד ואולי יכולים לעזור לעוד אנשים ועוד... הפורום נועד לחולים בטרשת נפוצה, למשפחות, לחברים, לכל מי שקשור בצורה מסויימת למחלה..
 כללי הכתיבה בפורום:
 ** יש לשמור על תרבות הדיון.
** יש לכבד כל חבר וחברה בפורום, גם אם דעותיו או דעותיה שונים.. יש דרך להביע אי הסכמה.
** אין לפרסם בפורום מוצרים שונים, אלא אם זו המלצה של אחד החברים ומניסיון אישי.. ולא למטרה שיווקית/עסקית.
כל הודעה שתעבור על כללים אלו תימחק, לא מקובל עלי שחברים יפגעו במכוון או שלא במכוון בחברים אחרים.
 מקווה שהפורום יעזור לכל מי שיזדקק לעזרה ולתמיכה.. בברכת בריאות, בריאות ושוב בריאות
 ענבל.
x
הודעה מהנהלת הפורום
שימו לב -  פורום זה הינו פורום תמיכה. בכל שאלה רפואית יש להתייעץ עם רופא מומחה. כל הנאמר כאן הוא בגדר חוויה אישית ואינו מחליף התייעצות עם רופא.
המשך >>

לצפיה ב-'היום 04/01/2019 הייתי בתל השומר להלן המדדים'
היום 04/01/2019 הייתי בתל השומר להלן המדדים
02/01/2019 | 13:12
3
28
לחץ דם123/70
דופק : 76
חום 36 בפעם הראשונה 37 לאחר שתית קפה הגיוני 
משקל 77 ק"ג
הכל נבדק פעמיים ןנאמר  שזה בסדר

אשמח לתגטבתכם

טרשת נפוצה -תמיכה >>
לצפיה ב-'שמחה שהכל תקין ושגם החיסון לשפעת עבר בשלום'
שמחה שהכל תקין ושגם החיסון לשפעת עבר בשלום
03/01/2019 | 21:27
1
11
גם אני תמיד מתחסנת נגד שפעת והחיסון עובר בשלום, ללא שפעת. אם מרגישה קצת חולשה, לוקחת אקמול ובזה הכל נגמר.

הרבה בריאות לך ולכולם
טרשת נפוצה -תמיכה >>
לצפיה ב-'תודה רבה ענבל'
תודה רבה ענבל
05/01/2019 | 11:12
6
אין לנו ראש ממשלה -זה באשמתו-הקדיםי את הבחירות ,בלאוו הכי לדעתי האישית

לא ממש עזר, דאג להסתסך עם כל העולם שלו זה לדעתי האישית (אולי עוד ) 
לארצות הברית אין תקציב (טראמפ הוא לא הבחירה שלי ואולי עוד ) 
אני מתייחסת לדברים הטובים בעיני  אנשים בברזיל עזרו להציל פנדה אשר עלתה על עץ בשל גשם רב .הודתי להם בשם הפנדה וכתבתי שכל הכבוד להם.היתה תגובה "בני אדם לא חדשובים" כתבתי שבני אדם מאד חשובים אבל גם החיות אי אפשר לשכוח שבני האדם גורמים להכחדת החיות
זו דעתי
טרשת נפוצה -תמיכה >>
לצפיה ב-'היום היגיעה אחות לביקור בית'
היום היגיעה אחות לביקור בית
<< ההודעה הנוכחית
25/12/2018 | 10:23
24
על מנת לבדוק לחץ דם בשתי  הידיים ולתת לי חיסון נגד שפעת .

פינקי הכלבה שלי הפתיעה אותה שאלה מי זה ? עניתי את לא יודעת שאני אוהבת כלבות .זאת סופיה לורן ג'וניור עם עניים חומות .הסברתי לה כאשר הגעתי בגיל שלושה שבועוות אבא אמר לאמא :תסתכליה עליה (עלי ) זאת סופיה לורן עניים כחולות וגוון סגול (את זה שמעתי מאחותי )  ואז אמרתי לפינקי שהיא סופיה לורן ג'וניור. 
אמרתי לאחות  שיש לי מזל אני מקבלת חיסון ובדרך כלל אין לי תופעות לוואי ,זאת לעומת הדוד שלי מקבל חיסון כזה מייד מקבל חום ושפעת לשבוע לפחות   כל אחד והמזל שלו או חוסר המזל שלו
טרשת נפוצה -תמיכה >>

הודעות אחרונות

04:57 | 03.12.19 אורחים בפורום
16:10 | 12.11.19 manuel52
19:02 | 23.09.19 אורחים בפורום
19:20 | 15.07.19 נפתלי35
12:01 | 29.05.19 אורחים בפורום
01:02 | 07.05.19 אורחים בפורום
10:25 | 21.04.19 halelis
07:09 | 12.04.19 אורחים בפורום
22:47 | 24.03.19 halelis
21:41 | 05.03.19 halelis
23:27 | 28.02.19 מיטשל האחת
23:06 | 11.02.19 אורחים בפורום
09:06 | 25.01.19 מיטשל האחת
21:32 | 11.01.19 מיטשל האחת

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ