ושוב יום חמישי ואיתו גם ר"ח וגם חנוכה

ושוב יום חמישי ואיתו גם ר"ח וגם חנוכה

שבת קצת לחוצה השבת הזו, היא נכנסת מוקדם וצריך גם להדליק נרות חנוכה וגם להדליק נרות שבת אבל, בין הבישולים לנרות ולמפגשים המשפחתיים מצאתי גם כמה דקות פנויות לפתוח את השרשור הקבוע שלנו, אז אם בא לכם להגיד דבר תורה בשולחן השבת זה כאן, לקרוא ולכתוב מה תאכלו השבת זה גם כן כאן, לשיר איזה שיר או שניים לכבוד שבת ולכבוד חנוכה גם זה כאן, לאחל שבת שלום וחג שמח זה גם כן כאן ולקרוא את ההמלצה של חוטהשני לספר מעניין גם זה כאן.
יאללה מתחילים.

פרשת השבוע פרשת מקץ שבת חנוכה

מיקי ויואל אני מקווה שהשבוע אני אצליח לשרשר את דברי התורה שלכם לכאן, אבל אם לא אז סליחה ואני אטגליין את זה לטובת כולנו.

אז מה אוכלים בשבת חנוכה

דה קומבינה אני מבינה שחמותך אצלכם אז מה אתם מכינים לה לאכול? אנחנו מכינים לעצמינו:
לערב:
טחינה.
חצילים אדומים.
או סלט כרובית וברוקולי או סלט עגבניות שרי ואפונה.
מרק עוף שמתבשל עכשיו.
צלי כתף עם ירקות.
אורז לבן.
פירות.
עוגה קנויה.
לצהריים:
סלטים מהערב.
מרק מהערב.
חמין עם כל מיני דברים טובים.
שוב פירות ועוגה ונוסיף גם תה נענע טעים אחרי שגילינו בשבוע שעבר שלשתות תה אחרי האוכל זה כיף.

שירים לכבוד שבת ולכבוד חנוכה

חנוכה נקרא כידוע חג האורים, בשבוע שעבר רציתי לשים כאן את השיר אור של נעמי שמר אבל, בגלל שהרבנית נריה זצ"ל נפטרה שמתי שיר אחר אז עכשיו הגיע הזמן להאיר את החג ואת הפורום עם השיר היפה הזה ועם המילים המדהימות שלו וגם קצת להצחיק אתכם עם השיר הזה שמספר על הלביבות של חנה זלדה ור' קלמן והמילים שלו יצורפו בקישור.

למעלה