יום חמישי היום וזה הזמן ל...שרשור שבת!!!

יום חמישי היום וזה הזמן ל...שרשור שבת!!!

קודם כל התנצלות על זה שלא הייתי כאן השבוע. הטיפול שעברנו לא הצליח וקצת לא הרגשתי טוב אחריו ולכן לא הייתי כאן אז
. לכל החדשים ברוכים הבאים, יש
ו
ונשמח אם תישארו איתנו, ולטובתכם הסבר קצרצר על השרשור הזה: כל יום חמישי אני משתדלת לפתוח שרשור לכבוד שבת שכולל בתוכו: דברי תורה, תפריט לשבת, שיר לשבת, המלצה על ספר ואיחולים לשבת שלום וכל מי שרוצה להשתתף מוזמן.
אז יאללה מתחילים.

yoelnd

New member
סוף מעשה במחשבה תחילה......

היי
לא הגיוני השירשור הזה......
אני לרוב כותב ומפיץ ביום רביעי בערב מקסימום חמישי על הבוקר ועכשיו פחות מיממה פותחים את השירשור?
אז או שתגררי את ההודעות למקומות שלהם (ניוד הודעות) או שאני ומיקי נסתדר כבר לבד! לאחרונה מיקי מקדים אותי קצת.....
או שנמצא פיתרון אחר הולם ומקובל על כולם!

בבריאות טובה,

כמה דברים:

1.בימי חמישי בבוקר אני לא בבית. זה יום שאני מתנדבת בו (כן יש עוד כמה אנשים כמוני במדינה שלנו) ואין לי אפשרות תמיד לפתוח את השרשור במשרד ולנעוץ אותו אז אני עושה את זה אחר הצהריים או לכל המאוחר בערב כשאני בבית. אין לי אינטרנט בפלאפון כי מאד לא נח לי לגלוש ממנו, וגם המחיר בעננים אז אני מעדיפה ככה.
2.אם תשים לב בדרך כלל אני דואגת לנייד את ההודעות שלכם למקום המתאים. ניסיתי הפעם לעשות את זה וקיבלתי משום מה הודעה שיש בעיה באתר. אני מוכנה לנסות שוב עוד מעט אבל אם לא ילך אז סליחה.
3.לא הכל אתה יודע, לפני שבועיים השרשור לא נפתח (והתנצלתי על זה) כי הייתי עסוקה לקראת הטיסה שלי ביום ראשון, והייתי אח"כ שבועיים לגמרי במנוחה והשבוע כמו שכתבתי גם קיבלתי הודעה שהטיפול שעשינו נכשל וגם לא הרגשתי טוב ולכן לא הייתי כאן. אני מאד אוהבת את הפורום ואת השרשור הזה במיוחד וכל פעם שאתם כותבים אני קוראת מה שאתם כותבים ויותר מפעם אחת מצטטת אתכם בשולחן השבת שלי אבל, מה לעשות גם אני בן אדם ולא רק מנהלת, ולא תמיד אני יכולה לפתוח את השרשור הזה. אם אתם רואים שלא פתחתי תפתחו אתם, אין לי עם זה שום בעיה.
4.וזה לכולם: קצת פוגע בי שניצלת את השרשור הזה, כדי להגיד את הדברים. אם יש לך מה להגיד ולהעיר לי על דרך הניהול שלי אפשר לעשות את זה במסר. נח לו לאדם שיפיל עצמו לכבשן האש ואל ילבין פני חבירו ברבים.

yoelnd

New member
סליחה, סליחה ושוב סליחה!

היי
לא היתה כוונה לפגוע, אלא סתם כהערה.ואת עושה עבודה מופלאה.
אם המערכת לא עובדת זה משהו אחר ואני לא צריך פירוט שהיית שם וכד'......

שבת שלום!

שבת שלום לכולם

וממתינה בעז'ה יצליח בטיפול הבא,ורפואה שלימה רוב נחת ובריאות ושלום

מה מבשלים לכבוד שבת

יש לכם משהו מעניין לכבוד השבת הזו שהיא ממש לפני חנוכה
אתם מוזמנים לספר.
אצלינו יהיה:
בערב:
חצילים בטחינה.
גזר מרוקאי.
סלט עגבניות שרי ואפונה.
מרק בטטות לשתי הארוחות כי בכל זאת שבת חורפית לפנינו.
קציצות מבושלות עם תפו"א.
עוגה אחת קנויה ואחת שאמא שלי אפתה לנו.
פירות.
לצהריים:
סלטים מהערב.
מרק מהערב.
עריסה שזה כמו חמין אבל, עם חיטה ועגבניות במקום שעועית וגריסים.
קינוחים מהערב.

שיר לכבוד שבת

רציתי להכניס את השיר של נעמי שמר "אור" גם לכבוד חנוכה וגם לכבוד שבת אבל, קראתי בכיפה שהיום נפטרה הרבנית רחל נריה אלמנת הרב משה צבי נריה זצ"ל ראש ישיבת כפר הרא"ה שהשבוע מלא 17 שנים לפטירתו, ולכן השיר יהיה לזכרם ולכבודם. השיר נקרא קדושה אני מבקש ואלו היו המילים הממש אחרונות שהרב נריה זצ"ל אמר לפני שהוא נפטר, והן הולחנו לקראת השלושים שלו ואני שמעתי אותן בפעם הראשונה בעצרת ביד אליהו כשהיה השלושים לפטירתו.
הנה מה שכתבו היום בכיפה על הרבנית נריה.
למי שרוצה ההלוויה מחר ב10 בכפר הרא"ה.
ת.נ.צ.ב.ה
נ.ב שכחתי לצרף את המילים אז הנה הן. סליחה.

שבת שלום וחנוכה שמח

שבת שלום לכולם וחג חנוכה שמח ושהאור והשמחה של חנוכה יימשכו לאורך כל השנה.

למעלה