נסיון להרים לראש הדף....

רבנו, בדיוק התגובה מעל התגובה בו אתה ענית....

קטעים איתי רק עכשיו אני קולט

תכונה שלי שמוציאה מהכלים, בוינא אתה טאמבל! הקפדה יתירה לפעמים על סדר וניקיון

ווווייייי, מזלי שבעלי לא כמוך....

אני מלכת, אבל מלכת הבלגן... ברמות שאפילו בסיוטים הכי גרועים שלך לא היית חולם עליהם...

../images/Emo187.gifסכום ביניים ../images/Emo6.gif

8 גברים, 13 נשים (לא כולל מי שנמחק לבקשתו)
מועלה לטאגליינס. כמובן שניתן להמשיך ולענות
לא עשיתי סטטיסטיקות מדוייקות- אבל בגדול עושה רושם שרוב הזוגות כאן הכירו לבד, נמצאים בעשור הראשון של חיי הנישואין, רואים את עצמם כניגודים משלימים (לפחות בחלק מהדברים),לא ממש מספיקים ללמוד משהו ביחד קבוע, אלבומי החתונה רואים אור בעיקר כשמנקים אבק -כשברקע נשמעת מוזיקה עברית, ואם חייבים לבחור אז
....

אנסה לענות...

שנות נישואין: 3 ומשהו. המקום בו הצעתם/החלטתם להתחתן: בטלפון, אני מניח. כמה זמן הכרתם לפני החתונה: אני הכרתי אותה בערך שנה וחצי לפני. אבל נראה לי שהיא הכירה אותי שנה או יותר לפני כן. שידוך או לבד: לבד. עובדים: כן. לומדים: כן. בבית: כן. נקיונות או בישולים: כן. ערב רומנטי- בבית או במסעדה: לא. "דרכי טהרה" או "טהרת הבית": לא זה ולא זה. תאריך עברי או לועזי: נו באמת. מוסיקה חסידית/אלטרנטיבית/עברית/לועזית: מוזיקה טובה מכל סוג. זה מוריד את האלטרנטיבית ורוב החסידית והעברית המודרנית. גלידה או עוגה: מה רע בשניהם? "אם אשכחך"- הניגון המסורתי? של שוויקי? של הרב קרליבך? טירחא דציבורא. בן/בת הזוג-ניגודים משלימים או בראש אחד: לרוב בראש אחד. ליל הסדר אצל ההורים או בבית: אצל ההורים, בינתיים. אלבומי החתונה- משמידים, מעלים אבק או חורשים עם משפחה וחברים: האשה מראה מדי פעם לאורחים. אני בורח. חרמון או מדבר יהודה: אתרים ארכאולוגיים. קונים בגדים ביחד או לבד: ביחד, חוץ ממתי שהולכים לבד. מי זורק את הזבל: אני. מי מפייס ואיך: אני לא מדבר בלי עו"ד. כמה מכונות כביסה אתם עושים ביום: יש לנו רק אחת (מעוטי אמצעים...). לומדים משהו בקביעות? שניכם ביחד או לבד/חברותא אחרת: אני לומד/מלמד בישיבה. ותיקין או סוף זמן: הרבה אחרי סוף זמן (בעיות שינה כרוניות). אוכלים בקביעות ארוחה מסויימת ביחד: לא. תכונה אהובה אצל בן/בת הזוג: היא פה. תכונה/התנהגות שמוציאות אתכם מהכלים: "תעשה כלים". תכונה/התנהגות שלכם שמוציאה את בן/בת הזוג מהכלים: "תעשה כלים".

הצחקתני ../images/Emo13.gif

מה זה ה"כן", "כן", "לא" הזה?... אתה אמור להכריע מה ההרגל או ההעדפה שלך/שלכם - בישולים או נקיונות? ערב רומנטי זה (בפועל או בחלום, לא משנה...) בבית או בחוץ? וכו'....

ahiad8

New member
התשובות שלי, לא בטוח שהחצי תסכים איתי (בעצם..

כמעט בטוח שהיא לא )
שנות נישואין? כג' אדר ציינו ארבע המקום בו הצעתם/החלטתם להתחתן אלו שתי שאלות שונות החלטנו (האמת לא זוכר) אבל הצעתי בחדר שלה (החדר היה מלא בלוני הליום והטבעת היתה באחד הבלונים, עקרונית היא היתה אמורה לפוצץ את הבלונים עד שהיא היתה מגלה אבל היא החליטה שחבל לפוץ היא פשוט ניערה עד שמצאה, היא שמרה את כל שאריות הבלונים בשקית עד שהתחתנו) כמה זמן הכרתם לפני החתונה? שנתיים וחצי שידוך או לבד? לבד עובדים? לומדים? בבית? גם עובדים וגם לומדים נקיונות או בישולים? אני לא זה ולא זה והיא מעדיפה בישולים (ושאני עוזר לה בבישולים) ערב רומנטי- בבית או במסעדה? במסעדה "דרכי טהרה" או "טהרת הבית"? דרכי טהרה תאריך עברי או לועזי? עברי (היא בכל תאריך אפשרי, בכלל בשנה מעוברת זה יוצא איזה ארבעה תאריכים שונים.) מוסיקה חסידית? אלטרנטיבית?עברית? לועזית? עברית גלידה או עוגה? לא זה ולא זה מעדיף פרוזן יוגורט (היא גם וגם) "אם אשכחך"- הניגון המסורתי? של שוויקי? של הרב קרליבך? שוויקי בן/בת הזוג-ניגודים משלימים או בראש אחד? בדר"כ ניגושים משלימים (אני הפחות רגשן) ליל הסדר אצל ההורים או בבית? הורים (כל שנה על פי התור) אלבומי החתונה- משמידים, מעלים אבק או חורשים עם משפחה וחברים? מבחינתי להשמיד מבחינתה כל שבוע זה להתלהב מחדש חרמון או מדבר יהודה? רמת הגולן קונים בגדים ביחד או לבד? בשביל הבריאות הנפשית שלי אני משתדל שהיא תלך לבד\עם אחיות שלה מי זורק את הזבל? אני מי מפייס ואיך? its a hard one כמה מכונות כביסה אתם עושים ביום? ממוצע כל יומיים מכונה לומדים משהו בקביעות? שניכם ביחד או לבד/חברותא אחרת? משתדלים בשולחן שבת לשבת וללמוד הלכות ותיקין או סוף זמן? סוף זמן (משתדלים) אוכלים בקביעות ארוחה מסויימת ביחד? משתדלים שבתות וארוחות ערב תכונה אהובה אצל בן/בת הזוג איכפתיות תכונה/התנהגות שמוציאות אתכם מהכלים בלאגן תכונה/התנהגות שלכם שמוציאה את בן/בת הזוג מהכלים רוגע יתר

ברוכים הבאים לי !

שנות נישואין...כעשור המקום בו הצעתם/החלטתם להתחתן...בחדר מדרגות של הוריה כמה זמן הכרתם לפני החתונה? פגישה אחת שידוך או לבד? שידוך עובדים? לומדים? בבית? עובדים מהבית עצמאיים נקיונות או בישולים?.לא קשור אלי ערב רומנטי- בבית או במסעדה? מסעדה "דרכי טהרה" או "טהרת הבית"?שניהם... תאריך עברי או לועזי?לועזי מוסיקה חסידית? אלטרנטיבית?עברית? לועזית?חסידי עיברי גלידה או עוגה?שניהם לא "אם אשכחך"- הניגון המסורתי? של שוויקי? של הרב קרליבך?שווקי בן/בת הזוג-ניגודים משלימים או בראש אחד? שאלה קשה ליל הסדר אצל ההורים או בבית?בבית אלבומי החתונה- משמידים, מעלים אבק או חורשים עם משפחה וחברים?מעלים אבק חרוש חרמון או מדבר יהודה?חרמון קונים בגדים ביחד או לבד?לבד מי זורק את הזבל?לא אני מי מפייס ואיך?אני.במילים רכות כמה מכונות כביסה אתם עושים ביום? שניה אני אשאל אותה... לומדים משהו בקביעות? שניכם ביחד או לבד/חברותא אחרת?לקח ותיקין או סוף זמן?סוף זמן ותיקין אוכלים בקביעות ארוחה מסויימת ביחד?שבת תכונה אהובה אצל בן/בת הזוגאישיות קסומה תכונה/התנהגות שמוציאות אתכם מהכלים..דווקא תכונה/התנהגות שלכם שמוציאה את בן/בת הזוג מהכלים..אנטיפתיות

dr holmes

New member
גם אני עונה

* 3 שנים נשואים * מכון ויצמן * שידוך * עובדים * בישול עדיף * בבית יותר רומנטי *דרכי טהרה * לוח עברי * מוסיקה חסידית * עוגה טובה * מגינה המסורתית *גברים ונשים הם מספיק מנוגדים לפחות שיהו דעה אחד *אצל ההורים איחוד משפחה *התמונות מעלות אבק *חרמון,גולן *אני הבעל זורק הזבל *שתינו מפייסים ב``ה אין צורך * 3 פעמים בשבוע עושים כביסה * יום יום לומדים כ7 או 10 דקות * ותיקין * ארוחת ערב ביחד *אמיתיות באישתי *מרובעות *היא שונאת הבלגן שלי

למעלה