נסיון להרים לראש הדף....

עניתי למה שהבנתי את הכוונה..

שנות נישואיןשנתיים + המקום בו הצעתם/החלטתם להתחתן כמה זמן הכרתם לפני החתונה?3 חודשים שידוך או לבד?שידוך עובדים? לומדים? בבית?עובדים נקיונות או בישולים? ערב רומנטי- בבית או במסעדה??????? "דרכי טהרה" או "טהרת הבית"?????? תאריך עברי או לועזי? מוסיקה חסידית? אלטרנטיבית?עברית? לועזית??? גלידה או עוגה?גלידה "אם אשכחך"- הניגון המסורתי? של שוויקי? של הרב קרליבך?שווקי בן/בת הזוג-ניגודים משלימים או בראש אחד? גם וגם ליל הסדר אצל ההורים או בבית?בבית אלבומי החתונה- משמידים, מעלים אבק או חורשים עם משפחה וחברים?מעלים אבק.. חרמון או מדבר יהודה?מדבר יהודה קונים בגדים ביחד או לבד?ביחד מי זורק את הזבל?אף אחד...עד שגיסתי מגיעה..ויורדת עם הזבל.. מי מפייס ואיך?תלוי... כמה מכונות כביסה אתם עושים ביום?לפחות אחת לומדים משהו בקביעות? שניכם ביחד או לבד/חברותא אחרת?הלכות שקשורות למועד ותיקין או סוף זמן???? אוכלים בקביעות ארוחה מסויימת ביחד?ערב תכונה אהובה אצל בן/בת הזוג כנות ושכל ישר תכונה/התנהגות שמוציאות אתכם מהכלים שכל ישר וקר.. תכונה/התנהגות שלכם שמוציאה את בן/בת הזוג מהכלים מפוזרות..

שניה, גיסתך באמת זורקת לכם את הזבל? ../images/Emo2.gif

איפה קונים גיסה כזו???

חנהפ

Active member
וואו,כולם ילדים??

שנות נישואין? 26
לא זוכרת איפה בדיוק,אולי על הדשא בבר אילן?
הכרנו חצי שנה לפני שהחלטנו
שידוך
עובדים,בבית,בישולים, ניקיונות -העוזרת
רומנטיקה? תלוי במוזה
כל תאריך טוב,למה להפסיד חגיגה?
מוסיקה? מה שנעים
גלידה,אלא מה?
ניגודים,משלימים
ליל סדר? בבית,ההורים באים....
אלבומי חתונה? מידי פעם שולפים (פעם בעשור)
חרמון,חרמון, בטח אין כמו הצפון
בגדים לבד,אין לי סבלנות לעוד מישו איתי
מי זורק את הזבל? הבת הקטנה,אבל פעם? החצי ברור חלוקה צודקת, אני מיצרת את הזבל והוא מפנה.
מי מפייס? מי שצריך
יש ימים של 4 ויש גם כלום
לומדים? כן כל הזמן לומדים לקח...
תפילה? ב-7:00
אוכלים ביחד? אין קבוע
תכונה אהובה? טוב הלב והסבלנות
שנואה? אדישות
לא מתעצבן עלי... (כנראה הוא יודע מאיזה צד מרוחה פרוסת הלחם שלו)

עונה לסקר..

8 שנות נישואין..
בפגישה שניה אצל גיסי
נפגשנו חודש ומאז הארוסין עוד חודשיים וחצי
שידוך
אני עובדת,בעלי לומד ומלמד.
בישולים
זה התחום של בעלי.
רק עברי,מה השאלה??
חסידית.
גלידה ועוגה.
שוויקי
ניגודים משלימים
אצל ההורים
מידי פעם כשהבנות מתעניניות..
אילת
ביחד
תלוי מי הפוגע..ואיך? קצת אישי.. .
אחת
לא
כן,צהריים וערב
סבלני מאד.
יסודי מאד
בלאגניסטית

הרסת אותי עם החלוקה הצודקת /tapuzforum/images/emo6.gif

אני הולכת לאמץ ולהפיץ את זה |קורץ| נראה לי שבפז``מ שלך מתחרה רק סבתא עליזה (= הפלאות של עליזה1) /tapuzforum/images/emo13.gif

גריג

New member
ממשיך. . .

גלידה! בהחלט גלידה כולל הצאצאים במגיל חצי גילו משיכה פראית לקר(לפני כן לא בדקנו) ,ברור במיסעדה בבית זה אף פעם לא מרגיש מושקע . אני את הזבל . קרליבך . חתולים! וזהו.

../images/Emo26.gif איפה כל מי שהבטיח לענות לאחר החג? ../images/Emo13.gif

אז כעת אענה גם... למרות שאני לא ממש מבינה מה עבר על מי שכתבה את השאלות הללו...
שנות נישואין 5+
המקום בו הצעתם/החלטתם להתחתן בשיחת טלפון (כל אחד מביתו הוא....)
כמה זמן הכרתם לפני החתונה? הכרנו? הכרנו בכלל או היינו יחד? כי הכרתי אותו מגיל בי"ס יסודי (הכרות חד צדדית
..). היינו בקשר צפוף ביותר 3 שנים לפני החתונה.
שידוך או לבד? לבד-לבד
עובדים? לומדים? בבית? בין לימודים לעבודה, בימים אלו עוד בבית.
נקיונות או בישולים? בישולים. שונאת נקיונות ועושה זאת רק כשיש סיבה ממש טובה...
ערב רומנטי- בבית או במסעדה? לא יצאנו מאז החתונה לבד לגמרי. אז בבית.
"דרכי טהרה" או "טהרת הבית"? דרכי טהרה באופן תאורטי. בפועל מה שבעלי למד.
תאריך עברי או לועזי? עברי. לועזי רק כשמתקשרים מקצועית עם כאלו שלא שולטים בעברי.
מוסיקה חסידית? אלטרנטיבית?עברית? לועזית? חסידית ואלטרנטיבית. עברי ישן-ישן-ישן גם הולך לעיתים רחוקות.
גלידה או עוגה? לא חשוב הסדר, אבל אם חייבים לבחור-גלידה
"אם אשכחך"- הניגון המסורתי? של שוויקי? של הרב קרליבך? בחתונה שלנו היה המסורתי, בכלל לא ידעתי/לא היה אז שוויקי, רק לאחרונה גיליתי אותו. וכל שיר של הרב קרליבך זה
....
בן/בת הזוג-ניגודים משלימים או בראש אחד? השקפתית- די בראש אחד. אופי- ניגודים משלימים. סגנון- די בראש אחד וכו' וכו'
ליל הסדר אצל ההורים או בבית? רק אצל ההורים. מתפללת לשנה שנהיה בבית....
אלבומי החתונה- משמידים, מעלים אבק או חורשים עם משפחה וחברים? מידי פעם בפעם יושבים עם הילדים, שממש ממש אוהבים.
חרמון או מדבר יהודה? מדבר יהודה עוצמתי כל כך
קונים בגדים ביחד או לבד? מי קונה?
מי זורק את הזבל? הוא. כשכלו כל הקיצים גם אני.
מי מפייס ואיך? לפי התור....
כמה מכונות כביסה אתם עושים ביום? או שלא עושים בכלל, או ש2-3 מכונות ביחד.
לומדים משהו בקביעות? שניכם ביחד או לבד/חברותא אחרת?לא לצערי הרב.....
ותיקין או סוף זמן? אני לא מספיקה בכלל...
אוכלים בקביעות ארוחה מסויימת ביחד? ערב ושבתות.
תכונה אהובה אצל בן/בת הזוג סבלנות לכל השגעונות שלי (וזה לא קל
)
תכונה/התנהגות שמוציאות אתכם מהכלים המ... לא מעט
בלאגניסטיות, דיסקרטיות יתר וכדו'
תכונה/התנהגות שלכם שמוציאה את בן/בת הזוג מהכלים אוהו... יש בשפע. בעיקר זה שאני לא זוכרת מה עשיתי לפני שניה (אלצהיימר במצב מתקדם...)ואיפה הנחתי את הדברים.....
הודגש באמצעות מדגישומטיק
מה השאלון הזה?

הבטחתי ולכן אקיים..

ככה.. שנות נישואין: 13 הצעת נישואין הייתה בליל קיץ ביפו.. הכרנו 4 חודשים שידוך עובדים וגם לומדים וגם בבית אני בישולים אשתי נקיונות ערב רומנטי אך ורק בבית! דרכי טהרה תאריך עברי בלבד מוסיקה חסידית / קרליבך עוגה אם אשכחך מזה ומזה אל תנח ידך ניגודים: ישנם וטוב שכך ליל הסדר אצל ההורים ... שנה הבאה בע"ה בבית.. אלבומי החתונה מעלים אבק.. ורק שלא יעלו עובש.. טיולים לא חרמון ולא מדבר יהודה.. כל מה שיש בניהם ... קניות בגדים: ל ב ד זבל: נו באמת! מי זורק? ברור שהוא ... פיוססס.. בד"כ היא המפייסת (ההפך מדרך הטבע).. כביסההה: אוההההווווו המוןן לומדים יחד בהחלט.. כרגע אנחנו בשמירת הלשון הלכה יומית קר"ש מג"א ארוחה.. בקביעות יוצא רק בשבת.. תכונה אהובה (יש הרבה מאוד) אחת אהובה היא סבלנות.. הוצאה מהכליםן.. אי סגירת דלתות הארון..

מי לא סוגר את הדלתות?????

אצלנו בתחילת הדרך זה אכן היה הדבר שהכי הוציא אותי מהכלים... לא יכולה לראות דלתות פתוחות... אתמול אפילו אצל חמותי במטבח עברתי וסגרתי אחריה...

../images/Emo13.gif

היא.. הקטע הזה מוציא אותי מדעתי.. זה אצליהם משפחתי, לא סוגרים דלתות! לא של הבית ולא של ארונות וגם לא מגירות..

חחח, בדיוק כמו אצלם....

אכן מחרפן לחלוטין
ועדיין הם מסתכלים עליי בעין חצי עקומה כשאני מתעצבנת כשאין מפתח לשרותים... כאילו- לסגור את הדלת זה כבר ארוע מיוחד, אז מי צריך מפתח?...

למעלה