נסיון להרים לראש הדף....

../images/Emo41.gif שאלון הכרות לא קונבנציונאלי../images/Emo41.gif

לצערכם הרב, גיליתי לראשונה את פורום סקרים ושאלונים, וקיבלתי המון השראה...
יאללה, מ-ת-ח-י-ל-י-ם
שנות נישואין
המקום בו הצעתם/החלטתם להתחתן
כמה זמן הכרתם לפני החתונה?
שידוך או לבד?
עובדים? לומדים? בבית?
נקיונות או בישולים?
ערב רומנטי- בבית או במסעדה?
"דרכי טהרה" או "טהרת הבית"?
תאריך עברי או לועזי?
מוסיקה חסידית? אלטרנטיבית?עברית? לועזית?
גלידה או עוגה?
"אם אשכחך"- הניגון המסורתי? של שוויקי? של הרב קרליבך?
בן/בת הזוג-ניגודים משלימים או בראש אחד?
ליל הסדר אצל ההורים או בבית?
אלבומי החתונה- משמידים, מעלים אבק או חורשים עם משפחה וחברים?
חרמון או מדבר יהודה?
קונים בגדים ביחד או לבד?
מי זורק את הזבל?
מי מפייס ואיך?
כמה מכונות כביסה אתם עושים ביום?
לומדים משהו בקביעות? שניכם ביחד או לבד/חברותא אחרת?
ותיקין או סוף זמן?
אוכלים בקביעות ארוחה מסויימת ביחד?
תכונה אהובה אצל בן/בת הזוג
תכונה/התנהגות שמוציאות אתכם מהכלים
תכונה/התנהגות שלכם שמוציאה את בן/בת הזוג מהכלים
הודגש באמצעות מדגישומטיק

מיקי*

New member
מבטיח לענות דבר ראשון לאחר החג ../images/Emo13.gif

העומס את יודעת. ויפה שחזרת אליי לטלפון... ;-ׂ

nokia 2008

New member
אז מתחילה

1 8 שנות נישואים 2 התחתנו באולם בברוקלין ניו יורק 3 חודשים לפני ואחר כך התחתנו 4 שידוך 5 בבית ורוצה להתחיל ללמוד 6 תלוי במצב רוח אבל הרוב עושה את שניהם 7 במסעדה 8 טהרת המשפחה 9 עברי 10 יותר עברית 11 יותר עוגות שוקולד אני אוהבת 12 אני אוהבת יותר שוואקי 13 ניגודים 14 וליל הסדר כבר 9 שנים לא הייתי אצל ההורים 15 מעלים אבק לרוב 16 מדבר יהודה 17 וקונים בגדים לרוב ביחד 18 וחצי חצי שהוא בבית אני מבקשתממנו שיזרוק 19 אני לרוב מפיסת ונותנת לו המון מחמאות 20 אז שיש מלא זה המון כי אני רוצה לסים אבל בדרך כלל 2 21 לא לומדים 22 ואין 23 לרוב אוכלים ביחד 24 שהוא רגיש ואוהב לעזור לפעמים עם הבנות 25 שהוא מלונן מלא זה הורג אותי 26 שהוא אורמ שאני לא מקשיבה לו

S T

New member
נו, יאללה

שנות נישואין - 5 וחצי שנים המקום בו הצעתם/החלטתם להתחתן - לא זכור בדיוק. הוא זוכר שזה היה בימין משה במרפסת המשקיפה על חומות העיר. כמה זמן הכרתם לפני החתונה? - 7 חודשים שידוך או לבד? - לבד (בתפוז דתיים) עובדים? - חיובי, ב"ה. לומדים? -חיובי, כשאני סיימתי - הוא התחיל בבית? - לא נקיונות או בישולים?- לרב אני עושה הכל, אבל כשיש לו זמן הוא עושה גם ערב רומנטי- בבית או במסעדה? - מעדיפים במסעדה אבל בד"כ יוצא שאנחנו בוחרים בבית תאריך עברי או לועזי? - גם וגם מוסיקה חסידית? אלטרנטיבית?עברית? לועזית? - עברית ולועזית גלידה או עוגה? - לא משנה הסדר "אם אשכחך"- הניגון המסורתי? של שוויקי? של הרב קרליבך? - מה ששרים אנחנו זורמים בן/בת הזוג-ניגודים משלימים או בראש אחד? - לפעמים ככה, לפעמים ככה ליל הסדר אצל ההורים או בבית? - כל שנה בצד אחר. טרם יצא לנו לחגוג בבית. אלבומי החתונה- משמידים, מעלים אבק או חורשים עם משפחה וחברים? - מעלים אבק חרמון או מדבר יהודה? - לא משנה הסדר קונים בגדים ביחד או לבד? - תלוי בזמן מי זורק את הזבל? - מי שפנוי מי מפייס ואיך? - מי שנרגע ראשון... כמה מכונות כביסה אתם עושים ביום? - 2 בשבוע בממוצע לומדים משהו בקביעות? -לצערנו שלילי שניכם ביחד או לבד/חברותא אחרת?- יש לו חברותא בעבודה ותיקין או סוף זמן? - סוף זמן (הבעל כן?) אוכלים בקביעות ארוחה מסויימת ביחד? כן, בשבת...חחח. באמצע שבוע נדיר שיוצא. אני אוכלת עם הבן - זה מעודד אותו לאכול. תכונה אהובה אצל בן/בת הזוג תכונה/התנהגות שמוציאות אתכם מהכלים תכונה/התנהגות שלכם שמוציאה את בן/בת הזוג מהכלים - טוב אין לי כוח לענות...

ע ד י ו ש

New member
אנחנו...

1. נשואים כמעט שנה (כ סיוון תשס"ז או 05.06.07) 2. החלטנו על הגבעה ע"י הבית של ההורים שלו... 3. הכרנו שנתיים וחצי 4. דרך חברה משותפת 5. שנינו סטודנטים (אני מדעי המחשב ובעלי הנדסת מחשבים) ועובדים. 6. בישולים. 7. בבית. 8. "דרכי טהרה" 9. גם וגם... 10. הכל (בעיקר גלגל"צ) 11. עוגת גלידה. 12. של שווקי 13. תלוי במה... אבל בעיקר ניגודים משלימים. 14.אצל ההורים. 15. חורשים (אבל אנחנו ממש טריים...) 16. מדבר יהודה!!! 17. קונים ביחד. 18. החצי זוקר את הזבל 19. תלוי... 20. לפעמים 2 לפעמים בכלל לא... 21. שיעור יהדות באוני'. 22. סוף זמן 23. כשאנחנו בבית תמיד אוכלים ביחד. 24. הסדר והיכולת לחרוש(שלי אין...) 25. מעופפות אצל שנינו...

עלה קטן1

New member
נתחיל ונראה אם אני יספיק לענות על הכל

* 6 שנות נישואין *הכרנו בכפר חב"ד - בבריכה כל אחד החליט לעצמו שזה זה ורק אחרי פגישה שניה דיברנו על זה * 10חודשים *לבד *עובדים *גם וגם *אני בשלנית אז בטוח שבבית *טהרת המשפחה *עיברי *ניגוני חב"ד בלבד *גם וגם *ניגון מסורתי *הפכים אבל באותו ראש *בבית *הילדים מתים עליהם *חרמו ן*לא קנים כמעט וכשקונים אז ביחד *הדדי *אחת ולפעמיםן שתיים *יום שלישי קבוע בערב שיחה של הרבי *ותיקין *ערב *עדינות אהבת ישראל וכבוד לחברה *לחץ מהילדים *סדר ( בהיסטריה)

עונה../images/Emo13.gif

נשואים שנתיים+
המקום שבו החלטנו על החתונה וגם הוצע בו הנישואין - בבית של ההורים של בסג, בחדר שלו.
בדיוק 7 חודשים - יט אייר - יט כסלו.
שידוך (דרך אחותו)
בבית (הוא עובד מהבית, וגם לומד)
בישולים
מסעדה
טהרת המשפחה
עברי
חסידית, עברית
גלידה
שואקי-
ככה ככה
אצל ההורים
מסתכלים (בעיקר אני)
מדבר יהודה
לרוב ביחד
שנינו (הרוב הוא)
בדר"כ אני חיבוק, נשיקה, הכנת אוכל/משקה אהוב.
כמה מכונות? אם מפעילים 2-3 מכונות
לפעמים לומדים בשבת
סוף זמן
סעודת שבת
תכונה אהובה אצלו - חוכמה
התנהגות שמוציאה מהכלים - קושי לסלוח.
התנהגות שמוציאה אותו מהכלים - חוסר יסודיות.

בסג

New member
../images/Emo13.gif

...
משנה תורה, הלכות איסורי ביאה ...
חרמון (מה פתאום מדבר יהודה?
) ...
תכונה אהובה אצלה - נאמנות ...

תשובות נוקבות

שנות נישואין: 13 ו11 חודשים. החלטתם להתחתן- "אני החלטנו" די מההתחלה-לקח לו זמן עד שהגיע לאותו המקום. לפני החתונה היינו חברים שנתיים וחצי (כבר אמרתי שלקח לו זמן). הכרנו בבית של חברה. אני בבית עם שני הקטנים ואני עצמאית (יועצת רוחנית). גיהוצים וקצת בישולים. ערב רומנטי במסעדה. "דרכי טהרה". תאריך לועזי למרות שימי הולדת בעברי אבל את שלי תמיד כפול.מוסיקה מה שאוהבים-תלוי בשיר. גלידה עם עוגה. בן הזוג משלים. אלבומים מעלים אבק לפעמים הילדים פותחים. חרמון. קונים בגדים ביחד. הוא זורק את הזבל. אני מפייסת לאט לאט. כמה מכונות עושים ביום-"אין הברכה שורה...".סוף זמן למרות שהוא היה רוצה ותיקין.יוצאים קבוע ביום ששי בבוקר (הארוחה הקבועה היחידה בשבוע).תכונה אהובה- הערכה של מה שאני עושה. תכונה שמוציאה מהכלים איך שהוא יורד על עצמו.תכונה שלי-ביישנות. זהו אני חושבת....

עונה:

נשואים 7 שנים
בשיחה אצל הרב סטבסקי בירושלים וגם לפני כן בשבת בביתן אהרון.
מאז שהכרנו ועד הזמן שהתחתנו לקח 9 חודשים: הכרנו בחנוכה, חודשיים אחר כך הגענו להחלטה ואחרי 7 חודשים התחתנו במלון אשל השומרון באריאל.
לבד, הסיפור על איך הכרנו נמצא בטאגליין.
החצי ספרן ואני עובדת בהתנדבות ב"עזר מציון" ואחרי פסח מתחילה להשגיח בבגרויות.
בישולים.
במסעדה.
גם דרכי טהרה וגם עוד ספר נתיבות טוהר של הרבנית רות שמש.
עברי ורק עברי.
חסידית ועברית.
ורצוי ביתית שאני מכינה.
גם המסורתי וגם של קרליבך.
גם וגם.
בעיקר אצל אמא שלי, לא מאד אוהבים להיות בחגים אצל ההורים של החצי כי זה בעייתי.
כרגע מעלים אבק, אבל מידי פעם כשבאים חברים או משפחה מסתכלים בהם. האמת שמאז שאבא שלי נפטר לא הסתכלנו בהם לא יודעת למה.
חרמון.
לבד ולפעמים אני קונה לחצי עפ"י בקשתו.
לפעמים אני לפעמים החצי.
תלוי באשמת מי המריבה: אם אני אז אני מפייסת בחיבוק ונשיקה ושיחה ואם הוא אז הוא.
תלוי בכמות הכביסה אם יש הרבה זה גם מגיע ל3.
משתדלים ללמוד יחד לא תמיד הולך אבל, כשהולך אז את הספר "הבית היהודי" ושומעים גם קלטות של הרב קוואס. ממליצים בחום.
ותיקין.
כן בדרך כלל בצהריים.
חכם ומצחיק.
עקשנות.
אני מתעצבנת בקלות.

מתכון לגלידה

אז ככה: קצפת ריץ' 3 ביצים מופרדות 200 גר' שוקולד מריר ו/או כפית נס קפה ו/או מיץ קפוא של פריגת. 1/2 כוס סוכר הכנה: להקציף את הקצפת. להפריד את הביצים ולערבב עם החלמונים או שוקולד מריר מרוסק או נס קפה או מיץ קפוא להקציף את החלבונים עם הסוכר לערבב את הכל יחד בתנועות קיפול ולהקפיא. יש לי גם מתכון טוב לסולרו אם תירצי.

סולרו

מתכון של גיסתה של אחותי: חומרים: ג'לי בזק אוסם לא משנה באיזה טעם מה שאתם אוהבים, אנחנו עשינו בטעם תות. ריץ' קפה. ריץ' קצפת. 3 ביצים חצי כוס סוכר. הכנה: לשפוך את הג'לי כשהוא אבקה למעוך את הגושים במזלג, ולשפוך את הריץ' קפה עליו ולערבב טוב. לשפוך חצי לתבנית ולהקפיא אותה ללילה שלם, את החצי השני לשים במקרר. ללכת לישון ובבוקר: להכין גלידה כמו במתכון שנתתי לך רק בלי טעמים. להוציא את מה שהוקפא, ולשפוך מעליו את הגלידה ושוב להקפיא. ברגע שהכל קפוא, לשפוך מעל את החצי השני של הריץ' קפה והג'לי זה ששמנו במקרר. להקפיא ואחרי כמה שעות לחתוך לפרוסות ולאכול. בתיאבון.

גריג

New member
אז ככה

הכרנו לבד - הסצת נישואים ביער בי-ם . מכונה ביום , מעדיף לבשל , איש אישה , ליל הסדר אצל ההורים 2 אצלי 1 אצלה

os0319

New member
גם אני מצטרפת

1- איזה שנות נישואין? אנחנו עדיין ב-4 חודשים. 2- ההצעה הגיעה בשנתיים שלנו במערה בסטף בירושלים 3- הכרנו 3 שנים, היינו יחד שנתיים. 4- לבד. 5- בדיוק חזרנו מירח דבר, מתחילים לחפש עבודה, בית וכו... 6- די חצי חצי. 7- ערב רומנטי בבית. 8- ? 9- גם וגם :) 10- עברית ולועזית. 11- גלידה! 12- אין לי מושג מה של מי. 13- ניגודיים אבל בראש אחד. 14- הלוואי בבית. 15- אנחנו עדיין בשלב של לחרוש. 16- קשדה לענות אחרי 3 חודשים בניו זילנד. 17- חושבים שלבד יוצא שביחד. 18- הוא 19- אני מנסה לא לפייס תמיד ראשונה אבל קשה. 20- עוד לא רלוונטי. 21- לא לומדים, לא יוצא. 22- ? 23- בינתיים כן. 24- הוא גורם לי לצחוק ואני נורא אוהבת לצחוק. 25- לא מחזיר את הבקבוק שתיה למקרר ואז הוא כבר לא קר!!! 26- לפעמים לא מצליחה לבטא את עצמי וקשה להבין אותי. 27- תודה למדגישומטיק :)

למעלה