התפקדות חודש שבט תשס"ח+ ימי הולדת

אז עוד לא מאוחר לברך ../images/Emo13.gif

ברכות חמות מכל ה
עד 120 בבריאות הגוף והנפש, סיעתא דישמיא, הצלחה, שמחה והמון אהבה מכל הסובבים אותך

המון תודות -

ואמן ואני מברכת את כולם והמתנה הכי מושלמת שתהיה לי השנה שנעשה עליה לארץ

מתפקדת...../images/Emo195.gif

אני נולדתי בט' תשרי תשמ"ב- אני בת 26 וחצי. אמממ קודם כל אני מאד מודה לכולכם על הדאגה וההתענינות זה מחמיא לי ומרגש אפילו
אני כרגע בצומת- פרשת דרכים רצינית בכמה תחומים בחיים שלי אבל חשוב לי שתדעו כו ל כ ם שלולא התמיכה שהיתה לי ממכם באופן כללי ובאופן אישי והשיתוף וההשתתפות שהיו לי פה ברגעים הקשים והמכריעים שלי, לא הייתי היום איפה שאני נמצאת. מצפה לי עוד תקופה קשה ועמוסה ועבודה רבה בכמה מישורים אבל אני היום מאמינה שהחיים שלי יכולים להשתנות ולא חייבים להמשיך באותה מתכונת מדכאת וחסרת סיפוק. אני יודעת שאני די מדברת בחידות אבל אני לא רוצה סתם להלאות אתכם סתם בפרטים שאולי לא מענינים אתכם אבל מי שהיה איתי בפורום מההתחלה כנראה מבין פחות או יותר למה אני מתכוונת. אני צריכה עוד הרבה תפילות וסיעתא דישמיא אז תחזיקו לי אצבעות! אוהבת את כולכם

אני מאחל לך ערימות של הצלחה..

בכל התחומים. מה שיהיה.. שיהיה הכי טוב אבל הכי טוב עבורך..

candy77091

New member
שה' יכוון אותך אל הדרך הנכונה

ושלא נצטרך לידי מתנות בשר ודם.. בהצלחה!

מיקי*

New member
מצטרף לכולם בברכות אלייך ../images/Emo13.gif

שכל משאלותייך תתגשמנה לטובה. מי כמוני מבין את המקום בו את נמצאת...

מיקי- הכי חשוב לא לשקוע ביאוש

תתחיל לעשות משהו אחד בשביל לצאת מהבוץ ותראה איך ה' עוזר לך הלאה! בדרך שאדם רוצה לילך מוליכים אותו!- בשבילי זו אינה קלישאה! ומאד מאד עזר לי שפניתי לאדמו"ר צדיק שיתפלל עלי ויברך אותי!- אני מרגישה שמאז הכל התחיל לזוז... וחשוב: אני עדין לפני הכל אבל אני כבר במצב של עשיה ולא של שקיטה על השמרים ולכן אני אופטימית!

../images/Emo45.gif

מיקי, עכשיו כשהרב שלך הפך לאדמו"ר הדתי לאומי הראשון בעת המתחדשת- זה קל יותר מאי פעם, לא?

למעלה